"Губернатор" Закарпаття Ледида з заступниками подав у відставку

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, перебуваючи у Києві, 20 лютого написав заяву про складення своїх повноважень.

"Губернатор" Закарпаття Ледида з заступниками подав у відставку

Заяви на звільнення також написали заступники очільника краю Іван Качур, Михайло Попович, Ігор Свищо та Павло Черевко. Заяви датовані 21 лютого, - повідомляє правління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

24 лютого 2014р.

Теги: звільнення, Ледида

Коментарі

1969 2014-03-03 / 22:23:38
а чому Лидида свого копильця Дрогобецького Івана із Сваляви не забрав хто йому буде лизааати

ямі ямі 2014-02-27 / 21:23:39
А як так з пані Собковою вийшло ? До обіда звільнили, після обіду знову прийшла ? нема на неї богатиря якогось, бо таке враження , шо три голови ця змія має............

Нік 2014-02-24 / 22:15:41
Бийте по майну, йсе для них найболючыше, а то що ви його посадите, за грошы вын купить адвокатыв, законодавство слабе, дыстане два умовно, та йбуде жити приспывуючи.

нестор 2014-02-24 / 22:13:21
шуфрика негайно в берегівську бучу. цей придурок так ведеться у ВР ніби нічого й не сталось. отже - він неадекватний. негайно ізолювати від суспільства. а раптом запущена шизофренія?

тася табакова 2014-02-24 / 21:53:12
коли нас поведуть на екскурсію в будинки шуфрика, медведчука, лукашки та прочих народних обранців. хай народ полюбується.

горец 2014-02-24 / 20:28:17
По всій нашій прекрасній області є їхні маєтки в які риги вкладали наші гроші,наробили бази відпочинку-тіпа і жировали. Всьо ! Всьо забрати і віддати в державу, зробити дитячі табори, бази оздоровчі для людей і т.д.
Тим більше, що понищили будуючи,гори,річки та озера !

Податківець 2014-02-24 / 18:52:44
Негайно забрати незаконнібізнесові точки Ледиди молодого і старого,зайдіть на Мінайський в училище культури,де юнка-директорка,що за їх сприянням захопила владу -спитайте чий буфет і хто з нього "кормиться"? Гнати і судити!!

українка 2014-02-24 / 16:56:36
Нема поваги до них,не пробачимо і не забудемо, на їх руках і совісті кров людей.Це ж треба так за владу триматися.ЦЕ - слуги унітазу,раби вбивці,а не громадяни.ПР і комуністів повинні заборонити,а також,я не хочу бачити в моєму рідному місті рекламу медведчуківського "Українського вибору" з їх галочками. Нехай у своєму маєтку ця недолюдина розвісить їх і дивиться та милується ними. медведчук,геть із Закарпаття.

нічка 2014-02-24 / 16:40:21
До тараса. Сам іди туди, куди тобі кортить. А я знаю, що мені робити. Контролюй свої емоції, бо з табаком можна й не розрахувати.

виборець 2014-02-24 / 16:03:59

Коментар, до інформації на УП, з яким важко не погодитись.

i-yuri2707 _ 24.02.2014 15:20 IP: 213.159.247.---

В 2004-м тоже думали, что капец. Надо срочно отлавливать и судить всех кровавых бандюковичей, срочно отобрать все награбленное. Мы им никогда не давали согласия на приватизацию всего имущества Украины, которое принадлежало всем нам в равной доле. Это все-равно как у вас без вашего согласия отберут дом или автомобиль. Вопросы о земле , заводах и всей недвижимости нада было решать только на референдуме. Поэтому весь дерибан Кравчука, Кучмы, Ющенка и Януковича - НЕЗАКОННЫЙ и преступный.

«Сумщина залишилась без губернатора, Ялта і Ужгород - без мерів»
Понеділок, 24 лютого 2014, 14:58

Це ключ до розв’язання всіх економічних проблем, накопичених за всю Незалежність України.

Навіщо нам кредити МВФ (щоб були боргували ще й наші ненароджені онуки!), коли на Україні стільки мільярдерів до 50 років, жодний з яких не нажив такі статки завдяки інтелектуальній власності?

Думаю, вони з «задоволенням» БЕЗВІДСОТКОВО могли би прокредититувати економіку України.

виборець 2014-02-24 / 15:10:17

А чому лише «Золота гора»? А «Воєводина», «Дует», «Дует+», «Сольва», «Шипот», «Хрущовська дача», і т.д.? Цей список можна довго продовжувати.

До речі, і не тільки по представникам з однієї партії.
Може хтось після Небесної сотні і сам захоче відмовитись від десятків гектарів землі під різноманітними «мисливськими угіддями», «приватними зонами відпочинку» та «дачами» на користь місцевих громад по різним куточкам Закарпаття?
Щоб без нагадувань і в якості прикладу по щирому самоочищенню?

Правий Сектор 2014-02-24 / 15:09:52
Ледида із сім'єю в Празі.

Наталка Полтавка 2014-02-24 / 15:01:48
Ледида, як людина, не поганий був чоловік, те що не в тій партії,і не з тими людьми, ну так що, помилитися може кожен. На мою думку, не потрібно обгажувати людину лише за те, що вона була при владі. Та й, зрештою, на кого міняти будуть? На клан Балог,(вже майже вся сімя в депутатах) який себе ще раніше, при Ющенкові, скомпроментував,і всю область під себе підібрав, на таких самих корупціонерів, крадіїв? Люстрація потрібна, так, але реальна, всі, хто раніше так чи інакше були причетні до влади, нехай відпочинуть, мають за що, награбованого вистачить і їм, їх дітям і онукам на багато років. А молодим, незаплямованим дорога відкрита....хай покажуть, на що вони здатні.

Степан 2014-02-24 / 14:46:49
Пора з Золотої гори гарний санаторій зробити для блага народу.

третя з права 2014-02-24 / 13:48:04
ст.21 "про інформації" ще ніхто не відміняв, по-перше, по-друге інтернет мережа - підступна леді... Я не використовую своє справжнє ім'я по одній простій причині, що б його не використовували інші.

тарас табака 2014-02-24 / 13:47:53
нічці:
Ідіть ви нах. зі своєю славою! Ваша думка нічого не значить, якщо ви за нею не готові показати себе- не зрозуміло? Пиз...й на кухню в церкву або до дітей.

нічка 2014-02-24 / 13:23:58
До тараса. А чого це Вас так зачіпає, що люди під ніками пишуть. Хіба це має якесь значення? І так ясно, головне, що людина думає. А може, вона не публічна і маленька, то й не хоче слави.

тарас табака 2014-02-24 / 13:16:43
шановні коменттори, котрі "ховаються під "ніками"! Не розпиляйте, будьласка, питання суспільства особистими відносинами!!! Наше майбутьнє- це завтрішнє майбутнє Ваших дітей! Досить ховатись та юродствувати! Пишіть під своїми іменами - інакше НАС не "пачують кажного"... Політики -бляді, що забули, хто їх має мати. Найнятий робітник, що розказує тобі казки як все має бути підлягає однозначному вигнанню!

третя з права 2014-02-24 / 13:00:53
Ледида, не забудь племінника свого з Ужгородської райдержадміністрації забрати! А то, той цирк, що твориться там, навіть не цирк, а дитячий садок, вже всіх дістав!

Чукча 2014-02-24 / 12:50:50
Черевко - а так карєрно все починалось. І не поганий хлопець, та не туди вляпався.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ