Тітушками на Грушевського керував Шуфрич (ФОТО)

Журналіст родом з Тернополя Роман Малко сфотографував, як "регіонали" Нестор Шуфрич і Ельбрус Тадєєв (не попав у кадр) керували тітушками під Будинком офіцерів на Грушевського.

Зараз Шуфрич переорієнтувався і разом з більшістю голосує за "революційні" закони у Верховній Раді України.

22 лютого 2014р.

Теги:

Коментарі

Владислав 2014-10-01 / 05:27:21
Согласен со всеми, но ничего не изменится, пока народ снова не выйдет на улицу. Нужен МАЙДАН.

ммм 2014-09-30 / 23:09:02
ШУХРИЧА СЛЕДУЕТ ПРОСТО ПОВЕСИТЬ НА МАЙДАНЕ В КИЕВЕ !

в.федорович 2014-06-06 / 08:31:41
У верховній раді давно потрібно зробити зачистку. Там позбиралися пенсіонери поплавські і шуфричі. І ще деяка гнидота яка недае нормально розвиватися Україні і Українському народу. Давно потрібно зняти недоторканність з усіх депутатів і міністрів . Щоб вони коли вкрадуть або щось зроблять не те. Не гульбанили на вечірках а боялися кожного шороху що за ними можуть прийти і запитати в них!!!!!!!!!! А по іншому неможе і бути , бо буде і дальше то що було такі гниди непереведуться ніколи такі гниди були е і будуть поки небуде жодного контролю. І небаї Боже щоби сталося ще раз то що маемо, а маемо ми велику біду яка називаеться ( війна ) і все через тих гнид типу шуфрича ефремова

Швоньин Борис 2014-06-03 / 20:51:20
Оцього жида-ШУФРИЧА треба давно на гілляку! Він цього заслуговує.Гнати його з ВРУ треба, як і Царька Олега, негайно.Чому він-СУКА повинен отримувати від укрїнців величезну "заробітну платню" і в одночас знищувати Україну і українців?

надя 2014-06-02 / 13:33:04
И не только на майдане регионалы руководили титушками , а и сейчас спонсируют террористов на Донбассе. Всех уничтожить и будет порядок в стране. Им Украина нужна только для своего обогащения и чхать им на народ.

дана 2014-05-23 / 03:28:37
его неприкосновенность-это не бронежилет,эта тварь нагадила так же,как и те кто сбежал из страны,и если кто-то захочет его убрать,то его неприкосновенность не поможет.

Иван 2014-05-21 / 10:15:12
Цей покидьок, в образi депутата, не змiнивсь та нiколи не змiниться, бо нема того хто продавсь один раз...Його колись прозвали "мобiлка мЕдведчука", i по його нинiшнiх вояжах з ним - не змiнилось!!!

Алексей 2014-05-20 / 08:30:24
В предверии событий . Мы все жили раньше по нормальному .Я имею то ,что мы не видели врагов в друг друге . Но вот эта политическая погань сделала людей как резервацию и им тяжело понять что в целом происходит в стране. Партию Регионов в свете последних событий прикаждом интервью надо побуждать к осуждению своих действий и не давать им первым делом говорить сколько их миллионов. Просрали они все ,теперь пусть обьясняют людям до чего дошли и как почули игде ихняя стабильность перешедшая в полную дибильность.

Алексей 2014-05-20 / 08:23:10
Вспомнил фильм " Не бойся я с табой ". Это отрывок из фильма . ...Как он поет,как он поет. Ахмед поджигай его.

Алексей 2014-05-20 / 08:19:36
Надо добиваться снятия неприкосновенности и требовать от Верховной рады. После этого с этими суками будет проще. Так же снять с депутатов охрану. Пусть не боятся своих выборцев или не делают дибильных вещей за которые могут получить по балде или мукой посыпать.

devocka 2014-05-18 / 21:52:50
а кто его посадит он же памятник смешно знают кто сколько погибло наших людей и эта тварь ходит и дальше убивает но куда смотрит киев наши правители я так думаю с этой каши ничего не выйдет банда была есть и будет

devocka 2014-05-18 / 21:48:20
почему этот убийца ещё на свободе почему у нас такие правители им всё наплепавать стаём на теже грабли давно упаковать за решетку вот кто командывал убивать молодых украинцев Укравины

ТакОтоЖ 2014-05-18 / 14:29:19
Звичайний перевертень від ПРастів!!

стас 2014-05-17 / 21:05:28
Ну а тушки где??? перебор,,,

УЖ город 2014-05-17 / 12:13:05
пичо або

CKFDF ERHFBYT 2014-05-15 / 08:48:38
Всем, всем,всем.Кто был на Майдане.Поднимайте народ, которому не безразлична судьба земли украинской. Шуфричи,ефремовы, литвины, германы,чечетовы и все им подобные за все годы независимости так переплелись и связались в один узел, что избавиться от них возможно только путем их уничтожения.Нынешняя власть абсолютно ничего не делает,т.к. ниточки с того же клубка.За круглый стол приглашают кравчука....А ни с него ли начался крах государства УКРАИНА...Всех сук на кол...

Briston 2014-05-08 / 03:20:32
Від вибору Президента залежить багато! Але ше більше якість української політики залежить від тих, хто пише закони, тобто правила гри. Чим більше таких шуфричів у Раді, тим більше привілеїв у бандюковичів, і тим менше прав у народу. Отже до виборів у Раду треба відноситись серйозно, не покладаючись лише на Президента. Що не попадали туди такі, як Шуфрич. Щоб не було в парламенті такої заматерілої Мафії, як Партія Регіонів. ПР - не відповідає критерія партії. Це радше бізнесовий проект для оптимального грабунку країни.

Санитар 2014-05-08 / 02:06:14
Эти материалы следует как можно шире распространять, фото- просветлить, чтобы харю бандюка было отчетливовидно, да его пора сажать, суку, за все его и майжановские дела и все прошлые. Но, обратите внимание, как эта гнида искуссно выставляет себя жертвой режима Януковича!!!
Мерзавца срочно судить и садить...
Греппаный бандюган - бывший министр МЧС! Какой позор для страны!!! Это придурок миллиметров от радиан не отличает, вообще паскуда тупейшая, но хамская и наглая... Думаю, страна ничего не потеряет, если он посиди годков 15.

КИЇВ 2014-05-05 / 12:11:16
СКІЛЬКИ КРОВІ НА ЦІЙ ГНИДІ ПОМІЧНИКУ ЗЕКА ВІН ДАВНО ПОВИНЕН СИДІТИ ЗА ГРАТАМИ

владимир 2014-05-03 / 09:33:20
шУФРИЧА дАВНО НУЖНО АРЕСТОВАТЬ,ЭТА ГНИДА БЕЗНАКАЗАННО ХОДИТ ПО уКРАИНЕ И ПРОДОЛЖАЕТ ГАДИТЬ.Нынешние руководители с ним в друзьях.Ох ребята много еще прольется крови,пока всю эту шваль вычистим.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ