Голова Міжгірської РДА покинув посаду і вийшов з Партії регіонів

Редакція Закарпаття онлайн отримала текст відповідної заяви

Голова Міжгірської РДА покинув посаду і вийшов з Партії регіонів

Шановні земляки!

Моє звернення до Вас зумовлене трагічними подіями, що зараз відбуваються в Україні.

Ніяка боротьба за владу не може виправдати загибелі людей.

Я завжди, перебуваючи на різних посадах, із повною відповідальністю відносився до думки та вибору людей. Для мене їх позиція - найважливіша. Ніяка політика, що стає причиною кровопролиття та смертей, не має виправдання. Це вже не політика, а велика трагедія всього Українського народу.

Я не можу бути осторонь людей і зі сторони спостерігати їх страждання. Зваживши на це, я, за власним бажанням, написав заяви про звільнення з посади голови Міжгірської райдержадміністрації та вихід з Партії регіонів.

Вважаю, що перший керівник виконавчої влади в районі повинен обиратися жителями.

Тому я готовий, в разі відповідних змін до виборчого законодавства, брати участь у виборах керівника району і працювати на благо Міжгірщини.

І вибір нехай зробить народ.

З повагою,

Василь Щур

20 лютого 2014р.

Теги: Щур, Партія регіонів

Коментарі

ПНХ криса 2014-07-24 / 13:46:05
Поверни людям аптеку, деревляний

Житель 2014-03-26 / 12:51:37
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 194/2014-рп
Про звільнення В.Щура з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області

Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:

Звільнити ЩУРА Василя Михайловича з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

18 березня 2014 року

Спостерігач 2014-03-23 / 22:42:05
Так, погоджуюся, що Фурдь В.П. також порядна людина. Крім того, він має досвід роботи у відділі освіти, добре знає всі проблеми сучасної школи.

Руслан 2014-03-23 / 22:34:33
Підтримуємо кандидатуру Пішти М.Ф.-вона молодець,людяна,грамотна.В освіту рекомендуємо Фурдь Ярослава-професіонал своєї справи.В охорону здоровя Плитана І.В. та тільки не Царя.А Ярема достойний займати посаду голови райради.

Спостерігач 2014-03-23 / 17:23:54
Шановні міжгірці! Ви всі на емоціях, тому й здається вам, що всі керівники (без винятку) погані. Так, я погоджуюся, що вони нажилися хто як міг. Однак мусимо визнати, що "підходящий грунт" родив таких, як вони. Винна в тому та державна система. Якщо ми хочемо бути справді європейцями, то повинні самі змінюватися в корені: не давати хабарі, самі не купуватися, не брехати, не лити бруд на іншого (тим більше, якщо факти не перевірені). А щодо тих, які нечесно збагатилися за період роботи, вимога має бути такою: загальна націоналізація майна відповідно до зароблених коштів за декларацією.
Пропоную очільником відділу освіти назначити Ярему І.В. Серед усіх керівників він найбільш порядний.
Селищем достойно покерує Пішта М.Ф. і зробить більше, ніж колись Щур В.М.

Міжгірець 2014-03-18 / 22:12:29
Васька вертайся на роботу. Доведут Міжгіря в тупік

читач 2014-03-03 / 22:10:31
Чого ж ви шановні "борці-педагого-вчителі" до цих пір мовчали? Де ваша сила та впевненість була тоді? Ви не могли побороти одну жінку,яка вас всіх нібито гнобила? Та не могли,бо вас все влаштовувало і якщо б ви були на її місці або ж на іншій державній роботі то теж би так робили. ви ж вроді високоосвічені люди,зразок для сотень дітей,то чого ж ви признаєтесь що були слабаками? А я вам відповім-бо "брадолець-вчителі" це ніхто і ніщо,це мішура,яка пише і говорить,коли ніхто не чує. А відкрито сказати свої претензії слобо? Думаю ,що так.

для брадолець-вчителі 2014-03-03 / 21:37:46
ви думаєте, що якби ви стали на місця тих людей які при владі, то було б шось краще, ага "фіга" було б ше гірше..амінь

брадолець-вчителі 2014-03-03 / 11:16:35
Читаючи коментарі, ми прийшли до одного висновку про те скільки б неписали але все одно шахраї працюють при владі. Пані Олексієнко, яка обдирала вчителів коли приймала на роботу. Це людина яка є шахрайкою, яка не дивлячись на все силою заставляла голосувати за ПР, хто не підчинявся злочинній владі звільняла з роботи. Так зокрема у брадольці звільнила з роботи директора людину професійну, а призначила тупицю ,Малету Ганну Юріївну директором. яКІЙ ПООБІЦЯЛА ЩО ЯК партія регіонів виграє у брадольці вибори, то вона стає директором школи. Що вона тільки не робила, на педраді яку вона проводила було вирішено, що кожний вчитель повинен привести з собою 10 чоловік і їй показувати за кого голосують. Після того хто не прийшов на вибори кидала бюлетні з ПР. ТАКА САМА СИТУАУІЯ У Колочавській школі, де директором Є кИЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ, ЯКИЙ ПЛАТИВ ГРОШІ ВІД ПР І споював виборців, а у школі бардак. Ці двоє людей лягли під Олексійнко, цим самим виконували її наказ. Невже такі люди повинні працювати при новій владі, яка повинна покарати їхню участь у злочинних наказах. звільнено багато директорів у районі які ні в чому не винні, за те,що не партія регіонів.прсимо негайно вжити відповідних заходів, їм не місце на керівних посадах.

девіз Богдана Ступки 2014-03-02 / 09:43:42
Життя пройде , немов вода , i вiдцвiте , немов вишнева гiлка... В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка. (Ліна Костенко)

відповідь 2014-03-02 / 09:37:10
Оголоси перед медиками свою промову не бійся,якщо права-подай докази,що гроші виділялися і списані на ремонти. А Царя не хочеш спитати чому за 6 років не зробив ремонти у відділеннях а залишив 200 000 гр. довгу ,що привело до того що суд заблокував рахунки лікарні. А щодо клятви Гіппократа,то її дає патанатом,і судмедесперт,і ренгенолог,і дерматолог!
Тебе теж треба перевірити,бо маєш і депозити,і машинку,і хатка виросла,як гриб-за 2 ставки простих лікарів це не зробтш.Так.що за люстрацію ти права. І не називай себе "правим сектором" бо там хамелеонів не беруть.Там дійсно люди боряться за правду,а не переносять на особистості.

(правий сектор) 2014-03-01 / 23:49:13
Кого ви підтримуєте???? Яка клятва Гіпократа в ренгенолога???? Зайдіть в роддом, хірургію, інфекцію, реанімацію!!!!!! За 3 роки ні одного ремонту! А гроші списалися 100% і їх легко знайти! 2 автомобілі, куча депозитів і це не все про що ми знаємо!!!! Банду геть!!! Люстрація!!!!!

куму 2014-03-01 / 20:10:40
кум чмодебіл!!! дай негайно підтвердження, що Білинець корупціонер..Гнидо напиши своє прізвище негайно!!Алах Акбар

Володимир Михайлович 2014-03-01 / 18:29:17
Правда,правда,масна шкіра та несправедлива.

кум 2014-03-01 / 18:25:49
Треба обов"язково звернути увагу на корупціонера виконавчої служби Білинця,а то він подумав що все буде хорошо,тільки мені най дадут спокій. Хлопців там чіпати не треба бо він їм насажував недобрі діла,та справи наказував ховати під стіл. Слава Україні.

за лікарів 2014-03-01 / 16:45:25
друга ,правду та лікаря підтримуємо-правду кажете.

лікар 2014-03-01 / 12:33:41
молдові!!!
Обгаджувати можеш.а конкретики не маєш!Що так розжилися дохтори за ці 2 роки? квартира у "Толіка" як ти його називаєш є батьківська, машина в кредиті.Що дачі має,чи відпочиває на Канарах? Ти спиш коло жінки грічуючи одно місце,а він щоб яку копійку заробити по ночам ренгени ходить та робить. Зависть то погана штука . Якщо ти патріот і знаєш ,що він зробив кримінальне .знаєш про його діяльність - то піди і відкрито скажи. а то мелеш,лиш ,щоб молоти.

Міжгіря 2014-02-28 / 23:17:32
Лишиться Щура, він уже мертвий політик!

Молдова 2014-02-28 / 23:14:55
А "Толіку!!!", чи як там ? Сидить сирота, " прихворів" мабуть, і пише, пише у свій захист!!!!!
Ганьба!!! Канешна написав би про себе чи свою діяльність погане ?

Героям слава!!!

Щурику 2014-02-28 / 23:08:39
Геть дибіла з мадярсько- молдовським ігем!!!!
З нього було першого починати. Ви сі представте чо би та сволота робила, будучи на місці президента!!! Янукович би ся спрятав.
Слава Україні !!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая