Балога каже, що ПР має бути заборонена

"Партія регіонів як політична організація має бути заборонена. На сьогодні ПР діє як антиукраїнська і антидержавна сила, що послідовно, системно і цілеспрямовано намагається загнати суспільство і всю країну під прес диктатури", - вважає народний депутат Віктор Балога.

Балога каже, що ПР має бути заборонена

На його думку, "саме встановлення диктатури є на сьогодні єдиним змістом діяльності Партії регіонів. Для досягнення цієї мети вона використовує весь протизаконний арсенал – від ухвалення антидемократичних законів до терору міліції і бандитів-тітушок.

"ПР не має нічого спільного з демократією, бо різко нетерпима до будь-якого політичного змагання. Саме тому в тюрми кинуті політичні опоненти. Саме тому по всій країні людей примусом і залякуванням зганяють у цю партію, яка вже давно стала організованим бандитським угрупованням. Під політичним прикриттям ПР, її кнопкодавної парламентської фракції влада вчинила терористичну атаку на український народ, внаслідок чого загинули мирні люди. Прагнучи насадити в державі диктатуру свого лідера, ПР стала, по суті, фашистською структурою. Адже диктатура – то платформа, опора фашизму.

Свідомий того, що сьогодні неможливо юридично заборонити ПР, бо Феміда в Україні має партійний квиток регіоналів. Це справа вже нової влади. Однак ПР можна заборонити фактично: через бойкот на всіх рівнях і масовий вихід тих, кого загнали туди силою. Цей процес вже почався. І його вже не спинити.

Зрозуміло, переважну більшість членів партії ошукали, але у вас є час, думаю максимум місяць, щоб зробити висновки", - каже В.Балога.

28 січня 2014р.

Теги: Балога, Партія регіонів

Коментарі

Киевлянке 2014-01-28 / 21:10:56
Извините, вы или больная, или озабоченная.Ваш Киев оккупировали донецкие, как монголо-татарская орда. Столица, с приходом вашей ПР утратила свой облик, как главного города страны, что есть позором нации.

***** 2014-01-28 / 21:07:05
Історія навіки закарбує ПР,як партію антинародну, злочинну,людиноненависну (українофоби) та вбивчу. Після подій на Майдані ця партія(ПР) разом із комуністичною мають піти в небуття, як страшний сон.І те, що цю партію презентував і привів до влади президент Янукович-є злочином, яке людство забути не має права.

до Киевлянка 2014-01-28 / 16:48:22
При чём тут свобода? Партия регионов по-локти в крови !Вы что на Марсе живёте?О чём вы говорите?

Киевлянка 2014-01-28 / 16:09:37
Запретить ПР ? Это что новая демократия от украинской "оппозиции"? А как же профашисткая партия "свободы"?

Володя 2014-01-28 / 15:59:54
Дорогi украинцi-закарпатцi
Подивиться як ви живете, працюете на хабарі чиновникам та ликарям убивцям, Ви платете за все навiть за роботу пiсля навчання, якщо захворiете без грошей вас нелiкуватимуть.Самим немае на нормальне життя,a ви ще будете носити цим шакалам?? Так? Тодi будете вічними рабами.Підніміться з колін люди добрi,прямуйте за кращим майбутнiм для своiх дiтей скажить свое я.

людина 2014-01-28 / 15:55:53
ЗАБОРОНИ МАЛО!!!

ЛЮСТРАЦІЯ!!! тобто заборона колишнім членам ПР і КПУ займати будь-які керівні посади!!!

Нехай живуть як хочуть і де хочуть, ведуть свій бізнес, але щоб вони більше не могли керувати іншими людьми і навязувати їм поведінку!

БАМчик 2014-01-28 / 15:01:28
цю бандо-диктаторську організацію давно треба було заборонити

Репліка 2014-01-28 / 14:32:09
,,різко нетерпима до будь-якого політичного змагання,,.. ха-ха-ха .. хто б говорив!

ungvar 2014-01-28 / 14:29:19
Так по такому же принципу треба заборонити діяльність Свободи!

KRUK 2014-01-28 / 14:20:29
TARAS! Na nomeri SHufritsa - Evromajdan!

Студент 2014-01-28 / 13:52:50
Захарченко та Клюєв повинні бути покарані. Без обговорень!

12345 2014-01-28 / 13:37:09
Ікомуністів до пари їм.

Taras 2014-01-28 / 13:19:22
ВНИМАНИЕ! Самая свежая база телефонов регионалов. После нашей атаки, друзья, они в панике сменили телефоны. Выкладываю то, что на данный момент удалось достать из новых контактов. База будет пополняться, обещаю! Помните, что троллинг смсками малоэффективен! Звоните и бросайте трубку. Это дороже, но намного больше приносит пользы, - если мы все вместе начнем звонить, им будет некогда заниматься бандитскими делами при постоянно работающем телефоне. Итак, список имеющихся на сегодня номеров ПР:

Царев 050 800 01 67
Лукаш 063 205 47 53
Колесниченко 066 569 54 13
Чечетов 068 548 12 41
Левочкин 093 183 33 40
Макеенко 066 684 98 30
Рудьковский 063 337 95 73
Захарченко 068 939 17 03
Шуфрич 093 617 17 58
Бондаренко 068 949 92 13
Папиев 096 910 87 48
Ефремов 050 442-83-96
Олийнык 050 465-76-46
Герман 066 491 19 93
Пшонка 093 988 70 95


Борімося і поборемо, браття! Слава Україні!

РЕПОСТ ВІТАЄТЬСЯ!

РОМУЛ 2014-01-28 / 13:17:07
Балога знає що говорить -респект тобі не очікував молодець -очоль тоді визвольний рух від бандитсько-шуфричської влади.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая