На Закарпатті створили Народну раду Закарпаття (ВІДЕО)

За таке рішення проголосували сьогодні 55 обласних депутатів з 58, що зареєструвались на сесії.

На Закарпатті створили Народну раду Закарпаття (ВІДЕО)

До Народної ради Закарпаття увійде 30 оіб: 15 депутатів обласної ради з різних фракцій за квотним принципом, а також 15 активістів від закарпатського Майдану.

У складі Народної ради буде утворено виконком, персональний склад якого затверджуватиметься на сесіях Закарпатської обласної ради.

Однією з поправок до рішення, за яке також проголосували позитивно, стала попозиція виведення міліціонерів з будівлі Закарпатської ОДА. Так, відсьогодні споруду мають покинути правоохоронці. Крім того, ухвалено рішення по звернення до громадськості із закликом не вдаватись до екстремальних дій (ймовірно, йдеться про штурм чи захоплення будівлі ОДА та облради).

28 січня 2014р.

Теги: Народна рада, депутати, проголосували

Коментарі

сила 2014-01-31 / 17:38:28
Не торгуймося по закарпатський хто є хто. Обєднаймося проти зажраних мусорів і підкормлених рецедивістів - чикушок (тітушок))! Всі хто проти то вони такі як описані нижче.

Вуйко Славко 2014-01-31 / 12:37:17
Хлопцям треба підійти до того москальського "командування групи Сєвєр" і сказати пару слів від народу. Нагадати про те, що скоро сі будуть відповідати за свої дії чи бездіяльність і без строку давтності.

Вуйко Славко 2014-01-31 / 12:35:37


http://zakarpattya.net.ua/News/119431-Dyslokovani-na-Zakarpatti-viiskovi-vymahaiut-vid-IAnukovycha-myrnoho-vyrishennia-politychnoi-kryzy


Вуйко Славко 2014-01-30 / 16:48:49
Горіла шина:

https://www.youtube.com/watch?v=b9TQo8PQ5cI

taras 2014-01-30 / 00:57:16
Januk je paskuda i zlodij vin musyt pity u vidstavku inakše joho zlovljat i povisjat na stovpi.

ужгородець 2014-01-29 / 22:57:04
шкода, що в Ужгороді стільки рабів системи, точніше на цілому Закарпатті, і пишаюсь тими які були на майдані
.

ДІК 2014-01-29 / 11:23:23
Я хто з регіоналів підтримав підтримав стоврення народної ради? Я шось рахую, опозиції явно не хватило б своїх голосів.

Арпад 2014-01-29 / 09:11:20
Чудовий результат! Закарпаття ще раз підвердило, що у нас толерантний мирний європейський край!!!!!!!!!!!!!!!! Слава батьку Закарпаттю і слава ненці Україні!!!!!!!!!!!!!!!!

munkaci 2014-01-29 / 02:30:42
С правовой точки зрения при введении понятия "народна рада" возникает ряд юридических коллизий. Взамен областного совета народных депутатов (легитимной структуры!) формируется народный совет. Как общественная организация - без проблем, и то после соответствующей регистрации в Минюсте. А так - нарушение действующего законодательства и, в первую очередь, Конституции.
Но вопрос не в только в этом! Состав совета!!! Отработанный материал как из числа действующих депутатов, так и привлеченных активистов. Сербайло, Кеменяш, Ливренц, одиозный Шуфрич...А где истинные активисты Ужгородского майдана - тот же Олег Дыба?
Хочется процитировать текст песни Владимира Высоцкого : "...НЕТ, РЕБЯТА! ВСЕ НЕ ТАК!!! ВСЕ НЕ ТАК, РЕБЯТА!!!"

Багатьом, багатьом закарпатцям 2014-01-29 / 01:23:11
"Людям не те що позакладало вуха -
людям позакладало душі"
Ліна Костенко

Ужгород 2014-01-28 / 17:43:27
Корисно було б дати список хто як голосував.

Yevgen 2014-01-28 / 14:46:31
багато з людей усвідомлюють ситуацію... і тут не страху справа... закарпатці, особливо ужгородці, відзначаються своїм баченням того що на майдані відбувається.
був не раз на нашому... був і на інших... і тому можу зрівняти... на жаль в наших жителів слабий дух, не настільки сильних як львівський, до прикладу, но впевнений, що якщо їх прижмуть, то зможуть зламати любу стінку.
і ще що відіграє роль - це лідерів нема на жаль тут... справжніх людей повних патріотизму й рішучості, а не амбіційності.

Українець 2014-01-28 / 13:45:09
Istvan, люди, котрі мене тут знають в курсі де я працюю. Повірте, що я готовий позбутись своєї посади і мені не страшно. Мені соромно за тих, що возять макарони,ковбасу із-за кордону і їх ця ситуація влаштовує. Вони хотіли б жити краще, та зараз, маючи дві вищі освіти, вони готові на морозі стояти на ринку і продавати ковбасу і, заробивши ті крихти, нести їх у вигляді хабарів державним мордам.

Українець 2014-01-28 / 13:38:50
Так, я згідний, що більшість людей герої перед екранами телевізорів і скоро з"явиться дуже багато "революціонерів". Чергував вночі на нашому Ужгородському майдані і бачив як підходять люди і фотографуються на фоні барикад. Це несусвітня ганьба. Я більш ніж переконаний, що ці фото будуть викладені на сторінках фейсбуку, контактах та однокласниках. Ганьба таким людям. З багатьма спілкувався і просив прийти допомогти сьогодні. Із того десятка знайомих не прийшов ні один!!! Страх із людей робить рабів. Слава Україні! Ще хотів би подякувати нашим правоохоронцям. Видно є ще люди в тих структурах. Нас зранку було біля сотні людей і при бажанні нас розігнати було питання декількох хвилин. Люди боялись і стояли осторонь.

Istvan 2014-01-28 / 13:36:56
Українець, виходить, що ви ніде не працюєте, за те поняття "робочий день" вам нич не означає.

До українця 2014-01-28 / 12:28:08
Так як виходять Закарпатці на майдан, позор, а от писати на дивані.(

Українець 2014-01-28 / 12:02:07
Пані Олено, я Вас хочу завірити, що я всією сім"єю вийду на площу Народну і приводитиму її до порядку. Багато Українців Ужгорода вийдуть і, повірте, що у Нас Ужгород і Країна буде в чудовому, чистому стані. Принаймні я дуже вірю в це.

lion 2014-01-28 / 11:23:10
Лена, главное не переживайте за порядок! Все приберемо як прийде час! Най так би комунальники і ваша влада навчилися так прибирати як народ прибрав сніг... Бо шось нехватає робітників у влади на вулиці сніг прочистити - зато стояти на захисті золотого унітаза - хватило!

Українець 2014-01-28 / 11:22:58
Був на площі.
О 9 годині був на площі. Там людей було набагато меньше ніж правоохоронців.
Мені дуже соромно за наших людей, які хотіли б жити краще, сидячи біля телевізорів і в кафешках. Ганьба Вам, які побоялись підійти до міліції, ганьба вам, що боїтесь за свої посади. Я був дуже здивований, що у нас, в центрі Європи, люди бояться ще більше ніж на Сході України. Говорити і на словах підтримувати всі сміливці, а зібратись і показати свою громадянську свідомість і силу - ГАНЬБА ВАМ!

Yevgen 2014-01-28 / 10:29:58
Що з губернатором?... які ще були винесені питання на сесію?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 18
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"