Контрактник-прикордонниця, що скоїла смертельну ДТП в Виноградові, була п'яною? (ФОТО, ВІДЕО)

Сержант служби за контрактом, 26-річна М., яка за кермом автомобіля «Шкода-Октавія» на залізничному переїзді у м. Виноградів скоїла аварію, у якій загинула одна людина, а двоє отримали травми, перебувала в стані алкогольного сп'яніння.

Контрактник-прикордонниця, що скоїла смертельну ДТП в Виноградові, була п

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах. Аналогічно твердять і люди, які були свідками ДТП. З їх слів, через сп'яніння вона поводилася неадекватно.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнвнаслідок ДТП 61-річний пасажир автомобіля «ВАЗ 2106», в який врізалося авто прикордонниці, загинув на місці, а водій та двоє інших пасажирів з отриманими тілесними ушкодженнями доставлені до Виноградівської районної лікарні.

Закарпатська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері відкрила за даним фактом кримінальне провадження. Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили смерть потерпілого).

14 січня 2014р.

Теги: прикордонник, ДТП, Виноградів

Коментарі

....... 2014-04-10 / 15:34:46
4 роки умовно....вона подала апіляцію бо багато дали

?!!! 2014-03-31 / 12:35:05
Вельми цікаво яке рішення прийняли представники Феміди щодо справи. Хтось в курсі???

Янукович 2014-02-27 / 18:54:19
ТВАРЮКА ТУПА!!!!!

kfckj 2014-02-08 / 22:37:23
людині властиво помилятись. помилки бувають різні. однак сідати пяненькою за кермо- це не помилка. це злочин. злочин по відношенню до людей, що тебе оточують, своєї рідні, що нестиме покуту, і по відношенню до себе самої. таке не прощається. душа не матиме спокою ніколи.

Світло 2014-02-08 / 20:24:43
За неї вже сказали її вчинки!!!!І так саме за НЕЇ будуть страждати інші люди!!!!

л)))))))))))) 2014-02-02 / 12:47:10
А чому із-за неї,ти подивись хто там служить!!!!!!!!Я її бачив,і ніколиб не сказав нічого поганого!Навпаки завжди усміхнена,привітна!!!Шкода що так сталось!Не дай Бог нікому такого!!!!

Світло 2014-01-30 / 13:13:54
Я в шоці!!!Надіюсь на справедливість!!!Шкода що за неї будуть страждати і відповідати її керівники,товариші по службі та батьки!!!!В даній ситуації роблять висновок за усе ДПСУ!!!Дуже шкода сімью яка постраждала!!!Тримайтесь!!!Здоровья всім рідним!!Прийміть мої співчуття!!!

((((((((((((( 2014-01-29 / 20:35:15
А що коїться з персоналом на ВИЛКУ??????Це правда що вони на зміні святкували Василя???????говорять ,що не вона була за кермом?

Паша 2014-01-27 / 22:47:16
Здесь две стороны медали.....Мне похер,,сами розберутса!!!Я не оправдываю,,,но не люблю когда левые люди указывают что делать,как поступать.....

До Паші 2014-01-27 / 15:32:54
"делать не хер" було їй, коли вживала спиртне!!!!!!!!! А всі ці коменти-це нормальна реакція народу на поведінку таких безпридєльщиків, які бісяться від понтів! Вже надоїло до болі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S: представ, що з кимось з твої рідних зроблять таке (не доведи, Боже)- і ось тепер цікаво нам як ти будеш співати і що будеш робити!!!!!

Паша 2014-01-27 / 12:45:10
Ну б....ть,,,,скоко можно,,,,почему всегда нужно лезть в чужую жизнь,,,,,делать нехер!!!!!Придставь что через несколько минут может м с тобой такое случитса-мне интересно,что тогда ВЫ споете,и что делать БУДЕТЕ!!!!!!!!
Зделала ошибку,теперь розплачеваетса!!!!!!!Она и так наказана уже,,,,,Какие же вы сами,если в голове (((((УБИТЬ.......ПОВЕСИТЬ))))))

sssssесівцю 2014-01-26 / 20:21:25
урод твій нянько бо не навчив тя любити людей. а ще навчися державної мови.а ще не пий бо ти і так неадекватний.

знаток 2014-01-26 / 00:46:08
Одне з головніших,ніхто не говорить
ВОНА БУЛА НЕ СТІЛЬКИ ПЯНА СКІЛЬКИ ПІД ДІЕЮ НАРКОТИКІВ.

знаток 2014-01-26 / 00:41:53
Через неі всіх з впс.вилок розкидали по хустському і тячівському районах а іі буде судити військова прокуратура.і вона сяде.
! !

теж до ssssssssss 2014-01-23 / 16:22:24
Так це що виходить, що кожного такого горе-водія ми маємо жаліти і підтримувати, бо їй з цим ще жити??????????????? А як мають жити сім"ї, які втрачають близьких???? Як жити, перетворившися на інваліда, після зустрічі з такою скотиною??? Про матеріальні збитки годі й казати! Кожна людина має думати про наслідки своїх вчинків! Сталося все не по випадковості, тому й жалкувати вбивцю тут недоречно!!!!!!!!

До ssssssssss 2014-01-23 / 12:42:29
Якби ви не хотіли її захистити, все ж факт залишається фактом. Не хочеться засуджувати її за нахабну поведінку чи якісь проступки минулого, оскільки для цього треба бачити все на власні очі, а не просто довіряти слухам (як відомо фантазія в людей буває буйна). Проте трагедія, яку вона спричинила, виникла в результаті саме її безвідповідальності!!! Згідно з ваших слів, навіть твереза людина на дорозі не застрахована... тоді дозвольте запитати, як може собі дозволити приймати алкоголь людина, усвідомлюючи те, що їй невдовзі прийдеться сісти за кермо???!!! Якщо не шкода віддати своє життя за чарку спиртного, то варто б було мабуть цій "нормальній людині" подумати про те, що вона ризикує й життями та долями інших, нівчому невинних учасників дорожнього руху! Задумайтеся над цими банальними фразами перед тим, як прозивати когось уродом...

Гість 2014-01-22 / 10:11:11
Нехай встановлять під час досудового розслідування, звідки в неї такі кошти на те, щоб у 26 років, будучи на посаді прикордонника за контрактом, їздити на "Шкода - Октавіа".

ssssssssss 2014-01-21 / 23:09:52
На себя посмотрите уроды, а потом обгаваривайте кого то она нормальный человек каждый выезджает в етой жизни как может.........людей которые пострадали жалко но она молодая девушка и ей надо научиться с етим жить подумайте об етом даже трезвый человек на дороге не застрахован.......

Тихая 2014-01-20 / 06:59:29
О ее судьбе было видно уже в Оршанце: наглая , самодовольная , решившая что ухватила Бога за бороду. С таким отношением к людям получила по заслугам. Нужно подниматься всем людям и контролировать процесс, пригласить телевидение. Вот такие ..... позорят погранслужбу.

bence 2014-01-18 / 22:09:21