На Закарпатті затримали 4-ох молодиків з ножами та кусачками для металу

Вночі 17 грудня від невідомого громадянина на телефон 102 хустської міліції надійшло повідомлення про те що в с.Золотарево Хустського району на одній із вулиць знаходиться автомобіль «Мітцубісі Паджеро» стального кольору, в якому перебувають невідомі особи.

На Закарпатті затримали 4-ох молодиків з ножами та кусачками для металу

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що в джипі перебувають четверо осіб віком від 20 до 34 років, один з яких є жителем Закарпатської області.

Під час огляду автомобіля працівники міліції виявлено та вилучили два ножі та дві кусачки для перерубування металевих прутів. Наразі правоохоронці перевіряють даних молодиків на причетність до скоєння злочинів на території Хустського та Тячівського районів, повідомляють у Хустському МВ УМВС. 

17 грудня 2013р.

Теги: молодики, затримали

Коментарі

Слава 2014-01-08 / 21:44:19
за шо тих людей збили дубинками,и трубами чому жители Золотарева их звинувачують вони щось знайшли щось зи своих речей?

бодя 2014-01-08 / 21:38:52
питання? якщо прохожи люди зупинилися в сели их треба лупцювати шлангами,дубинками?

нннннн 2014-01-08 / 21:36:49
советь!!!!!!! нехай у це село забеспечать пожарними Машинами тому що у них частише будуть траплятися пожежи))))

лорц 2014-01-08 / 21:33:49
тепер жителив золотарева де их будуть бачити каждому будуть ламати оби ноги,тому що вони спиймали проижих людей и почали их дубасити на них видкрилась охота по всий Украини де будуть бачити жителив Золотарева будуть забивати трубами и битами так як вони забивали не винних людей

КОТЭ 2013-12-18 / 19:12:27
таких сук у вязницю нехай там гниють суки люди пряцюють а вони грабують люди якщо спіймаєте убивайте нікого не чекайте!!!

барс 2013-12-17 / 22:36:12
жителі с.золотарево стурбовані бездіяльністю міліції яка взагалі не відповідае своему професійному призначенню .золотарівчани ловили злодіїв всім селом. Впіймали злодіїв на місці злочину.Які під час затримання відстрілювалися з вогнепальної зброї.Не робили самосуду бо вважали що живуть у правовій державі а виявляеться що міліція захищае злодіїв-Ганьба.На евромайдані видно було плакат ВСЕ ДОСТАЛО ВЖЕ.Золотарівчани всі на майдан.

Віт 2013-12-17 / 22:25:28
+ Копча, браво
Суть цієї замітки? Чи кусачки в автомобілі це злочин? Чи може бути "невідомою особою" в Золотареві злочин? А може то були електромонтери)) а їх скрутили та в міліцію...

Золотарівчанка 2013-12-17 / 20:37:54
Люди спіймали молодиків,а у міліції їх відпустили. Жителі стурбовані, бо це уже не перший візит незнайомих молодиків у Золотарево з метою пограбування.Шкода,що наша міліція бездіяльна

Копча 2013-12-17 / 19:41:21
Сьогодні 17 грудня в 13.00 від невідомого громадянина на телефон 102 ужгородської міліції надійшло повідомлення що у піцерії в центральній частині Ужгорода за першим столиком перебувають невідомі особи. (маразм?) На місце події виїхала слідчо-оперативна група яка встановила, що за столиком перебувають 4-ри особи віком 75 років. Під час огляду столу було виявлено ножі, виделки, порожні склянки з під соку та залишки піци. Наразі правоохоронці перевіряють даних пенсіонерів на причетність до скоєння злочинів.

nik 2013-12-17 / 18:23:14
таких людей треба зразу розтрыляти

НОВИНИ: Кримінал

10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять