УЖГОРОДСЬКИЙ ЄВРОМАЙДАН ОГОЛОСИВ ЗАГАЛЬНИЙ МОБІЛІЗАЦІЙНИЙ ЗБІР

У контексті подій, що відбувалися протягом ночі на київському Майдані Незалежності, організатори ужгородського Євромайдану оголосили ЗАГАЛЬНИЙ МОБІЛІЗАЦІЙНИЙ ЗБІР ужгородців і всіх закарпатців.

УЖГОРОДСЬКИЙ ЄВРОМАЙДАН ОГОЛОСИВ ЗАГАЛЬНИЙ МОБІЛІЗАЦІЙНИЙ ЗБІР

Збір оголошено на площі Театральній.

В планах - хода до Закарпатської ОДА, де зосереджено місцеве представництво злочинної влади Януковича/Азарова.

11 грудня 2013р.

Теги: Євромайдан, Майдан

Коментарі

bestik 2013-12-11 / 22:14:00
Y mene take vrawennia wo y nas ni odun z nachalnukiv ne pidtrumye Majdan (krim Balogu).Jak narod peremowe (a vin peremowe!!!)gonit vsih y tru wui i nastavte moloduh progresuvnuh lydej a ne tuh wo pru vsih vladah zavwdu na plavy bo prustosovyvatusa vmijyt

анна 2013-12-11 / 21:39:28
Поддерживаю всех майдановцев !!! Я - россиянка пожилого возраста.Все митинги и вече не пропускаю!Не могу понять многих молодых.Идите,не ленитесь,имейте чувство собственного достоинства! Неужели не понимаете,что делает с вами власть? Ваши дети и внуки будут благодарны вам! СЛАВА УКРАИНЕ!! Слава тем,кто на майданах!!!!!

svitlo 2013-12-11 / 19:00:02
Звичайні позапартійні мами Ужгорода і Закарпаття, звичайні жінки та бабусі, які розмовляють різними мовами, які не можуть спати ночами, які вдень тримаються на валер"янці. Жінки, яких потрясло звірство влади. Всі вони моляться. Всі вони звертаються до здорового глузду сильних чоловіків. Вирішується доля наших дітей і внуків. Тримайтеся, діти. Слава Україні!!!

Вуйко Славко 2013-12-11 / 18:20:58
Закарпатці, славні сини січових стрільців Карпатської України!
Сьогодні вночі ми боронили Майдан разом з усім українським народом! Беркут ростоптав прапори при штурмі, але український прапор з написом ХУСТ був винесений на сцену і повернений!
Ми вписали славну сторінку у історію України і Європи! Попереду буде ще важче і ризикованіше. Але ми повинні відстояти наш вибір - європейський напрям нашої держави і владу без бандюків, маріонеток Кремля!
Слава Україні!

Вуйко Славко 2013-12-11 / 18:12:56
Сегодня ночью в Киеве столкнулись Евразия и Европа, - глава МИД Швеции Источник:
http://censor.net.ua/news/262994/segodnya_nochyu_v_kieve_stolknulis_evraziya_i_evropa_glava_mid_shvetsii

ЕЖ: Украинский выбор. Все понимают, что нельзя останавливаться: http://korrespondent.net/world/worldabus/3276240-ezh-ukraynskyi-vybor-vse-ponymauit-chto-nelzia-ostanavlyvatsia#6

Украинцы дали нам урок бесстрашия – Лия Ахеджакова
http://korrespondent.net/world/russia/3275976-ukrayntsy-daly-nam-urok-besstrashyia-lyia-akhedzhakova

Вуйко Славко 2013-12-11 / 18:11:51
Майдан на ЮТубі:

«Майдан сьогодні вночі - 11.12.2013»:
http://www.youtube.com/watch?v=JB59axEtE78

Майдан. Руслана. Кужель.Парубій. 11.12.2013:
http://www.youtube.com/watch?v=H6lDV9cx4Z4

Святослав Вакарчук. Майдан ночі 11.12.2013:
http://www.youtube.com/watch?v=C-Qb_s1uWPA

Леся 2013-12-11 / 15:34:58
я теж пишаюся, що українка. Особливо зараз!!!!!!!!!!!!!! Це дійсно круто!!!!!!!! Що турбує? Турбує те, що не дуже хочу, щоб знову хтось поряд, назовні чі внутрішньо вирішив свої фінансові проблеми з того бардаку який ми всі можемо звісно без проблем влаштувати! Як не втратити здоровий глузд! Як не втратити цілі голови, вже ті що є просто сором та сльози!!!!!!!!!!! Пишаємось кожним, дуже хочется щоб на цьому проблеми закруглилися і почалось відновлення. Чі ще не доросли до кращіх стандартів, розумні кажуть, що треба щоб хоч хтось був розумнішим у суперечці. Влада хромає. Опозиція хоромає. Службовці заручники обов'язків, люди дійсно праві, дійсно можуть поставити все з ніг на голову, що потім? Хреново.........Десь же має бути вихід???????????(((((((((((((((((((((((((

ми - сила!!! 2013-12-11 / 12:06:01
Пробирає до сліз...Молодці майданівці!Я вперше горда,що я УКРАІНКА !

slayer 2013-12-11 / 12:04:03
Сьогодні хірургічно-травматологічний колектив міської лікарні за 1 годину зібрав 4500 гривен для потреб Майдану і передав їх активісту на Київ.
P/S/Великий "опозиціонер" Курах в зборах коштів участі не приймав(він ще не визначився в сьогоденні)

згода 2013-12-11 / 11:48:54
Лише Гаагський трибунал спасе Януковича від народного гніву, це в кращому випадку...

Володимир Піпаш 2013-12-11 / 10:53:49
Хай не сподівається Янукович, що після перемоги нашої революції врятується у Росії чи Білорусі. В кращому випадку його очікує доля сербського військового злочинця Караджича, якого влада Сербії змушена була видати міжнародному трибуналу. Аналогічно видадуть Януковича і зазначені країни.

мати 2013-12-11 / 10:16:57
ВИНОГРАДИВЦИ! БУДЬТЕ АКТИВНИМИ НА ПИДТРИМКУ МАЙДАНУ. ПИДТИМУЙТЕ СВОИХ ДИТЕЙ! НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ,ВИ БАЧИТЕ ЩО РОБИТЬ ПАРТИЯ РЕГИОНАЛИВ. Я закликаю виходьте на майдан. Досить сидити склавши руки.

Адмін 2013-12-11 / 10:10:58


Хто хоче їхати на Майдан - координати центрів тут - http://zakarpattya.net.ua/News/117475-Holova-Zakarpatskoi-oblrady-zaklykav-deputativ-mistsevykh-rad-pidtrymaty-uchasnykiv-IEvromaidanu-KOORDYNATY-TSENTRIV


ВСІ НА РЕВОЛЮЦІЮ!!!! 2013-12-11 / 09:58:10
НЕГАЙНЕ УСУНЕННЯ БАНДИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВІД ВЛАДИ!!!! ВСІ НА РЕВОЛЮЦІЮ!!!

унгварівець 2013-12-11 / 09:27:12
До узвару
Уйо...ще ти конченоє. Здох бись до вечора, паскудо смердяча

Узвар 2013-12-11 / 09:19:37


Коментар видалено. Адмін


михайло рак 2013-12-11 / 08:48:57
разом і до кінця!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК