Професор УжНУ закликав студентів не здаватися

Професор Ужгородського національного університету Василь Лемак на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук охарактеризував поточну ситуацію і закликав студентів УжНУ пам'ятати слова У. Черчіля "Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися".

Професор УжНУ закликав студентів не здаватися

"Шановні студенти УжНУ, прямо підбурюю Вас - не пробачайте нікому і ніколи принижень, тим більше - насилля. Щодо вас чи щодо інших, студентів чи нестудентів, - каже В.Лемак. - Є люди, які вірять, що Вас можна підбурити, а я вірю і бачу, що зараз ви є локомотивом змін у суспільстві.

Сьогодні студентські організатори Євромайдану в Ужгороді звернулися до мене з проханням надати форми їх зверненню до Вченої ради університету щодо ситуації в державі. Шануючи і поділяючи їх позицію, як і позицію органів студентського самоврядування, не міг їм відмовити..."

"Наскільки мені стало відомо, Вчена рада УжНУ пішла назустріч студентам лише частково. ...Хтось же повинен прийняти рішення про відставку уряду. Але "перезавантаження влади" підтримую цілком", - каже В.Лемак.

Закарпаття оноайн

06 грудня 2013р.

Теги: Лемак, студент, відставка

Коментарі

До викладачу УжНУ, друзю і іншим 2013-12-07 / 22:21:03
Якщо людина до 40 років була хабарником або просто чмом (аля Бедь чи сЛемачок) - то ні диплом академіка, ні попівські ряси не зроблять його людиною до кінця життя. Спитайте у своїх дідика і бабку (вони мають кращий досвід). А консолідуватися під керівництвом різних чмів і просто "опозиціонерів" на зарплаті у влади - аля Сербайло чи жирнюк Буланов не збираємось. Для того зараз студенти і повинні програти, щоб зробити висновки в наступний раз. Бо зараз очевидно не дано???

юрист 2013-12-07 / 18:18:33
Лемак доклав максимум зусиль аби Ващука привести до влади! Тепер бігає як вовк майданом, сам не знає що робити. Чомусь пише, що його вважають підбурювачем, тим сасим хоче привернути до себе увагу, аби Ващук запропонував йому зною якусь посаду. Так ось, він себе і тисячі тих хто зараз на вулицях: пан Лемак, я на майдані тому, бо так хочу я, Ви тут ні до чого. І я на майдані проти таких як Лемак!

Друзі! 2013-12-07 / 06:18:28
Як ви не розумієте? Нам зараз всім треба консолідуватися, об"єднатися і РАЗОМ боротися за свою гідність і право жити в нормальній державі, а не плювати один на одного. Не в ту сторону плюєте, панове!

До викладачу не УжНУ 2013-12-06 / 23:44:11
Блуди шановний/а, таких як сЛимак любити не можна, думайте Ви...

Викладач не УжНУ 2013-12-06 / 22:48:34
Чому тут всі такі озлоблені? Людина може кардинально міняти погляди залежно від ситуації, це нормально. Лише мертві і дурні не змінюють своїх поглядів. Зараз треба єднатися. Любітеся, брати мої, думайте, читайте...

До студента 2013-12-06 / 22:12:48
Шановний, згоден з Вами на 100%! сЛимак - це той же Ващук, Переста Палінчак, Офіцинський лише ще більший засранець, бо хоче бути хитрішим за перерахованих, спить і бачить себе ректором. Здається, що він забув, що опікується юрфаком Дюро Переста, той му ще затисне один орган у тиски... і буде мати правду.

студенти 2013-12-06 / 21:46:53
от іще один клоун хабарник із УЖнУ

Микола 2013-12-06 / 20:22:01
Іудушка Лемачок сикнув, схоже що поняв, що рано чи пізно проффесор Федя Ващук копне го в гузицю. Лемачок п@д@р2c здав Фєді всіх університетських,.... і думає що зараз реабілітується?

Acrobat Reader 2013-12-06 / 18:30:52
На пам'ятнику Черчіллю в Парижі написано: "We shall never surrender" - "Ми ніколи не здамося".

Зацікавлений 2013-12-06 / 17:59:17
Василь Васильович, дякую! Зараз сикуни ховаються по норам і вичікують, на чию ж користь перетягнуться шальки і як би не залишитися без подачок від цієї смердючої неосвічено-бандитської влади. Мені соромно, що мною, освіченою людиною, управляють проФФесорня і бандуковичі. Василь Васильович! Це мужність - підтримати тоді, коли ще не відомо хто переможе. Дякую Вам!

революція 2013-12-06 / 17:58:23
У Лемака чуйка. Це означає, що цій владі ****єц

читач 2013-12-06 / 17:46:16
щось дуже много усяди лемака.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки