Завтра в Ужгороді збирається мітинг із оголошенням про долучення до всеукраїнського страйку

Завтра в Ужгороді, на 10-ту годину ранку, призначено чергову зустріч небайдужих до майбутньої долі країни: саме в цей час на площі Театральній заплановано мітинг із оголошенням про долучення області до загальнонаціонального страйку.

Завтра в Ужгороді збирається мітинг із оголошенням про долучення до всеукраїнського страйку

Про завтрашню зустріч у підсумку нинішнього багатотисячного мітингу домовились учасники народного віче, що відбулось нині на площі Театральній. 

Як неодноразово зазначалось виступаючими зі сцени, революція і процес зміщення влади - справа не одного дня. Тим більше, що акції протесту по всій країні проходять у мирному ключі, й Ужгород - не виключення.

Відтак, зустрічатись необхідно знову й знов, аби знову і знов мати змогу продемонструвати Президенту й іншим керманичам згуртованість, єдність у вимогах і бажання жити в іншій країні - бажання одне на всіх. Адже і країна у кожного з нас також одна - одна на всіх. 

 

01 грудня 2013р.

Теги: мітинг, страйк, зустріч

Коментарі

Патріот 2013-12-03 / 11:50:08
За свої права треба боротися! Всі на мітинг!!!! Владу треба змінювати!!!Де Ледида? З ким Ващук? За молодими майбутнє! Пора чітко визначитись і використати свій шанс, не за політиків, а за наше майбутнє! Пристосуванці і сраколизи повинні піти, вони нічого нового не зроблять, а далі будуватимуть корупційну систему в країні! Слава Україні!!!

12345 2013-12-02 / 10:06:10
рахів з ужгородом

партія риггіонів-ПОЗА ЗАКОНОМ 2013-12-02 / 09:22:59
Партія регіонів має бути на державному рівні ЗАБОРОНЕНА, а всім її "членам" має бути заборонено назавжди перебувати на будь -яких керівних та виборних посадах! Хіба що їх портретами лякати перехожих та діточок, щоб знали як виглядала чума в Україні!

Robert 2013-12-02 / 01:34:33
На сайті Білого дому викладено 4 петиції щодо санкцій проти Януковича, Азарова, членів уряду, членів Конституційного суду України, депутатів фракцій Партія регіонів, а також на підтримку народу України у мирному поваленні нинішнього злочинного уряду.

Білий дім відреагує на петиції, якщо за місяць вони зберуть більше ста тисяч голосів. Поставити під документами підпис може кожен охочий - для цього слід лише зареєструватися на сайті.

Всі небайдужі, будь-ласка, перегляньте самі, проголосуйте та поширте інформацію далі.

Підтримка Вами цих петицій суттєво допоможе мирним шляхом повалити злочинний режим сім’ї Януковичів.

1. Петиція з вимогою застосувати санкції до президента України Віктора Януковича та членів Кабінету міністрів [Ця петиція вже набрала потрібну кількість голосів, проте чим більше, тим краще].

https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V

2. Петиція щодо підтримки народу України у мирному поваленні нинішнього уряду.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/support-people-ukraine-peaceful-overthrow-current-government/8D5CRgJg

3. Петиція з вимогою застосувати санкції щодо всіх основних капіталів, набутих режимом Януковича за останні 3 роки.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-sanctions-all-major-capitals-originating-ukraine-and-ukrainian-government-loans/H9GPZD24

4. Петиція щодо санкцій проти членів Конституційного суду України і депутатів фракцій Партія регіонів та Комуністичної партії.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-sanctions-against-members-constitutional-court-and-pro-government-deputies-verkhovna-rada/jYkgRhf6

Віктор 2013-12-01 / 22:40:33
Завтра потрібно,щоб вийшли всі! Але я знаю,що багато не вийдуть: 1)Через те,що вони просто не знають про мітинг, 2)Вони бояться санкцій проти них(на роботі,навчанні).

Покидьків-НА НАРИ!!! 2013-12-01 / 22:37:50
Завтра треба в шию гнати погорелого і всіх його злодюг! Досить їм глумитися над людьми! Пора брати владу в свої руки! Покидьків -НА НАРИ!!!!

Ужгородець 2013-12-01 / 21:10:53
Корупціонери всіх рангів та посад !Досить жирувати,досить тримати народ за бидло!Всі на мітинг!Тих, що висмоктують бабки з народу - до відповідальності,а не до нагороди як Мірка Щербея -"зірку" з Воловця.

Горянка 2013-12-01 / 21:03:01
До всіх добре освічених і досвічених. Кого боїтеся, кому служите? Боягузливому, темному покидьку? Він не зміниться, він стане лише іще гіршим. Не підтримаєте нас сьогодні, завтра кожного із вас змішають з г...ном.Угорці,румуни він не подарує вам шмат вотчини, але лише буде гнобити іще гірше через розставлених на місцях кримінальних авторитетів...

123 2013-12-01 / 21:01:52
Ужгород з Киевом!!!!!!! Владу у вiдставку!!!! Досить бути БИДЛОМ!!!!!!!!

new з коментарів2013-11-30 2013-12-01 / 21:00:49
Почесні громадяни м.Ужгорода - Рата,Сембер,Маринец і т.д,всього по списку до фіга!Нумо завтра на ужгородський майдан!!!!В Ужгороді наразі 26 почесних громадян, у минулому році кожному з них «перепало» по 4 тисячі гривень на оплату ком послуг. Згідно з розрахунком коштів для реалізації програми, міський бюджет оплатить почесним ужгородцям електроенергію, газ, водопостачання, квартплату і вивіз сміття.Квартплата, комунальні послуги і вивіз сміття почесних громадян Ужгорода у 2014 році коштуватимуть місту 140 тисяч гривень.Минулого року на відповідні витрати було спрямовано 100 тисяч гривень.
Почесні!Підтримайте настрої ужгородських мітингувальників,покажіть свою громадську свідомість жителям!

Богдан 2013-12-01 / 20:44:23
Не можна,а треба.А погорелов також зек.Давайте перестанемо боятися цих покидьків.

Іван 2013-12-01 / 20:35:26
Школярам можна приходити? Погорєлов знову не накатає заяву на них?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ