Ужгородці обговорюють в Фейсбуку смерть "Душі міста"

Ужгородський сегмент соціальної мережі Фейсбук обговорює шокуючу новину - загинув пес, що його назвали "Душею міста".

Ужгородці обговорюють в Фейсбуку смерть "Душі міста"

Першою версією було отруєння. Втім, потім очевидці розповіли, що були якісь "розбірки" між собаками, і улюбленцеві ужгородців перепало не на жарт. Кажуть, що пес остаточно розпрощався з життям десь близько 19.30 в котрійсь підворітні в самісінькому центрі міста, на вулиці "Корзо", біля приміщення "Ощадбанку". Дехто з тих, хто знав про його існування, навіть чув хрипи, але не здогадувався, що йдеться про пса, який вже став символом ужгородської спільноти і брав участь у практично всіх громадських акціях, що відбувалися в обласному центрі Закарпаття.

Ще сьогодні "Душа міста" брав участь у студентському мітингу на захист євроінтеграції України.

27 листопада 2013р.

Теги: Душа міста

Коментарі

Чувак 2013-12-01 / 14:04:55
Бачив пса багато разів. Памятаю рік тому під час відкритої екскурсії Ужгородом, пес постійно ходив з групою, скалився, гавкав - всі присутні дуже боялись його, бо це справжній АЛЬФА ДОГ. Всі були на сторожі і не дуже могли слідкувати за ексурсією в такому стресі. Ще раз бачив пса біля ОДА де він домінував над іншими кабелями вгризаючись їм у шию....Тому я впевнений, що такому Самцю треба срочно ставити памятник. Це собака ЛЕВ - Домінатор. R.I.P. ..його боявся весь Ужгород

Ксенія 2013-11-29 / 08:50:15
Дуже шкода песика,у кого піднялася рука?

Адмін 2013-11-28 / 16:00:40


http://zakarpattya.net.ua/News/117030-Uzhhorodtsi-obhovoriuiut-v-Feisbuku-smert-Dushi-mista


Мар'яна 2013-11-28 / 15:52:49


Його отруїла якась мерзота!!! Якщо б загризли - було б чути звуки бою, та й крові було б багато.

Дуже шкода пса, такий був розумний лагідний та товариський. Завжди відгукувався на кличку і одразу підходив лащитися. Ніколи і нікого не кусав, хіба що погавкав. Щодо пам'ятника - то я лише за. І гроші дам на нього. Хочеться, щоб був у повний зріст. Інакше, це буде не Уксус.

А встановити можна на театральній плoщі, бо це було його улюблене місце.


ррр 2013-11-28 / 15:22:51
У в сьому світі є тисячі пам'ятників собакам, чому ж у нас він не може бути. Душа міста не пропускав жодного свята, він присутній на десятка світлин ужгородців і гостей міста. чому не можна закарбувати у "пам'яті міста" пса якого всі любили...дивні не ми - хто про це говорити, дивні ви - хто цього не розуміє...ідея пам'ятника собаці позитивна, було б гірше як би всім було байдуже...

аннушка 2013-11-28 / 13:34:40
ребята, которые за памятник-соберите группу вк. уверена, многие подключатся с посильной помощью. это будет памятник не только этому псу, но и остальным, в смерти которых так или иначе виноваты люди.
отдельно не понимаю зачем травить. весной приезжали волонтеры, проверяли собак, стерилизовали, вешали бирочку на ухо. зачем?

не з вароша 2013-11-28 / 12:37:08
... І знову сонце в заход сіло, і мов би люди подуріли...
Здох пес!!! Ой лихо! Навколо нас, щодня померають люди, і старі і молоді, і хворі і не хворі, і від голоду і від холоду ... і нікого це абсолютно не турбує!!!!!!!
Але якщо вже так пішло, то у мене у селі є чоловік який спеціалізується на погребальних ретуалах тварин, даже не за гроші а за їду, продукти!!! кого зацікавить пишіть, хоть ся неборак наїсть.

Руслана 2013-11-28 / 12:19:33
Мова не йде про бродячих собак, він був особливим, і не помітить цього хіба що сліпий! Так, я теж проти зграї псів, що вічно тиняються в районі озера, 8 Березня чи проспекту, кидаються на людей, на машин...це небезпечно, але не рівняйте до тієї зграї миролюбивого песика, котрий радіє людям, усюди з ними, він суттєво відрізнявся від інших псів, дехто писав "прикро, що символом міста є якийсь старий пес",вважаю ту людину зубожілим дикуном, от саме це і прикро, що такі дикуни псують наше місто, тролячать в соц.мережах, провокують, вузько мислять, одним словом, їм ще рости і розвиватися до Душі міста, до речі,браво тому фотографу, котрий дав нам змогу побачити Душу в іншому ракурсі...погляд песика, ті очі дорогого вартують,неначе котрась забута людина дає про себе знати в іншій оболонці через отой погляд. Жоден пес так не впадає в душу, як би він не виглядав, продивіться ще раз ті кадри, відео,просто нема слів,тому ще раз повторюю - не треба порівнювати його з тією зграєю! навіть з собою не заслуговуєте його порівнювати!(так так, Ви - Ігорю)

??? 2013-11-28 / 12:11:01
Ігор, у тебе було складне дитинство? над тобою знущалися? Ти чогог такий озлоблений виріс?

до Игоря 2013-11-28 / 12:09:03
тебе,с твоими куринными мозгами этого не понять!!!!

Игорь 2013-11-28 / 12:00:34
Просто маразм и дурдом с этой псиной. Все с ума посходили. Закажите молебен за упокой его души и успокойтесь.

Не место бродячим псам в городе.

Адмін 2013-11-28 / 11:55:41


"не компостіруйте мозхи", надіслати вам фото трупа "Шаріка"? До речі, за нашою інформацією, сьогодні о 17.00 його поховають на набережній Ужа.


не компостіруйте мозхи 2013-11-28 / 11:53:31
так як тепер начався сезон собачих свадьб,Шарік або сам ся женить, або за першого дружбу у цімбори з Радванки,він переживе фсе, тільки вступ у Еуросоюзз, на переживе, бо там не можна би пси бігали по вароши.

керол 2013-11-28 / 11:28:45
не можу повiрити!!!!!я не з Ужгорода,але коли приiзжала завжди його бачила!!!у мене дома точно така собака просто клон!!! iтому вiн був менi якиiсь рiдний!!!просто плачю-дуже менi шкода!!!!

таня 2013-11-28 / 11:16:43
сльози на очах,дуже дуже шкода!!!!!це дiйсно була душа Ужгорода!!!

ужгородец 2013-11-28 / 10:48:36
скорее всего його отравили, но не случайно, а специально !!! Наша власть на столько низко пала, что от неё можна всё уже ожидать !

Віка 2013-11-28 / 09:39:24
Але ж ці політики набрали на душу вже сільки, що гнитимуть у смертельних муках...і поки вони ходять своїми ногами про це не задумуються ,а прийде час проситимуть прощення, але їм воно не дістанеться...Песик нікому не заважав що вчора, що позавчора був на мітингу ...трохи чужий собак відганяв....а те шо пишуть що на когось напав...гавкати міг но вкусити ніколи...я з 4 річною дитиною біля нього гуляля і нічого..а от коли цигани лаятись почали то він на них гавкав...придурки січете тему?

Руслана 2013-11-28 / 09:30:22
Прикро до плачу...((( цей пес - це щось більше, ніж просто тваринка, навіть язик не повртається сказати просто "тварина..друг",-це дійсно Душа, реінкарнована душа якогось діяча або просто дуже доброї людини. Переглядаючи уже вкотре ті фото, навертаються сльози і дивне відчуття чогось світлого, таємного, заворожуючого, одні очі цього песика чого вартують...плачу, місто залишилося без Душі, і прикро, що багато хто просто не усвідомлює цієї втрати, щодня шукаючи скарби, ми втратили свою дорогоцінну Душу, що була завжди поряд...
Зі сторони знайдеться якийсь цинік і посміється з мого посту, та мені начхати. Люди, живіть серцем, все інше - пилюка.
Пам"ятник цьому песику повинен бути особливим...креативщики - дійте, я особисто ЗА, тільки скажіть,що ,куди,скільки

SKIN 2013-11-28 / 09:03:05
Radvanka то вас всіх чорнопиких требя знищувати!

Ніка 2013-11-28 / 00:31:42
Видно, що ви з Радванки. Душа просто так ні на кого не нападав. А за те, що його та інших собак отруїли (симптоми "на ліцо" були), у когось будуть хворі діти. Так вам і треба, живодери, пам'ятайте - що Земля кругла. І не треба багато міркувати, аби зрозуміти, що акція запланована кимось із тих брехачів, котрі уже третій рік обіцяють притулок і щороку кладуть по 300 тисяч собі в кишеню.

НОВИНИ: Соціо

15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення