"Закарпаття" - "Шахтар" 0-1. ОГЛЯД МАТЧУ (Оновлено)

Як кажуть, "статистика річ вперта". Якщо глянути саме на статистику, то ужгородці за всю історію зустрічей з "Шахтарем" спромоглися лише на одну нічию, а всі інші поєдинки програли. Зважаючи на це можна сказати, що "Закарпаття" зручний суперник для донеччан. За 2 дні до матчу в Інтернеті з’явилася інформація, що майже пів команди ужгородців отруїлися, та як з’ясувалося потім це була дезінформація.

"Закарпаття" - "Шахтар" 0-1. ОГЛЯД МАТЧУ (Оновлено)Та не зважаючи на все підопічні Петра Кушлика збиралися дати бій іменитому супернику.

Матч з віце-чемпіоном викликав небувалий ажіотаж в Ужгороді. Квитки розходилися миттєво і стадіон був вщерть заповнений вболівальниками. Багато вболівальників прийшли подивитися не тільки на саму гру, а і на гравців клуба з Донеччини.

Сама гра видалася досить цікавою і видовищною. Господарі поля побудували свою гру від оборони, та це і не дивно, адже так грає більшість клубів вищої ліги проти „Шахтаря”.

Здивував своєю грою Гладкий, та здивував не в хорошому сенсі цього слова. Нападник при найменшому контакті в карному майданчику починав симулювати, випрошуючи в судді пенальті. Можливо це була настанова тренера? Та нам залишається тільки здогадуватися. В першому таймі гостям не вдалося взяти неприступні ворота Бабенка, який був у цій грі на висоті і не раз виручав свою команду, коли вже здавалося, що м’яч опиниться в воротах. Не малу роль в збереженні своїх воріт неприступними зіграв лідер команди „Закарпаття” Чижевський, який своєю грою просто вражав.

На перерву команди пішли з різними настроями. Гравці „Закарпаття” йшли змученими і водночас задоволеними тим, що рахунок 0-0, а гравці гостей йшли в роздягальню з думкою, що потрібно поміняти в свої грі для досягнення позитивного результату.

Як сказав Мірча Луческу на після матчевій пре-конференція, що в перерві він провів із своїми гравцями жорстку розмову. Він казав їм, що якщо ви хочете досягти позитивного результату, то потрібно грати з такою ж самовіддачею як суперники і потрібно боротися на кожному клаптику поля.

Після перерви команда „Шахтар” почала давити ще більш потужно на ворота ужгородців. Та слід сказати, що гол вони забили після кутового, який не мали виконувати, адже оборонець „Закарпаття” вибив м’яча, бо його товариш по команді лежав на газоні. За цей момент в першу чергу потрібно виказати претензії судді, який не помітив того, що гравець „Закарпаття” лежить на газоні.

Після подачі кутового першим на м’ячі був Левандовські, який вдарив головою, та Бабенко відбив м’яча. Першим на добиванні був Брандао, який і заколотив м’яча в ворота. Як результат команда „Шахтар” отримала такі важливі для себе три очка.

***

На післяматчеву прес-конференцію Мірча Луческу забажав прийти окремо із своїм колегою. Важко зрозуміти цей вчинок румунського тренера.

Мірча ЛУЧЕСКУ: Мені дуже сподобалася публіка на стадіоні. Було б непогано, якби така атмосфера була на всіх стадіонах України. Нам сьогодні протистояв хороший суперник. Вони бились за кожен м’яч на кожному клаптику поля. Мені сподобалася самовіддача гравців „Закарпаття”. В перерві я сказав своїм підопічним – для того щоб перемогти цю команду потрібно битися так як вони, а точніше потрібна така ж самовіддача. Наші суперники віддали сьогоднішній грі стільки, скільки змогли.
Судді сьогодні не давали грати. Вони втратили нитки гри.

Петро КУШЛИК: Не личить такій команді як „Шахтар” не дотримуватися правил чесної гри. В цілому я задоволений самовіддачею своєї команди і у мене неможе бути до них претензій. Нам ще потрібно підсилити позицію нападника. Хочу сказати велике спасибі всім вболівальникам і передати від команди побажання, щоб вони завжди підтримували нашу команду.