Чиновник Виноградівської РДА після ДТП впав в кому

У суботу вночі до Виноградівської райлілкарні з діагнозом "струс головного мозку, забійні рани голови, кома 1-го ступеню" доставлено 22-річного працівника Виноградівської РДА, мешканця села Фанчиково. Травми хлопець отримав внаслідок ДТП.

Чиновник Виноградівської РДА після ДТП впав в кому

Близько першої години ночі на вулиці Ардовецькій в селі Підвиноградів чиновник, керуючи автомобілем  марки "Кіа-Сід"  не впорався з керуванням та скоїв зіткнення із залізобетонною опорою огорожі будинку.

Хлопець госпіталізований в реанімаційне відділення лікарні, його стан важкий.

25 листопада 2013р.

Теги: кома, травма, реанімація

Коментарі

Особа 2013-11-27 / 22:33:11
Хлопець не в комі, хоча нажаль нашим людям більше подобається драматизувати події в гіршу сторону... Це лишнє, люди добрі! Краще помоліться за нього кожний із вас, це велике горе! Тому допоможіть людині духовно, повірте, зараз кожна молитва важлива, вам же не важко помолитися за життя та здоровя навіть незнайомої вам людини, але яка у великій біді(

Віктор 2013-11-25 / 17:52:34
Справа не в тому скільки хто заробляє, а як це подають, грають на почуттях людей, користуючись ненавистю до чиновників, багатих та іншої "нечисті" . Я взагалі не про це а про те що досить цієї чорнухи на ТБ в газетах і вже в Інтернеті. Я часто переглядають цей сайт, дуже меі подобається, присутня цікава аналітика тому і дозволив собі маленький коментар, а може щось врахують.
До речі я дійсно щаслива людина, чого і Вам усім бажаю:)

виборець 2013-11-25 / 17:51:54

Ось вона очевидна перевага ніку в і-неті у конкретній ситуації.

Псувати комусь життя чи самому наражатися на спалення машини від незрозуміло кого і за що під власним ім’ям, пояснюючи, чому мені і таким, як я, є «різниця»?

Ну, і по темі.
Самостійно заробивши на авто та на бензин до нього у 22 роки, не порушуючи закону та суспільної моралі, - їздити будеш на 100 відсотків згідно ПДР України.
Говорю це як батько дорослих дітей.

А дітвака, підкреслюю, шкода, дуже шкода.

до виборця 2013-11-25 / 16:55:21
математик ти херов!!!! яка тобі різниця!

до чиноффника та до до чиноффника 2013-11-25 / 16:53:58


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Автору - попередження. Адмін


виборець 2013-11-25 / 16:53:33
до Віктора 2013-11-25 / 12:25:34

Хлопця дійсно шкода. Ще більше шкода батьків, які надіялись, що він їм стане опорою на старі дні.

Але. Якщо він, простий сільський хлопчина з мадярського села, після якогось вузу відразу попав працювати в РДА при цій владі, та й ще з не дешевою машиною «Кіа-Сід» (на укр. номерах у Фанчикові!), то можна з першої спроби вгадати, хто його батьки, і звідки він брав гроші при зарплатні в 1600 грн. на бензин, щоб не в економ. режимі «льотати» з Фанчикова до Виноградова.

І ще одно. Якщо Ви довкола себе бачите лише результати «покращення» і Вас це влаштовує, то Ви, як мінімум, дуже щаслива людина, яких не так багато залишилось, на мою думку, в Україні.

до колишнього чиновника 2013-11-25 / 14:35:02
"Велика Конюшня" це дуууже вдало. Як на мене то там уже потрібно проводити "Велике Прання"?

Колишній чиновник 2013-11-25 / 13:07:32
Вікторе, так так треба до людей відноситись, щоб вони його й поважали. Ми так колись робили.Ти ж сам стверджуєш що слово ЧИНОВНИК у народа викликає неприязнь. Що може у Закарпатців викликати слово чиновник-Антал, коли із-за нього простий трудяга прямо на площі перед облдержадміністрації зробив самоспалення і тільки із-за того, що без БАБЛА не міг оформити документи на землю, на якій все життя пропрацював. Хоча хлопця й шкода, може не такий злодій як Антал і інші члени Великої Конюшні.

Віктор 2013-11-25 / 12:25:34
Ну і заголовки у Вас: "Чиновник...", чому просто не можна написати про людину,яка потрапила ДТП? Щоб більше до неї було неприязні, як до представника влади, чи заради того, щоб саме цю новину прочитали? І взагалі, навіщо Ви постійно пишете про чорнуху: ДТП, розбої, побиття, померлих дітей. Потім про якісь хресні ходи, освячення,паломництво,і зразу тут же пишете про європейський вибір, прагнення до кращих реалій, а самі зомбуєте і бомбардуєте негативними новинами. Ех Ви...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік