Донька скандальної вчительки каже, що її мама нікого не кусала

Донька вчительки із Закарпаття Ганни Алмашій, яка, начебто, вкусила ученицю в школі, заперечує такі дії і запевняє, що та в житті не піднімала руку на дітей. Про це Наталія Ващенко розповіла "Сегодня.ua".

Донька скандальної вчительки каже, що її мама нікого не кусала

"Дитину ніхто не кусав, ЗМІ пишуть, що інцидент стався на уроці, насправді це була перерва. Мама мені клялася, що не кусала дівчинку. Вона мені сама сказала: "Я її просто за руку взяла, потім вибачилася". Зараз мені дуже прикро за мою маму, вона на нас з братом руку ніколи в житті не піднімала", - розповідає дочка Ганни Алмашій .

Також Наталія Ващенко розповіла, що батьки дівчинки вже забрали заяву і навіть вибачалися перед вчителькою.

"Батьки цієї дівчинки - Віки - вчора дзвонили, вибачалися, заяву вони забрали, але ж вже пізно. Адже ще вчора їй сказали, що вона не доведе свою правоту, сказали, щоб вона вибачилася, їй більше нічого не залишалося робити", - каже Наталія Ващенко.

Наталія Ващенко каже, що її матір довели до нервового зриву.

"Мама спілкуватися ні з ким не хоче , її довели до нервового зриву. По телевізору, коли показували сюжет, вирізали майже всі слова моєї мами. Насправді, батьки інших учнів, випускники моєї мами, всі підтримують, намагаються допомогти, ніхто не вірить, в те, що вона покусала дівчинку", - сказала дочка Ганни Алмашій .

За словами Наталії Ващенко, її мати сьогодні вийшла на роботу.

"Мама сьогодні вже пішла на роботу. Я не можу зрозуміти, з чого батьки дівчинки взяли, що мама вкусила цю ученицю, не можу зрозуміти, чому роздули такий скандал", - говорить вона.

Нагадаємо, вчительку із Закарпаття Ганну Алмашій звинувачують у тому, що вона вкусила дитину, коли дівчинка здала недописаний диктант. Батьки укушеної Віки Л. звернулися до міліції і провели судмедекспертизу, кажуть, що інцидент не перший:  у минулому навчальному році вчителька сколола Віці долоню кульковою ручкою.

14 листопада 2013р.

Теги: вчитель, укус

Коментарі

Богдан 2013-11-19 / 06:46:24


Най пса за *** укусит,марга дурна.


йончі бачі 2013-11-17 / 16:46:39
Професори не веніть сімю і дитину якщо вчителька не нормальна нехай лікується а не дітей кусати якщо має приступи нехай дурепа головою в стіну бється

Микола 2013-11-15 / 21:18:30
Судячи з відео матеріалів на сайтах і в новинах, вчителька по ходу нормальна і адекватна жінка, а от дитина з батьками щось недоговорюють. Ну може (теоретично) вчителька накричати, за волосся смикнути, чи, крайній випадок легко якось вдарити, але не вкусити..... То скорше якісь особисті розборки з вчителькою, вирішили її так підставити і помститися... А журналюги роздувають з мухи слона.

катя 2013-11-15 / 08:42:15
Добавлю-не говорю, за всех учителей. Есть учителя по призванию и такого себе не позволяют. А в последнее время только и слышишь про подобные случаи. Причем, страшно, что творится такое в начальной школе! Помню свою первую учительницу, она как мама заботилась о каждом ученике, независимо от успехов в учебе.

катя 2013-11-15 / 08:35:44
Учителя озверели, пускай кусают и бьют дома своих детей. Такой маленький ребенок еще не может так врать. Слишком уж грандиозная ложь и в таком возрасте ребенку это не под силу.

Кенія 2013-11-15 / 08:34:31
Прямо таки "свята" та вчителька з усіх попередніх коментарів... Їй потрібно лікуватися,а не вчити,тим паче,якщо вона дозволяє кидатися на всоїх вихованців!!!Жах просто й усе!!!

Кенія 2013-11-15 / 08:30:40
Шановні пані Каріна Марина,діти в такому віці брехати не будуть,так що ви,пані Марина напевно така сама вчителька як і ця,тому і стараєтесь виправдати її.

міжгіря 2013-11-14 / 21:23:42
Ця вчителька як і багато інших точно голосувала за Януковича та ПРдурків, бо одного дня на телекамеру говорить що вна дійсно укусила дитину, а потім її родичі відмовляються від її слів. Дебіли і все. Короче який електорат, такий президент і правляча партія, тобто це уроди скажені, яких треба гнати втришиї або розстрілювати як скажених кусючих псів, щоб не кусали у школі дітей. У нас такимиПРдурками є Щурі

Віт 2013-11-14 / 19:10:15
Як ваших дітей покусають то теж так заспіваєте... І у вас щось з "клавою", напевно)) Якщо ви за допомогою надрядкових символів планували привернути увагу до свого коменту з численними помилками то це принаймі не розумно)) Ви такий же вчитель, мабуть, як я піп...

Марина 2013-11-14 / 17:58:44
ПІДТРИМУЮ ТЕБЕ КАРІНА І НЕ ВИННОГО ПЕДАГОГА!
Я ВЧИТЕЛЬ,МЕНІ ДУЖЕ ПРИКРО ЩО ВЧИТЕЛЬ НЕ МАЄ ЗАХИСТУ ВІД ДЕРЖАВИ.ЙОГО МОЖНА ОЧОРНИТИ , ПРИНИЗИТИ,ЗАГРАТИ ДАЛЕКО, А УЧНІ ЗАВЖДИ "ПРАВІ", ЗА БУДЬ ЯКИХ ОБСТАВИН.
ЯК КАЖЕ НАРОДНА МУДРІСТЬ "ЩО НЕ ВБИВАЄ НАС, ТЕ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ". Я БАЖАЮ ГННІ СИЛИ І ТЕРПІННЯ.
ШАНОВНІ УЧНІ,БУТЬТЕ ВИХОВАНИМИ,ПОВАЖАЙТЕ СВОЇХ ВЧИТЕЛІВ.
БАТЬКИ ВИХОВУЙТЕ СВОЇХ ЛЮДЬМИ,А НЕ ЕГОЇСТАМИ, БРЕХУНАМИ.

Каріна 2013-11-14 / 17:05:49
Вчителька нічого не винна,це адекватна і розумна жінка,яка виховала доньку і сина. Вона є моєю першою вчителькою і я дякую їй за те,що так багато зробила для мене,адже якщо б не вона,то ці знання,які я маю зараз я б не отримала. Якщо говорити,що вчителька неадекватна,то що тоді за батьків дівчинки казати? Вони здійняли такий бунт,немов вона знущалася з неї всі ці роки навчання.Знаючи цю жінку,я з впевненістю можу сказати,що вона є хорошою людиною, розумним фахівцем,і за 32 роки роботи в школі з нею НІКОЛИ не було таких інцидентів. БРЕХНЯ це все,що інцидент не перший. А про запропоновані батькам гроші директором нашої школи я взагалі мовчу,тому що це вже лише зайві плітки. За допомогою нашої директорки і вчителям наша БАРБІВСЬКА школа ввійшла в десятку найкращий шкіл Закарпаття.

Ніка 2013-11-14 / 14:54:50
То била указкою, то колола ручкою... Батьки якісь непослідовні.

Дивно, навіщо вибачалася вчителька, якщо не вважає себе винною?

Сам чорт лабу вломить.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини