В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Дорожно-транспортна пригода трапилася в обласному центрі Закарпаття учора близько 12-ї години.

В Ужгороді адвокат збив 3-річного хлопчика

Ужгородський адвокат, чоловік 1979 р.н. на своєму автомобілі марки "Nissan", їдучи по вулиці Жемайте, поблизу будинку №4 збив 3-річного хлопчика, який переходив дорогу у невстановленому місці.

Дитину одразу ж доставили до міської дитячої клінічної лікарні. У хлопчика підозрюють закриту черепно-мозкову травму та є садна тім'яної ділянки голови.

Як з'ясувалося, бабуся, гуляючи з хлопчиком, відпустила дитину і він побіг прямісінько на проїжджу частину до автомобілів, повідомляє УДАІ УМВС в Закарпатській області. 

Авто поміщено на штрафмайданчик.

17 жовтня 2013р.

Теги: адвокат, Ніссан

Коментарі

Знаючий 2013-10-18 / 01:00:51
А шо вам власне не подобається? Просто факт. Хось хоч раз був невдоволений, коли заголовок починався Мер, Губернатор, Президент, Лікар, Вчитель.. Таке враження, що вже готуються в протоколах вказувати, що за кермом був автослюсар, а адвокат-власник взагалі спав вдома.

Міжгіря 2013-10-17 / 20:17:35
А бачив різних дебілів зокрема такі як Міжгірські Щурі, але окремі дебіли-коментатори мене теж дуже здивували тим, що їм "піна з рота йде" через те, що у статті написана правда, а саме, що адвокат на ніссані збив на ВУЛИЦІ ТРЬОХРІЧНУ ДИТИНУ !!! Страшно те, що деякі дебіли (думаю що вни є членами партії регіонів) "вважають" що винні бабусі, дороги, і таке інше,- а не людина котра сидить за кермом і зобовязана на ВУЛИЦЯХ НЕ ДАВИТИ ДІТЕЙ !!?? Ну це вже повний дебіл.

Ігор Баран 2013-10-17 / 16:33:55
Повністю згоден із більшістю коментарів. Зробіть краще заголовок на зразок " хлопчик вискочив під колеса автомобілю"6

журналисту 2013-10-17 / 15:04:37
Зачем делать акценты на профессии? Водитель был в нетрезвом состоянии, хулиганил, препятствовал работе сотрудников милиции которые оформляли ДТП, скрылся с места ДТП? Другими словами разве он совершил, какие то действия, которые противоречат правилам адвокатской этики, и в связи с этим возникают к нему, как к адвокату, вопросы морально-этического плана?
В данном случае адвокат, пожарник, милиционер, сотрудник прокуратуры, журналист, всего лишь участник ДТП. Слава Богу все живи.

Антипатріот 2013-10-17 / 12:39:13
Треба за своїми дітьми дивитись, що навіть не знають, що таке дорога/ барани сільські/ , то бабулі, що ледь пересуваються, за ними доглядають / самі, як діти/ А, вул. Жемайте така саме роздолблена, як всі дороги в місті, не розженешся. Запрошую кореспондентів проїхатися " дорогою смерті для авто" -- вул. Капушанська в районі "Беркута"

жур-т 2013-10-17 / 11:28:15
Тобто, треба було написати, що 3-річний хлопчик збив "Ніссан" ужгородського депутата?

зачем передёргивать? 2013-10-17 / 11:03:39
Название статьи, воплощение в жизнь советов редактора немецкого журнала, новому сотруднику: "Для того, что бы наш журнал читался, ты должен излагать содержание событий, так, как этого хотят читатели. Если ты узнал, о том, что собака покусала прохожего, напиши статью под названием:- прохожий зверски и до крови искусал мирно проходящую собаку. ".
Какое отношение к этому происшествию имеет профессия водителя? А если бы он был журналист, тогда предполагаю было бы написано, о том, что власть использует камикадзе-смертников в лице трёх летних детей, для устранения неугодных журналистов?

Адвокат 2013-10-17 / 09:25:28
Ко Анісімов Юрка на Ніссані Джипику своєму чи ко ще має ніссан із адвокатів?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини