Балога посміявся з поширеної інформації про "свої" ліси на Рахівщині

«Приємно був вражений новиною про те, що моя сім’я стала щасливим власником лісів у Рахівському районі Закарпаття. А це, за інформацією Першого національного, немало-небагато – 19 тисяч гектарів мисливських угідь», - розповів народний депутат на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Подарунок» серйозний. От тільки кого-кого, а мене у мисливці важко записати. Ніколи не відчував потреби у такому дозвіллі, як відстріл диких тварин і моїм політичним опонентам про це добре відомо. Тому я з чистою совістю письмово звернувся до Генерального прокурора з пропозицією перевірити брехливі дані, викладені в сюжеті Першого національного, та винести рішення на користь держави. Якщо сім’я Балоги отримала 19 тисяч гектарів – нехай відкривають проти мене кримінальне провадження. А якщо брехня – то нехай притягують посадових осіб державного телеканалу за наклеп і, я так розумію, корупцію. 

Бо з такими темпами продукування чорнухи державним телеканалом, не вистачить ні бюджетних коштів, ні ефірного часу. Доведеться воскрешати під ці завдання УТ-2», - іронізує Віктор Балога.

Раніше прес-служба партії "Єдиний Центр" поширила заяву Віктора Балоги, в якій він підкреслив що ні він, ні члени його родини не є і ніколи не входили до числа засновників або членів правління компанії "Грінвуд", яка, за повідомленнями деяких ЗМІ, нібито отримала 19 тис. га лісових угідь у Рахівському районі Закарпатської області згідно з рішенням місцевої облради.

Нагадаємо, що вчора провладні закарпатські ЗМІ поширили інформацію з програми «Політтеатр» на Першому національному, відповідно до якої Закарпатська обласна рада нещодавно передала 19 тисяч гектарів лісових угідь Рахівського лісового господарства фірмі «Грінвуд», яка, начебто, належить родині Віктора Балоги.
15 жовтня 2013р.

Теги: ліси, Балога

Коментарі

,,, 2013-10-25 / 06:13:35
Ну тоді все зрозуміло Грінвуд знаходиться на кордоні з Румунією. Тож попри мисливське господарство активно ведеться і контрабанда тютюнових виробів.

111 2013-10-22 / 06:18:58
Грінвуд це лише для прикриття а насправді Шіляк В.В. возить контробандні сигарети на кордон!

лісник 2013-10-18 / 12:14:55
Хто там пише і за щото різниці немає, є факт незаконного отримання мисливських угідь 19тис.га сумнівнівним товариством Грінвуд, де порушені 2 кримінальні справи проти голів сіл Богдан та Луги які зфальсифікували згоди громад, і Рахівська р/рада та окремі депутати зверталися у всі інстанції в т.ч. до народних депутатів Ю.Кармазіна, Г.Маскаля, В.Петьовки і інших але грoмада рахівщини лишилася як завжди на одинці з проблемою, а політики роблять вигляд що чують про проблему вперше, адже голоса потрібні лише один раз в каденцію.

111 2013-10-17 / 15:43:47
Незнаю хто стоїть за ТМР"Грінвуд" но те, що незаконно надали в оренду мисливські угіддя це точно! Цікаво, коли Рахівська районна рада виступала щоб повернути мисливські угіддя в лісгосп від Грінвуда теж хтось обіцяв їм винагороду??? І те, що прокуратура Закарпатської області зверталася з позовом в суд м.Київ щоб скасувати рішення Закарпатської обласної щодо передачі мисливських угідь товариству Грінвуд теж хтось обіцяв винагороду???

Ужгородка 2013-10-16 / 22:07:34
ГРІНВУД навряд чи належить Балогові ! Ще тоді подейкували що кокіш-мельнику гарантували грошову винагороду якщо той буде звертатися до зас. мас. Інф.( він тоді був обл. Депутатом від БЮТ! ). Тай в Ужгороді тут бігав тоді з папочкою, деби щось собі відірвати ! Але Ужгород не Рахівщина ! Тут йому його місце відразу показали ! А згодом з партії поперли ! дізнавшись що то за людина ! і які цілі переслідує !!!

*** 2013-10-15 / 20:06:16
Стрижак - не однопартієць Балоги, а власність вашого кума не є вашою власністю. Не чиніть з себе ідіотів

WWW 2013-10-15 / 19:46:59
Стрижак то холуй-однопартієць Балоги!!! Саме так!!! А можливо і навпаки, але то не важливо! Вони ще й куми!

лісник 2013-10-15 / 19:45:22
Балогу як політика поважаю! Але те, що в Рахівській райраді ЄЦ відстоює інтереси ТМР"Грінвуд" теж правда! А спів засновник даного мисливського господарства суддя Закарпатського суду Олександр Йосипчук! І ніхто краще незнає як надавалось, і хто стоїть за даним мисливським господарством як депутат Кокіш-Мельник, який 3 роки добивався через різні інстанції про скасування рішення Закарпатської облради яким незаконно передано ТМР"Грінвуд" 19тис.га мисливських угідь.

ржаки 2013-10-15 / 17:01:33
Дебіли. Справжні дебіли. То напишіть, що "Грінвуд" належить не Стрижаку, а партії "ЄдинийЦентр" :-)
На всю державу демонструєте, які ви ідіоти.

11111 2013-10-15 / 16:54:45
Основним засновником грінвуда є суддя господарського суду Заккарпатської області Саша ... до чого там перераховані люди!

... 2013-10-15 / 16:29:12
Належить Стрижаку, але все (підставне) керівництво грінвуда на чолі з В. Шіляком належать до "Єдиного Центру" і той же В. Приступа при передачі земель Грінвуду належав до "Єдиного Центру"

??? 2013-10-15 / 16:19:50
Стрижак то холуй-однопартієць Балоги? Регі-анали, ви вже зовсім мозгами двинулися. Припишіть, тоді, Балозі ще Межигір'я, бо він колись робив в уряді Януковича. :)
А не хочете перерахувати власність холуїв-однопартійців Конюха?

111 2013-10-15 / 16:14:21
НЕ Балозі, а його холуям однопартійцям. А грінвуд належить А. Стрижаку колишньому голові конституційного суду. Саме тому у грінвуда не може ніхто ні одну судову справу виграти.

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками