Головна освітянка Закарпаття та директор інституту УжНУ вступили у Партію регіонів (ФОТО)

У середу, 25 вересня, на Закарпатті із офіційним робочим візитом перебував голова Верховної ради України, перший заступник голови Партії регіонів України Володимир Рибак. Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, після поїздки областю та спілкування із представниками місцевих ЗМІ, спікер зустрівся також із партійним активом.

Головна освітянка Закарпаття та директор інституту УжНУ вступили у Партію регіонів (ФОТО)

Найперше Володимир Рибак вручив партійні квитки нещодавно прийнятим членам Партії регіонів. Серед них, зокрема і директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Маріанна Кляп, а також директор Інституту економіки та міжнародних відносин Ужгородського національного університету Микола Палінчак.

Окрім того, як зазначається, за вагомий особистий внесок у становлення Партії регіонів, сумлінну роботу з реалізації програмних завдань і статутних положень партії, розбудови та зміцненню партійних організацій Володимир Рибак вручив партійцям грамоти, а також наручні годинники з логотипом партії керівникам первинних партійних організацій області.

26 вересня 2013р.

Теги: Рибак, Партія регіонів, Кляп, Палінчак

Коментарі

Освітяни 2014-07-21 / 22:32:50
Які всі уроблені пани! Як їм важко жити коло бюджетного корита! Які їхні проблеми, окрім як у ПР уступати, щоб і надалі залишатися біля корита!

Твій кошмарний сон 2014-02-21 / 00:28:15
Привіт, сволочь комсомольська! Ой,помилився, ригоАнальна !
Коли будеш взятки віддавати людям, падлюко ?!!!
До скорої зустрічі!!!

www 2013-10-01 / 13:41:30
Г А Н Ь Б А !!!!!!Немае слiв!!!!!!

oleg 2013-09-28 / 10:35:51
Vcytelju. Cikavo ,zvidky informacija? I ty davav? Jakscho tak,to ty takyj samyj POC,jak i cej Tolik zi svojeju zinkoju , Schcurem ta Kljapoju. Jakscho ce pravda -to chiba tak vazhko vidznjaty ,abo zapysaty na dyktofon? Slava Bohu technika zaraz dozvoljae. Najlegshe na mobil. Ale vy vsi BOJAHUZY,daete chabari,a potim placete tut v komentarjach.

Леново 2013-09-28 / 10:29:13
А головний податківець Іванчо на фото теж регіонал?

вчитель 2013-09-27 / 20:32:07
Освітяни найбільші хабарники, наша Міжгірська Надюшка Олексієнчиха бере хабар за посаду вчителя школи у розмірі 6-7 тисяч доларів, які люди передають їй через свого конченого чоловіка Толю Олексієнка. Він призначає такі "зустрічі" у туалеті біля автовокзалу та Щурьовому кафе "Смерекова хата" і пояснює що їхня з Надєньков частка хабаря - лише третина суми, друга третина йде голові Міжгірської РДА Щурю Василю, а третя частина йде головній освітянці, про яку йде мова у статті - пані Маріанні Кляп. ось це і є "реформа" освіти на Закарпатті.

юрист 2013-09-27 / 15:28:22
Проблема правової та політичної культури

oleg 2013-09-27 / 10:58:27
A Mykola,jak buv gandonom komsomoljskym ,tak nym i zalyshyvsja. Tiljky teper vin ne prosto gandon ,a VYKORYSTANYJ GANDON!

Антон 2013-09-27 / 09:13:21
Рошко використав партію ЕЦ, дякуючи Балозі став разом з Перестою депутатом.А потім перейшли в РЕГІОНИ

студент 2013-09-27 / 02:22:38


А хіба Рошко ще не в Регіонах? Так він же на виборах на них працював!


студентка 2013-09-26 / 23:03:13
Яка ж це освітянка - недоматематичка, базарна безкультурна баба. Ви чули,як вона зі студентами спілкується? Ні, то послухайте! Чоловік її плюється, а від неї лайно так і пре. В обох жадібність зашкалює, а нахабність випирає за кілометр! Не знаю, котрими путями воно пропхалося туди, язик має добрячий, де треба залиже, жах! Дивлюся на фото, там самі дегенерати зібралися, Главнюк приїхав, ті аж на задні лапи стали зрадники совісті. Ганебні зухвалі фізії показують і як тільки вони по місту пересуваються.....

ІМРЕ 2013-09-26 / 22:47:32
А за в.о. декана біофаку Гасинець забули? Без неї переход із ЕЦ у ПР неможливий

Пішта 2013-09-26 / 22:42:21
Пора вже ЕЦовцям ПЕРЕСТІ та РОШКУ міняти партію на РИГІОНАЛЬНУ

Женя 2013-09-26 / 22:28:19
Історику- Який ти історик, кіть не знаєш, шо Фенич уже давно у Партії. года 2

Історик 2013-09-26 / 22:23:57
А Фенича чм не прийняли в партію? ...він друг Бушка

іван 2013-09-26 / 21:22:37
Є такі особи на котрих плюють - а вони кажуть, що то дощ падає

Знаючий2 2013-09-26 / 20:04:06
Такої партії в яку потрібно вступити Палінчаку ще не створили. А це "Ідіоти та хабарники". Я не розумію, чому Ващук його тримає на цій посаді, адже Палінчак - це та ганебна та нікчемна особа, яка по сьогоднішній день у банях та на різних "комсомольських" оргіях плеще своїм брудним язиком, який Ващук ідіот і всі його накази - це накази психічно нездорової людини.

до пішти 2013-09-26 / 19:38:48
так вун у єдиному цинтрі, чи нє?

пішта з вароша 2013-09-26 / 19:12:05
А директор лінгвістичноі гімназіі не вступив.Та де Є?:

Ляльков, учитель 2013-09-26 / 18:56:16
Паніка за рік так розхитала своє посадове крісло, що вже без підтримки не вдержиться. Але Бог все бачить.А з пана не дивно - шо з нього візьмеш.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая