В Ужгороді представили нового начальника Управління СБУ в Закарпатській області (ФОТО)

5 вересня ц.р. перший заступник Голови Служби безпеки України – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України генерал-полковник Сергій Черних представив колективу Управління СБ України в Закарпатській області нового начальника – полковника Михайла Феделеша.

В Ужгороді представили нового начальника Управління СБУ в Закарпатській області (ФОТО)

У заході взяли участь керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради, керівний склад прокуратури Закарпатської області, обласного Управління МВС, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, Чопської митниці Міндоходів, а також керівники судових органів, Ужгородський міський голова та інші.

Довідка:

Михайло Феделеш народився 19 вересня 1967 року в м.Ужгород. У 1993 році закінчив Львівський політехнічний інститут. У Службі безпеки України з 1995 року. За час служби працював на оперативних та керівних посадах в регіональних органах державної безпеки та Центральному апараті Служби безпеки України. До призначення обіймав посаду заступника начальника Управління СБ України у Львівській області.

Прес-група УСБУ в Закарпатській області

05 вересня 2013р.

Теги: Феделеш

Коментарі

іван 2018-11-06 / 10:51:27
чому СБУ Ужгорода блокує мої телефонні звінки в Управління юстиції та включається в розмову. Я колишній службовець ВВ МВД СРСР входив у спецгрупу по розшуку і захвату особливо не беспечний контингент. Я хочу тільки сказати те,що знають всі рома на Радванки хто кришує наркотрафик . Так що свої амбіції до мене приховайте недорозвинуті я просто оформляю спадщину своєї мами яка залишилась після її смерті.Я не шістка ніколи ним не був а хочете більше знати завітайте на Радванку Вам розклад люди дадуть оскільки вся ромська молодь наркомани .Правда ще треба заслужити довіру адже Ви продажні шкури

Вячеслав 2015-07-15 / 22:49:33
Батальоны в полном боевом снаряжении нужны сейчас по территории всей Украины как никогда …! И ситуация в Мукачево это яркий тому пример …!! Ведь, как оказалось, сбежал только Янукович с ближайшим окружением, а вся его банда осталась и прекрасно себя чувствует …!!! Такой бандой оказалось все руководство целой Закарпатской области …!!!! В остальных областях немногим лучше …!!!!! А работники СБУ, МВД, прокуратуры и судов в этих бандах старшие "бригадиры" …!!!!!! И в этой ситуации, как то крайне убого выглядят, попытки обвинять Правый Сектор, посредством, явно срежессированного, захвата в заложники, якобы его бойцами, маленького мальчика … Уверен, что мальчика "захватывали" ряженые под Правый Сектор мусора-бандиты … Пускай даже бойцы Правого Сектора, вскрывая этот нарыв, в чем то перешли грань закона и поступили излишне жестко с этой местной ментовско-бандитской группировкой, которая, я более чем уверен, и подло и коварно начала первой стрельбу … Ведь если было бы наоборот, то у той же ментовско-бандитской мукачевской группировки были бы горы трупов …, а так побили, в основном, Правый Сектор и дальше продолжают ганяться за его бойцами по лесам, словно за дичью …, вместо того, чтобы сказать им спасибо за то что они не побоялись вскрыть этот гнойник … Господа руководители МВД, СБУ, ГПУ, имейте, в конце то концов, совесть …, в то время, когда народ Украины во многом недоедает, а вы бессовестно жрете его хлеб и при этом пытаетесь взвалить всю вину за свое бездействие на лучших, его сынов – патриотов, возможно и излишне горячих, бойцов Правого Сектора …! Ведь это именно вы, за более чем полтора послемайданных года, довели страну до того, что Президент Украины для очередного спасения всей Украины Президент вынужден каздый раз звать Москаля и двух грузинов …!! Ну, прямо таки три богатыря-спасителя на всю страну …!!! Стыдно …, кто же довел страну до такой скудной кадровой лавочки запасных !!!! Ведь кроме этих троих там никого нет …! Был Правый Сектор, но наши главные импотентные руководители решили уничтожть …! Большей вопрос – почему …! И к Президенту тоже ряд вопросов имеется: на каких таких основаниях и за какие такие заслуги давался орден Охендовскому, … возвращался на свою должность Терещук, назначался сперва Ярема, а потом Шокин, долго ли будет процветать эта Аваковщина и почему так быстро сняли Налывайченка …? отдельным блоком идут вопросы назначения Гонтаревой, Ложкиа и Гелетея, родной брат которого, Вова Гелетей …!!!! до вчера руководил СБУ в Закарпатской области !!!!!) ………………. !!!! Слов нет одни слюни …

иван 2015-07-09 / 21:18:17
контробанда рулит у хустському районі нік депутат кришує,начальники діпс, велятино, тячів, яблунівка, ракош, його кориша, за євро и маму руднутби продали!!!!

Ира 2013-11-09 / 00:23:54
СБУ и милиция Закарпатья участвуют в ОПГ, которая убивает людей, а впоследствии, используя свои полномочия, абсолютно цинично и нагло прикрывают тягчайшие преступления. Тут подключается и местная прокуратура.Они прикрывают убийства наших детей. Это страшно, но это есть. Видимо, этого нового начальника поставили неслучайно. Это подтверждается, прочитав его биографию

До речі 2013-09-06 / 10:06:43
Де ся дів Дурдинець?

Рокитський 2013-09-06 / 10:05:39
Давно вже треба розігнати цю службу. Чим займається 500 чоловік у цій службі на Закарпатті? Яка така небезпека Україні? Які досягнення крім сотней нових будинків для генералів на Закарпатті? Скільки було покарано за контрабанду сбушників . Ні одного.

симочко 2013-09-06 / 08:46:51
Бутьте добрі,пане начальніку їміть уже даколи душогуба і чорновоза Копчу Володимира із Березного,повірте гроші в нього тьма-тьмуща: робіть чорних,варить первінтін,вурощує коноплю,краде солярку із нафтопровода,- но прямо талант кримінальний.А шо само хріново, шо лем мінтам гроші носіть міхамі,а вам ні.Це фактично єресь ненормальна,з цим боротися вже час.

45454545 2013-09-05 / 18:58:02
В Євросоюз !!!

не Тємнов 2013-09-05 / 17:39:06

Можу лише підтвердити «ссилку» гризли 2013-09-05 / 15:09:57.

М.Феделеш дійсно довгий час рахувався кочегаром на тоді ще здається Ужгородській митниці, «толкаючи» до 1995 року сигарети на словаки.

Як, до речі, і І.Баран, який будучи довгі роки «сигаретчиком» на Ужгороді, потім «несподівано» став офіцером УБОЗ-у, не міняючи основний «профіль», та і зараз працює заст. начальника УМВС по тилу.

Враховуючи, що начальником управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів зовсім не давно став ще один відомий на митниці «персонаж» М.Сливка, то картина вимальовується «маслом»:
ця трійка, без сумніву забезпечить необхідну «комунікацію» між собою для подальшої «плідної» роботи у всіх «комерційних» напрямках.

По ідеї залишилось дочекатись повернення В.Мухіна у обласну прокуратуру, і тоді «коло замкнеться».

«Смутные времена наступили, Гангрена…»

гризли 2013-09-05 / 15:09:57
http://ekozar.hiblogger.net/489319.html читаем "интересное" про кочегара - нового главу СБУ Закарпатья

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини