Виконком Ужгородської міськради погодив рекламний бізнес заступнику мера Ужгорода (ВІДЕО)

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міськради ухвалено рішення «Про зовнішню рекламу», яким надано дозвіл на розміщення по місту 18 рекламних щитів, вмонтованих в рекламну огорожу. Рішення про появу нових рекламоносіїв у місті виконком проголосував одноголосно.

Василь Гнатків і Юрій Беляков
Василь Гнатків і Юрій Беляков

Рішення ухвалене «на користь» ТОВ «РІ Куб», яке, за інформацією Закарпаття онлайн, належить заступнику міського голови Ужгорода, міському депутату-регіоналу Юрію Белякову та ще одному депутату від «Патії регіонів» Юрію Мандичу. 

Як зазначено в ухваленому сьогодні рішенні, рекламні щити розміром 1х2 м мають з’явитись на перехрестях пр. Свободи-вул. Заньковецької (3 шт.), пр. Свободи-вул. Швабської зі сторони Православної церкви (2 шт.) на проспекті Свободи навпроти 16-поверхівки (2 шт), на перехресті вул. Грушевського і 8-го Березня (2 шт.), перехресті зі сторони пл. Кирила та Мефодія.

Крім того, 7 рекламних щитів, згідно з рішенням, розмістяться навпроти універмагу «Україна», на перехресті пр. Свободи-вул. Швабської. Йдеться про декоративну огорожу, з якої близько року тому в екстреному порядку і зі скандалом демонтовано рекламні щити фірми «Білий Барс», що належала дружині депутата-опозиціонера Василя Гнатківа пані Тамарі.

Як зазначив під час засідання міський голова Віктор Погорєлов, «коли демонтували рекламу фірми «Білий барс» минулого року, ми на виконкомі не говорили, що там щитів не може бути і не буде, під мораторій ці щити не підпадають – це не біг-борди. Крім того, на поворотах розміщення зовнішньої реклами не передбачено, тому водіям вона не заважатиме».

Відтак, декоративну огорожу, з якої минулого літа нібито через відсутність дозвільних документів і з причини заборгованості перед містом за оренду було зірвано рекламні щити «Білого барса», виконком віддав в оренду до 1 жовтня 2014 року для розміщення носіїв зовнішньої реклами ТОВ «РІ Куб».


Читайте також:

Мер Ужгорода прокоментував виділення рекламних площ під бізнес своєму заступнику

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

07 серпня 2013р.

Теги: виконком, реклама, огорожа, ТОВ, Беляков

Коментарі

читач 2013-10-13 / 22:59:24
Оце так позорище! Беляков наглота! Загадив весь Ужгород, хитра морда наживається, податків не платить, бреше, цікаво,і я таким спиться? Совісті нуль. Всьому є межа, а зажерливі скоти розплачуються подвійно!

капут Ужгороду 2013-08-09 / 10:16:50
Ці виродки вже дістали зі своїми рекламами! Місто лежить в руїнах наче після бомбьожки, а ці холуї не можуть нажертися рекламними щитами! Ото нечисть звалилась на це місто!

Онорукому 2013-08-08 / 14:23:26
Чубірка на вчорашньому виконкомі не було

WWW 2013-08-07 / 21:06:27
"Однорукий" п@д@р@с , прикриваючись купленими "афганськими медалями" творить в Ужгороді беспредєл. Не знайшлося для нього "9 грам" в Афганістані, знайдеться в Ужгороді, всьому свій час...

слідопит 2013-08-07 / 20:19:40
про продєлкі Погорєлова вже знає вся Україна :-)
http://comments.ua/money/417592-regionalam-uzhgoroda-dali-kartblansh.html

андрій 2013-08-07 / 15:02:27
Віктор Володимирович чомусь забуває Про засади та протидію корупції серед працівників підвідомчої йому команди, що стосується і всіх без винятку посадовців міськради.
складається враження, що в Ужгородській міській раді немає жодного фахового юриста. Одні заочники, блатняки із купленими дипломами та профани0мамкині та папкині діточки. Керуюча справами - важка юридична артелерія Погорєлова і та з дипломом-заочника. Посада начальника юридичного відділу - завжди вакантна, жоден із поважаючих себе юристів, правознавців в те кодло йти працювати не хоче. Вот Вам і команда ПРавлячої команди - одні казнокради та юристи-аферисти (як вот пан Ігор Миколайович - теперішній нач.земельних ресурсів). Працюйте-працюйте - будівлі на довженка вже має 500 місць, а заповнена на 2/3, а склад міськвиконкому 260 чол - тому місця в будівлі на Довженка має хватити на всіх! Не за гормаи той час, коли прокуратура перестане Вас прикривати і Закон стане ОДНИМ ДЛЯ ВСІХ!

адвоКАТ 2013-08-07 / 14:29:34
З віддалени до ПРавлячої мерзької сімї джерел стало відомо, що заступником міського голови (інвалідом 3 групи) проводиться диверсійна робота серед депутатської більшості (скупка голосів - від 1 до 3 тис. у.е. за одиницю) з метою висловлення недовіри діючому меру в замін на картбланш щодо розподілу землі та залишків майна (орінтовний залишок на 1 серпня - 10 млн. у.е.) та участь у майбутніх виборів і можливості балатуватись від ПР під №1 і в майбутньому при RS-мерові мати посаду 1-заст.мера. Про це, під час відпочинку повідомив діючий депутат від ПР-Вітя-Мерседес. З його слів - коло прихильників RS та ректора-профессора зібрало фонд - 150 тис. у.е. Підготовка розпочалась, що ж зачекаємо...

однорукий 2013-08-07 / 14:24:00
Єцовець Чубірко голосував так, як всі члени виконкому. Написано ж, що рішення було прийнято одноголосно. Він наш, і тому ми його не вигнали з виконкому, як інших

хитрий лис 2013-08-07 / 14:20:41
попередній комент бобма

пресс служба Флєні 2013-08-07 / 14:16:15
Як повідомив заступник міського голови Фленько В.Ю.: Додаткові 18 рекламних щитів будуть встановлені з метою інформування за їх допомогою мешканців міста Ужгорода про діяльність Ужгородської міської ради. Зокрема на них планується публікувати проекти рішень та рішення міської ради з земельних і майнових питань. Крім цього чиновник проінформував про плани міської влади щодо встановлення 30 додаткових рекламних щитів для популяризації мера та його заступників на території міста Ужгорода.

колишній працівник ТзОВ Калина 2013-08-07 / 14:00:47
А як проголосував по даному питанню Володимир Володимирович Чубірко - майбутній, як він каже мерський голова, хто скаже???

Спостерігач 2013-08-07 / 13:15:21


Флуд треба прибирати це регламентується правилами сайту!

Займіться, краще, сайтом міськради, на якому працюєте. Адмін


цар Юрій 1 2013-08-07 / 12:36:11
Як скажу так і буде. Я керую містом, Я главний, Я маю всіх і вся...

газда 2013-08-07 / 12:21:20
Бабло в черговий раз затьмарило розум ужгородцьким чиновникам. Хлопці всі гроші не заробите, а за такі рішення рани чи пізно відповідати доведеться!

Світлана Ігнатівна 2013-08-07 / 12:17:33
Чергова авантюра Белякова яка вдарить по репутації мера. Але все логічно який цар такі й придворні. Ганьба!!!

опозиціонер 2013-08-07 / 12:14:55
А що таке виконком Ужгородської міської ради? В першу чергу - це спільне підприємство Погорєлова-Чубірки-Белякова, основною метою діяльності якого є обкрадання громади міста Ужгорода. Всіх хто не влаштовував це тріо з відти вигнали, інші - це слуги своїх паханів...

циганин мафійозник 2013-08-07 / 12:09:47
Ура нарешті і я буду мати місце для реклами. От тепер заживу, на каждому стовпі буде мій фейс, як кажуть влада стала ближчою до свого бид..., ой пребачте до свого електорату

Вова Ч. 2013-08-07 / 12:06:00
Юра ця влада не вічна, а тобі і твоїм дітям жити в Ужгороді, в тому місті яке ти продав, розікрав, загадив. Ти кончений...

дістали 2013-08-07 / 12:00:36
Налице пряма корупція. А прокурор Штефанюк абсолютно бездіяльний і корупційно залежний від влади. Цим від підставляє всю прокуратуру. Через таких у суспільстві ростуть протестні настрої і ужгородці приєднаються до тих, хто піде маршем на Межигір"я

Рата - маленький дельфінчик 2013-08-07 / 11:46:08
Оце так обєктивність та неупередженість міської влади на чолі з мером Погорєловим! Десь рік тому бігборди фірми Білий барс (фірма належить до сфери інтересів депутата Гнатківа) з подачі тих же Погорєлова-Белякова, за рішенням виконкому були демонтовані, а зараз на їхнє місце ліплять нові.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10