Прокуратура змушує ужгородську владу до публічності

Прокуратура Ужгорода зобов’язала міську раду вчасно публікувати на офіційному сайті проекти та рішення виконкомів і сесій.

Прокуратура змушує ужгородську владу до публічності

Прокурор міста Ужгорода направив до міської ради подання про усунення вищезгаданих порушень вимог законодавства з вимогою систематично публікувати на офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради проекти рішень та рішення виконкомів і сесій.

До прокуратури  міста Ужгорода неодноразово надходили скарги від громадян на дії службових осіб Ужгородської міської ради з питань порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Зокрема, жителі Ужгорода та представники мас-медіа невдоволені тим, що проекти рішень та рішення сесій і виконкомів міської ради публікуються на офіційному сайті установи не вчасно.

Відповідно до п.2. ст.. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», нормативно-правові акти та акти індивідуальної дії, прийняті розпорядником, підлягають обов’язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше 5 робочих днів з дня затвердження документу. Крім того, згідно з ч.3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, оприлюднюються не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду.

Однак всупереч вищевказаному, службовими особами Ужгородської міської ради проекти рішень, що мають бути розглянуті на сесії міської ради 2 серпня, були оприлюднені 26 липня.

 

Прес-служба  прокуратури міста Ужгород

30 липня 2013р.

Теги: проекти, рішення, прокуратура

Коментарі

Fad 2013-08-04 / 11:24:51
Горелый вже бігах до нового прокурора і убік піджавши хвіст

жур-т 2013-08-02 / 21:35:30
Чхати влада буде повторно у камері. Ледида прийняв рішення спалити Горєлого на користь Андріїва. Він його і так ніколи за свого не приймав.

Адвокат 2013-08-02 / 21:18:00
Журіки коменти удаляють,метушаться, вимагають публікувати завчасно рішення, можна подумати ви можете щось змінити. Нічого не зміниш, якщо тобі їх навіть у руки з печатками дадуть. Та чхати влада на вас хотіла.

До журіка 2013-08-01 / 14:04:05


Флуд. Коментар видалено. Прошу коментаторів повернутися до теми коментування. Адмін


Олександр 2013-07-31 / 18:33:16


Коментар видалено. Адмін


законопослушный гражданин 2013-07-31 / 18:18:30


Хамство, тролінг і зловживання різними ніками. Коментар видалено. Адмін


журік 2013-07-31 / 17:57:02
Чоловічку, ти що, справді не розумієш, що між оприлюдненням на сайті (вперше, до речі. Бо під тиском обласного прокурора) всіх проектів, ЯКІ ДАЛО ТОБІ НАЧАЛЬСТВО, і всіх проектів, ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НА СЕСІЇ, - величезна різниця? Ще раз кажу: в порядку денному є земельні питання. Де проекти рішень? :)

Олександ Пуглик 2013-07-31 / 17:24:40
Журік я тебе не ображав публічно! Як ти такий великий журналіст моніториш сайти то давай назвися переговорими офіційно! Як ти певен що пишеш правду то чого прячешся під псевдонімом? Я готовий до діалогу!
Всі проекти що внесені до порядку денного, який також оприлюднений мною на сайті, оприлюднені у роздіді проекти рішення на сайті міської ради.
Тож я повторюсь або навчися користуватися компютером або попроси кось більш кваліфікованого щоб тобі допомогли а всілякі нісенітниці писати тут нічого.

журік 2013-07-31 / 15:57:08
Да, у якогось Олександра Пуглика кришу зірвало... :( Чоловіче, знайди і покажи мені земельні проекти рішень. Зрештою, чи все було опубліковано, побачимо 2 серпня. Тобто, післязавтра... :)

Олександр Пуглик 2013-07-31 / 15:47:06
До Журіка!
Шановний! Ви за родом своєї діяльності мабуть не дуже компетентний! Або навчіться працювати з компютером або попросіть щоб Вам хтось інший допоміг віднайти проекти рішень сесії. Я перечитав коментарі і там чітко зазначається, що проекти рішень сесії оприлюднені на сайті міської ради, всі до одного! І це чиста правда, заявляю офіційно! І сайт оновлюється також постійно! Так що виходить, що це ви Хам і поширюєте недостовірну інформацію!

законопослушный гражданин 2013-07-31 / 15:38:19
До мишка!
До сайту за адресою www.umr.uzhgorod.ua міська рада ніякого відношення немає!

журік 2013-07-31 / 15:32:19
Чиновнику під ніком "до журіка"

За родом своєї діяльності я постійно заглядаю на сайт міськради. Тому ваша брехня очевидна. Більше того, щодо минулих сесій, то й зараз на сайті нема проектів рішень, які на них виносилися. А ви говорите про "постійне" оновлення :-). Де земельні проекти?

Таким хамством і відвертою брехнею ви навряд чи заручитеся підтримкою журналістів і громадськості. Так тримати! Допоможіть Погорєлову і Ко пролетіти мимо владного крісла на наступних виборах!..

Мішико 2013-07-31 / 15:22:45
ага, старий сайт не зняли

Мішико 2013-07-31 / 15:19:07
та на офіційному сайті секретар Щадей і досі кожного другого четверга проводить особистий прийом громадян
http://www.umr.uzhgorod.ua/struktura/sekretar/

До журіка 2013-07-31 / 14:16:55
Чоловіче тобі треба купити окулярі або як мінімум навчитися користуватися компютором! Проекти можливо і оприлюднені з певним запізненням але оприлюднені в повній мірі та ще й з порядком денним, що взагалі ніхто не робить. Вам тільки дай кусок хліба так ви буханку з рук видерете!
Сайт постійно обновляється, як і проекти і рішення виставляються. На ньому є купа додаткової інформації. Вам що більше нінакого нападати. Та в мене тисача причин в чому звинувати журналістів і правоохоронні органи. Тільки користі з цього мало! Всі проекти http://rada-uzhgorod.gov.ua/sesija/1/
І доречі по інших містах мало хто оприлюднює так проекти як сайт міської ради Ужгорода,в ужгородській мерії більше відкритості ніж на багатьох інших сайтах міст України!!!!!

журік 2013-07-31 / 12:41:46
Проекти рішень на сайті міськради не тільки публікувалися з запізненням, а не публікувлися взагалі! Земельні проекти, які будуть йти на сесію (відповідно до опублікованого порядку денного) не оприлюднено досі. Тому, користуючись тим, що новий прокурор Закарпаття змусив трохи киватися ужгородського прокурорського корупціонера, якщо на сесії відбудеться черговий земельний дерибан, депутатам і журналістам треба буде спільно оскаржити легітимність тих рішень, тикнувши прокуратуру Ужгорода носом у те, що їх проекти, в порушення закону, не було опубліковано.

До Ужгородця 2013-07-31 / 12:24:36
Не розумію про що мова, розкрийте очі! Сама неодноразово бачила в інтернеті невдоволення журналістів через те, що проекти і рішення публікуються запізно. і це ні для кого не було секретом, що сайт міськради поповнюється з нерегулярною періодичністю. А ви самі кажете, що згядно з законом за 10 днів треба публікувати проекти рішень. Так порахуйте: від 25 числа до 2 - менше 10 днів. Взявся прокурор за міськраду - ну і правильно зробив. Там порядку давно нема, то може хоч цим їх дисциплінує...

законопослушный гражданин 2013-07-31 / 11:17:17
Дивлюсь на інших сайтах заголовки - "Прокуратура Ужгорода змусила міськраду згадати про існування її сайту", "Ужгородська прокуратура зобов’язала міськраду публікувати документи" ???
Ви що з дуба в пали? Сайт і без прокуратури нормально працює, на ньому є вся необхідна інформація включно із нормативними документами, які прийматься. Про що ви говорите!?
Для порівняння пройдіться по сайту роками раніше коли мером Ратушняк був, проведіть паралелі, порівняйте а тоді вже пишіть!
Це за вас треба взятися, перекручуєте інформацію, вирізаєте з контекста фрази і подаєте їх із своїми коментарями. Ніякої обєктивності, взагалі!!! І до прокуратури питань багато чого не почали провадження кримінальної справи у звязку із доведенням людини до самогубства? Це щодо інформація про чоловіка котрий підпалив себе через те, що його землю хочуть відібрати в районі червениці. Може там замішані працівники правоохоронних органів... тому і мовчать!

Ужгородцю 2013-07-31 / 10:19:39
Виставлені заднім числом

Ужгородець 2013-07-31 / 10:05:52
А прокуратура міста нічого не хоче сказати про Закон України Про місцеве самоврядування в Україні, в якому вказано, що матеріали подаються за десять днів до початку засідання сесії. Хочу запитати прокурора, який Закон України головніший. Може журналісти пояснять, якщо прокуратура не може. До уваги прокурора проекти виставлені на сайті 25.07.13, нічого брехати.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади