З 1 серпня на Закарпатті ДАІ буде відловлювати автомобілі на закордонних номерах

На території Закарпатської області з 1 серпня розпочинається комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Митний контроль».

З 1 серпня на Закарпатті ДАІ буде відловлювати автомобілі на закордонних номерах

З метою контролю правомірності експлуатації транспортних засобів та припинення незаконного перебування на території України автомобілів іноземної реєстрації і порушення водіями правил митного контролю на шляхах області будуть працювати мобільні групи у складі працівників Державтоінспекції, управління по боротьбі з організованою злочинністю та представників митниці.

Як повідомляє УДАІ УМВС України в Закарпатській області, у разі виявлення факту знаходження транспортного засобу (далі ТЗ), що перебуває у міжнародному русі на території України більше 2-х місяців при цьому не зареєстрованого в Державтоінспекції, працівник ДПС ДАІ складає відносно водія протокол про адміністративне правопорушення (порушення вимог п. 29.2 Правил дорожнього руху), за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 255 грн.(ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення). У разі повторного протягом року вчинення даного правопорушення водій притягається до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від 255 до 510 грн. або громадських робіт з оплатним вилученням ТЗ (ч. 7 ст. 121 КУпАП). Працівник ДАІ має право тимчасово затримати такий транспортний засіб шляхом блокування або доставки його на штрафмайданчик.

Також водії, які порушують положення законодавства щодо перебування ТЗ на митній території України, будуть притягнуті до відповідальності митним органом у відповідності до Митного кодексу України, - повідомляє прес-служба УДАІ.

 

30 липня 2013р.

Теги: реєстрація, ДАІ

Коментарі

Ч. Е. Решня 2013-08-07 / 09:38:42
Йо кутьо, йо. Ану іши гавкни шчось! Голос!
grinder-е, посере, а што вто ти не "по-руськи"? Добий ня інтєлєктом, ущербе.

альбатрос 2013-08-06 / 20:26:11
Ч. Е. Решня - тупой селюк!

big grinder 2013-08-06 / 19:58:03
Ч. Е. Решня - ты порост

Ч. Е. Решня 2013-08-06 / 10:37:29
альбатрос-просто:
Йо кутьо, йо. Ану іши гавкни шчось! Голос!

альбатрос 2013-08-05 / 19:58:02
Ч.Е. Решня - ты полный придурок! Экономист пришибленный! Ты что машины не имеешь, что пишешь всякую хрень тупорезную. Или ездишь на жигулях блин проржавевших? Та ты нахрен сам цыган бляха! и разговариваешь как поц с гор спустившийся. Ты что тут вообще делаешь бык ты сука!

Просто 2013-08-05 / 19:33:59
То Ч.Е. Решня.
Все таки ти ДЕБІЛ! Червовим доказом є твій пост, цитую: " І ун, бізонь, май розумний уд тебе (це автор має на увазі ДАІшника - авт.), бо не платив грубі гроші, гі ти, за діплом. ".
П.С. А в тебе не те, що диплом, в тебе атестат зі школи є ?

Ч. Е. Решня 2013-08-05 / 09:41:44
Просто тигру:
Дурню, як им і казав - гукани-"понторєзи" на марші.
По факту: який хосен економіці із ваших убитих "бех" і "авдюх"? Купили і возиться на них циганота, гукани тячівські, які спустилися у варош у унівирзитет за нянькові гроші. А, ищи, жони гукану, які уже купили діплом і типирь "роблят" у всяких "налогових". Но і ко вам бде сочуствовати?
Думаєш ош ись май розумний? Сержантик ГАІшник сяких "понтованих" на жезлі полосатому вертів. І ун, бізонь, май розумний уд тебе, бо не платив грубі гроші, гі ти, за діплом.
Висновок для дебілів гуканських: ийсю лавочку блатну треба прикривати. Або, иншак, не жутйе соплі ош яка велика корупція.

тигр 2013-08-04 / 22:28:49
Ч. Е. Решня - ты шо вообще идиота кусок? ты лох на ЛАДЕ или полнейший дебил

Просто 2013-08-04 / 21:49:56
То Черешня:
Ти або: дебіл, власник українського гівна, власник нормального авто, але взятого в кредит.
Я, власне, вважаю, що останне, і це все поснює.

Ч. Е. Решня 2013-08-01 / 16:49:27
Міколо, із Радванки на границю, а пак назад?
Главное, Міколо, не забивай совати взятки дайцям і не дуже їм груби, то ти ся потом дороже обийде. На таможні тоже будь чемний - вто ти не форум, там ти рога скоро впрямлят.
Сякі смішні ийсі "герої" - перед кажним гавном у формі плазує гі червак, боїться газету одкрити - а кидь уже запрітили його шрот?! потом межи таких як ун возмущаєся і геройствує ош як він усіх нає..ав.

Микола 2013-08-01 / 16:20:40
Ч.Е.Решня, я буду і далі кататися на нормальній іномарці словацької реєстрації (по ціні 2 річної 99-ї), і ДАЙці з спецопераціями пох.... А ти катайся на ТАЗі , лох - це судьба!

Ч. Е. Решня 2013-08-01 / 12:39:16
О, Міколо, і ти із "крутих" ціганьов і гукану? Так ня жаба давит, аж до сміху, ага. Особінно, коли сякі "круті" голодранці гі ти із гріндером, потом ся жаліют ош які, бога-му, дорогі деталі і ремонти на його "крутий" мотор.

Микола 2013-08-01 / 12:18:40
Ч.Е.Решня то напевно озабочений власник ТАЗика 21099, жаба давит що даже цигани мають крутіші тачки.

Ч. Е. Решня 2013-07-31 / 21:55:04
"сами то", "в отличии от вас", "и в заключении" - йди гет у свою 11 ішколу, не позорься. Ид тобі лем оден кирдиш - чого циганота і гукани пишут "по-руськи", ийсе, тіпа, "панти" сякі межи нешколованими? Раз над сим подумай, а дале ти і за етику, і за шроти словацькі напишу.

big grinder 2013-07-31 / 19:07:40
Ч. Е. Решня - сами то на чём ездите? во-первых я никого не оскорблял тут ( в отличии от вас), во-вторых - я не цыган, а в-третьих - судить по вашему коменту так вы расист батенька!? Это не есть гуд! И в заключении - чем вам не нравятся машины на словацких номерах? только конкретно попрошу, без демагогии и преувеличений писать! и давайте без оскорблений. имейте уважение и этику общения. итак жду ответа. удачи!

Ч. Е. Решня 2013-07-31 / 18:05:53
Давно пора. А то усяка радванська циганота "big grinder" возьме "дєцкі" або крєдіт, шо го й не думає потом виплачовати, і купить шрот за тисячку, а потом, пяноє, діти давить на дорозі.
Продай шрот гет назад словакови і купи біціглі, і домів- на Радванку, голодранцю.

BRM 2013-07-31 / 09:41:40
Згіно ПДР пункт 2,1 водій повинен мати при собі тільки : посвідчення водія , реєстраційний документ на транспортний засіб та страховий поліс !
Як працівник ДАЇ може на дорозі вияснити час перебування транспортного засобу на території України ???

SK номера 2013-07-31 / 08:24:23
На Закарпатті водії будуть відловлювати даішникив і - як вам така назва статті

big grinder 2013-07-30 / 23:01:48
Полная хрень! Они уже забадали пресовать тех кто ездит на нормальных машинах. НУ НЕ БУДЕМ МЫ ПОКУПАТЬ ОТЕЧЕСТВЕННЫЕ АВТО!!!! Не будем! Шлаковые авео и лачетти пусть сами берут по 10 тыс у.е! Или Октавию за 23 штуки баксов.Пусть идёт лесом!поставьте нормальные цены на авто! Причём эти авто среднего и ниже среднего класса! То есть практически хлам.

Грицик Петр(о) 2013-07-30 / 21:55:41
То ниє добрі, що типирка буде робити мій сексуалььний партнер - Погоріляк?

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини