Щоби стати послідовником Масарика Ратушняк вдвічі зменшив "чеський" басейн і зробив себе дельфіном

Запускаючи у п'ятницю, 26 липня, "перші тони води" в "європейського рівня" 25-метровий басейн, його власник, екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк розповів, що заради його побудови йому "довелося продати половину свого майна".

Щоби стати послідовником Масарика Ратушняк вдвічі зменшив "чеський" басейн і зробив себе дельфіном

При цьому, в рамках цієї "історичної події" він провів "дельфінячі" паралелі між собою і президентом першої Чехословацької Републіки Томашем Масариком, покритикував чинну ужгородську владу і похвалив "губернатора" Олександра Ледиду.

Більше у репортажі "Korzonews":

29 липня 2013р.

Теги: басейн, Ратушняк

Коментарі

Ваня 2013-08-08 / 21:29:31
Дякуэмо, що вкрали у нас басейн и тепер продаэте нам годину за 60 гривень. Низбкий Вам уклин товарищ Ленин-Ратушняк, продовжувач Массарика традицый

Ужгородець 2013-08-02 / 08:28:10
Дуже мило... Спочатку за підтримки простих ужгородців став мером... Далі від цих простих ужгородців украв даний басейновий комплекс... А тепер за гроші цих же простих ужгородців (що будуть постійно йому башляти за своє колишне майно територіальної громади) ніби робить комусь подарок... Урод...
Та прийде час, може іще прийдеться і цей басейн, і інше украдене у громади міста майно і повернути...

нік 2013-07-30 / 23:06:23
РАТА Вупєш воду з технологічного Чуда . Як інженер H2O вимірюється в м3.А найбільше він розвалився коли був на балансі ЗАКДУ .Ващука з тобой лисини однакові , колись в ріо писали. Тай непорівнюйте себе з Масариком .Його непітримували за паленку .

ужгород 2013-07-30 / 11:59:45
це - не приватний басейн, а вкрадений у громади міста з метою власного збагачення, аж ніяк не для блага містян, як воно тут просторікує "у телевізор"! тому порівняння злодюжки-психа з Кирпою є блюзнірським і некоректним.

РЕАЛЬНО 2013-07-30 / 11:38:56
...у лысого очередное обострение...

спортсмен 2013-07-30 / 11:13:13
до ужгорода 2013-07-30 / 10:25:08

Я чудово Вас розумію. Повірте, що в мене є що сказати по «діяльності» Рати, як мера. Більше знає, думаю, хіба що В.Мартин, теперішній «зеленгоспник» Погорєлова. Але зараз вони всі разом «однопартійці»…

В.Погорєлов обіцяв «порвати» Рату в разі обрання його мером, і що? Де позови до суду від Д.Геворкян, І.Волошина? – Нема і не буде!

Зараз всі вони вимушені друзі разом з Ф.Ващуком, не здогадуєтесь чому? – Правильно, МАЙНО. Де і чиє, один за одного, знають ліпше, ніж про власну родину. Така ситуація, до речі, і по всій Україні.
І саме тому нема великої різниці між «грошовими мішками» опозиції чи влади.

Проте по ПРИВАТНОМУ басейну - Рата правий на всі 100%.
Поділений басейн легше утримувати та й відпочиваючим (не спортсменам!) зручніше.
Це вже зона відпочинку, а не центр підготовки олімпійського резерву. На жаль.

ужгород 2013-07-30 / 10:25:08
За що подяка? Спортсмене, пустіть рату до себе додому, тобто продайте йому або його тестю свою хату-квартиру за безцінь, а потім, коли на місці вашої хати він збудує кучу, платіть йому за те, що він вам дозволить у тій кучі посидіти.І співайте йому при цьому осанну. Якось так.

спортсмен 2013-07-30 / 01:28:31

Рата – аферист не менше В.Погорєлова з двома судимостями чи «генія науки» Ф.Ващука. У кожного по місту нерухомості «неміряно». Але заради об’єктивності.

Скільки зараз коштує куб води, електрика чи газ для підприємця, а скільки коштував при СРСР?
Скільки коштує дозвіл на ЗАКОННУ свердловину на воду, а не «втіхаря», як на «Авангарді»?
Де державні пільги для розвитку водних видів спорту, як хоча би в Угорощині?

Тому шановні ватерполісти, сядьте та порахуйте. Рата - приватник, і у нього не кар’єр з природною джерельною водою.

Тому, на мою думку, при всій політичній проституції Рати, за басейн йому лише подяка і повага, як Г.Кирпі за з/д вокзал – з собою він його не вивезе.

Іван 2013-07-29 / 22:48:00
та за вкрадені гроші типирь усі шось собі будуют. Рата вкрав басейн, в якому гримілі слава ужгородськоїватерпольної команди і побудував СОБІ басейн.якраз по його фігурі

Микола 2013-07-29 / 22:39:43
Да, Рата злодій, як і всі мери, але зробив для города більше ніж Погорєлов. А якби не воював з Балоганом, було б ще більше зроблено для Ужгорода!

GONZa 2013-07-29 / 22:34:48
Шо за піз...ш, сам Томаш Гарик Масарек басейн будував?? Та товди дякуйте Янукобрі за Спартак-2013.

Фуцон 2013-07-29 / 22:16:28


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Йовжі дідджей 2013-07-29 / 22:14:04


рата завжди був ******* у Влади!!! То обсирав Ледиду і Ковача пишучи в РІО про Ваську Кіловольта то теперка ****** у Риггів та шо аж ***** ********!! Фу Мерзота....


ужгород 2013-07-29 / 21:10:57
рафінований злодій!

жаба 2013-07-29 / 20:51:34
25 метрів - це найбільший басейн АКВАПАРКУ? Та таких басейнів - повна Сторожниця і Минай!!!

Микола 2013-07-29 / 20:34:01
Говорять що розбазарив комунальне майно, погоджусь, вкрав, крадуть і інші мери. Але, як би не було, Рата хоч щось робив для Ужгорода, і дороги були кращі, і місто були чистішим, ... А за басейн йому особливо подяка, хоч і приватний, але буде нормальний басейн в Ужгороді.

ivan 2013-07-29 / 20:33:36
hahaha, Masaryk by porzhav iz s'oho. del'finchyk zkanhvuzhenyj permanentno

Ветеран водного поло 2013-07-29 / 20:27:05
50-ти метровый спортивный бассейн превращен в лягушатник. Масарек построил бассейн пригодный для обучения подрастающего поколения плаванию и проведения спортивных соревнований, а СНР реставрировал его для извлечения банальной выгоды.
Благородно однако.
Удачи Вам СНР во всех ваших начинаниях.


ужгородка 2013-07-29 / 19:28:56
Хоч хтось щось робить в цьому місті! Дякую Вам, Сергіє Миколаєвичу!

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини