На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

У Закарпатській області в горах сталася масштабна пожежа – горіли 4,5 га сухої трави.

На Закарпатті 127 чоловік 11 годин гасили пожежу на полонині

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

"Близько 14-ї години 24 липня у Великоберезнянському районі, в гірській місцевості, на полонині Лютянська Голиця працівниками лісгоспу виявлено загорання сухої трави та чагарників на площі близько 4,5 га. О 1 годині пожежу ліквідовано", - зазначили у відомстві.

Пожежу гасили 127 рятувальників і 15 одиниць техніки. Причина займання встановлюється.

25 липня 2013р.

Теги: полонина, пожежа, загорання

Коментарі

Челядник 2013-07-25 / 21:40:47
Да Врадиевка виходна виджу туй.......

22222 2013-07-25 / 21:36:05
Бурковский -порядний мужик,кажуть лизати -буде лизати,тільки би Бодік його не киданув знову,а те що не прфесіонал,ну той що беріть приклад з начальника пяниця і збочинець.

місцевий 2013-07-25 / 21:26:28
Знаю я вашого щербея,він ні чим не кращий Врадієвських ментів,таж сама ситуація і з дівчиною в барі,яку він хотів згвалтувати не природнім шляхом,сьогодні цей збочинець і неук(заочно фіз.фак) очолює таку серйозну структуру,страшно за наше з вами життя з такими рятівниками збочинцями,неуками і хабарниками.Вот воно наше пакращення!!!!

Пажарнік 2013-07-25 / 20:38:59
бачив я тих рятовальників сиділи пяні в автобусі і лим L200 туди назад за палинков іздила,а де тих 15 одиниць взялось,пане Прокурор куди дивитесь,се не тільки пяний піар алкоголіка Щербея,а щей корупція,де бензин піде з 13 машин?

Буррік 2013-07-25 / 18:37:42
Прочто фотьок нема бо нічого і не було і нічого не гасили і нема шо показувати

Адмін 2013-07-25 / 16:54:01


Читайте уважніше - це інформація ДСНС України.

Щойно У ДСНС України в Закарпатській області, очевидно завваживши ваші коментарі, прислало інформацію, в якій написало, що "завдяки спільним діям лісників та рятувальників, о 01:00 пожежу вдалося ліквідувати. У приборканні вогняної стихії брало участь 127 людей і 15 одиниць техніки (з них 30 працівників Закарпатського управління лісового та мисливського господарства та 97 рятувальників від Управління ДСНС України у Закарпатській області)."

Це також не відповідає дійсності? ))


Василь 2013-07-25 / 16:42:25
До шановноі редакціі сайту: не смішіть людей на пожежі не було жодного МЧСНИКА і жодного автомобіля це пряма корупція і МЧСНИКИ просто списують на цю подію Кабміновське паливо в кількості 3000 літрів і рапортують це все діло рук Бурковського зама по реагуванню але це попахує криміналом і одураченням НЕ БУЛО ЖОДНОГО ПРАЦІАНИКА МНС на ПОЖЕЖІ ЦЕ ПІАР І КАРНИЙ ЗЛОЧИН!!!!!!!!!

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 14:17:05
Знайшов у своєму висловлюванні помилку,виправляюся: "працівники Великоберезнянського району" - це працівники Великоберезнянського держлісгоспу (лісничі).

Адмін 2013-07-25 / 12:00:18
А чого на фейсбуці? Скиньте фото на адресу редакції і ми опублікуємо - editor@zakarpattya.net.ua

Горіли яфинники? Причина пожежі відома?

dubovik-vasiliyy 2013-07-25 / 11:39:28
Так, це правда про пожежу на полонині Лютянська Голиця, але пожежу ліквідували працівники Великоберезнянського району в складі 12 чоловік, згоріло не 4,5 га.,а 24-25 га., а працівники МНС та органи місцевого самоврядування гасили пожежу у своїх кабінетах. Може уже перестанемо присвоювати собі чужі медалі? Для достовірності слів, викладемо фото на фейсбуці.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини