Ужгородці звернулися до мера і прокурора з приводу чергового факту нищення зелених зон (ФОТО)

Люди і дерева знову стають жертвами невгамовних апетитів осіб, наближених до влади?

Ужгородці звернулися до мера і прокурора з приводу чергового факту нищення зелених зон (ФОТО)

"В Ужгороді зріє новий ''зелений'' скандал. Не встигли мешканці обласного центру Закарпаття оговтатися від нахабного знищення зеленої зони на проспекті Свободи між будинками №29 та 31, як вже навпроти продовжилось такі ж рейдерські заходи. А саме, між будинками №22 та 20 зранку 9 липня група невідомих осіб, що представились працівниками Зеленгоспу, зрізала 4 здорові дерева. Таким чином знищили під корінь 2 клени, 1 каштан, 1 береза та інші зелені насадження", - повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук громадський активіст Олександр Волосянський.

Як завжди, особи, причетні до такого «замовлення», належать до категорії «наближених» до влади. Як стверджують мешканці, в даному випадку до знищення зеленої зони має відношення екс-керівник апарату Ужгородської РДА пан Андрусь Я.С.

"Сьогодні, 23.07.2013 року, мешканці звернулися з колективним зверненням до міського голови, прокурора міста, депутата міської ради Гнатківа В.І. та до мене, як громадського діяча", - повідомляє О.Волосянський.

23 липня 2013р.

Теги: зелена зона, дерева

Коментарі

Тибі-бачі 2013-07-24 / 12:29:21
Пішта-бачі, йди і ти ся мало попіар. Малинько одорви гузицю од рекоме. Бо так ся піарити - то треба мало часу і сил потратити. Вто обі не на діванові лежати, і не майно громади з Погорєловим тирити :-)

Пішти бачі 2013-07-24 / 11:49:26
Та се самий натуряльний піар, кіби мали ті дере ва депутати пішли б до мера та всьо рішили і посадили б там шось нове, а тут треба скандал, треба в очі залізти, а волосянський як той клон, лим би на публіку робити, просто такі люди. Ще незрозуміло што вун там їм понаобіцяв людям ош ті свої підписи ставлять. ХОча людям много нетренба, скажеш ош захищаєш їхні права та они на тя квартиру перепишуть бо ти великий ідеаліст. А насправді то всьо фарс і окозамилювання - скоро вибори, а вони лем можуть виїхати на скандалах та довірливих людях. Люде треба вже починати думати своєв головов а не шоб за тя кось інший думав!

мешканка з 29 будинку (навпроти) 2013-07-24 / 10:25:35
Звернулися мешканці якраз до тих, про кого чули, адже саме пан Гнатків і Волосянський одні з тих хто реально вже допоміг нам на проспекті Свободи, навпроти, між будинками 29 і 31, не допустили продовження нищення дерев в зелені зоні ще й допомогли з посадкою нових.

А ось пан Німчук - депутат як і більшість інших, після виборів пропали, як то кажуть ні слухом, ні духом.

Крім того, пан Німчук саме як мажоритарних нічого не зробив, коли побудували ту будку під вікнами по Белінського 13. Хоч би до людей вийшов, коли ті протестували цілими днями і кликали його.

міськрада 2013-07-24 / 09:40:50
"Піартеся" і ви з Німчуком отак як Гнатків з Волосянським - на користь людям. Бо всі інші депутати насправді дерибанять Ужгород разом з Погорєловим, а тут пишуть заздрісні коменти про "піар".

555 2013-07-24 / 09:36:44
Очередной пиар Гнаткива и Волосянского, которые бегают по Ужгороду за работниками "Агромикса" с готовыми коллективными письмами и подписывают у жителей. Вопрос почему пишут Волосянскому, если есть депутат мажоритарщик Нимчук и результативно решить вопрос с мером и Семалем он может быстрее и качественнее. Ан нет - пишут Волосянскому!

Я все знаю! 2013-07-23 / 20:45:31
Я не здивуюсь якщо у цього екс-голови Андруся забудовником буде той одіозний пан депутат, що має відношення до знищення зеленої зони напроти або ж той, що побудував сумнозвісну будку по вул.Белінського,13.

О-Ля-Ля 2013-07-23 / 18:01:39
Жаль людей, бо не розуміють, що то сам Погорєлов і погодив вирубку дерев! І взагалі йому на Ужгород нас...ть, він тут тіпа на заробітках!

Ужгород 2013-07-23 / 15:19:15
Ага, імено на центральній вулиці на проспекті Свободи мішають, а там де реально мішають, то не пиляють...........Знову ПРодажний мер під будівництво якоїсь бужні дав дозвіл.........Хужого мера в Ужгороді ще не було.........

НОВИНИ: Соціо

11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади