"Регіонал" Деркач заради омріяного нардепства офіційно записався в меншини

Для того, аби омріяний статус народного депутата, Степан Деркач - колишній кандидат від Партії регіонів по 71-му виборчому виборчому округу, що програв вибори Павлові Балозі, учора офіційно став членом марґінального політичного утворення меншин під назвою "Народна Рада Подкарпатської Русі".

"Регіонал" Деркач заради омріяного нардепства офіційно записався в меншини

Про це повідомляли ряд невпливових інтернет-ресурсів з числа тих, що належать самому С.Деркачу, його однопартійцеві І,Бушку, який безуспішно інкубує на Закарпатті політичне русинство, і загалом Партії регіонів.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, під час минулих парламентських виборів так звані русини підтримували на Закарпатті Радикальну партію Олега Ляшка. У підсумку на Закарпатті ця політсила набрала менше 1 відсотка голосів виборців.

17 лютого поточного року на телевізійному ток-шоу “Шустер LIVE” на Першому Національному Степан Деркач заявив, мовляв, "русини Закарпаття підтримували на виборах Олега Ляшка". На що сам Олег Ляшко відреагував зустрічною реплікою в соціальній мережі Фейсбук: "Щось я не відчув цієї підтримки -- на Закарпатті у нас був один з найгірших результатів у порівнянні з іншими областями. Хоча перед виборами я отримав лист від однієї з русинських організацій, де вони висловили мені підтримку..."

20 липня 2013р.

Теги: Деркач, русин, Ляшко

Коментарі

Хуст 2013-12-02 / 17:46:52
Брехача на ватру!

Густі 2013-08-11 / 17:52:37
Няньо у нього Тбор не русин із Берег Ракоша.

русин 2013-08-02 / 11:06:11
Най ся пише де хоче, прийде на пса мороз!

так 2013-07-31 / 22:35:52
та педык ун

Адмін 2013-07-21 / 22:12:32
Ну, якщо ви зможете знайти в інтернеті ресурс за пошуковими словами "тупиковий сайт полудурка Старости (Жаливи)", то тоді це реклама... ))

Зрештою, попри таку нашу тривалу "рекламу" не видно, аби там додалося читачів. )) Швидше, все-таки, навпаки...

Що ж до "не файно", то не файно, коли люди, не розбираючись в тонкощах інтернету і журналістики, ведуться на ту дурню, яку продукує ця інтернетна яма. Тому кожна якість потребує чіткого означення, кожене зло - тавра на чолі. Орієнтири мають бути. Інакше люди губляться, втрачають орієнтацію і сходять з дороги на манівці...

п.с. З репліки Адміна "полудурка" все-таки видалив. Залишив тільки, для ясності, у вашому дописі. Тобто, загалом критику сприйняв... ))

МѢСТНЫЙ 2013-07-21 / 21:51:41
2 Админ: по поводу комментов вроде "... на тупиковий сайт до полудурка Старости (Жаливи). Коментар видалено. Адмін".

Смотрите: Вы как бы не хотите делать рекламу М.Ж.(С.), но по сути делаете её, упоминая Миколу в каждом такой комменте, по любому поводу и без него. При этом согласитесь, называть оппонента "полудурком" по любому не файно ;)

а по поводу Деркача: да куда он уже только не вступал ;)
время есть - если надо к декабрю и обрезание сделает, и секс-меньшинством себя объявит, и ислам примет (ну короче всё, что пожелает заказчик).

что тут вообще комментировать? просто еще раз вспомнить Балог? в смысле посмотрите - а по сравнению с теми, кто рвется на их место, они не полные ... (ну сами понимаете кто). ну не полные, ну и что?

Це я 2013-07-21 / 21:00:44
Владі потрібні підконтрольні нацменшини,показуючи, яке в нас різноманіття у цьому плані, з одного боку, та використовувати їхній бренд у своїх цілях.
Таким шляхом вже проходив Ґайдош на початку 2000-них, розколовши угорців на двоє, щоби очільником пів отари пройти до парламенту, та через свої руки пропускати дотацію від угорських соціалістів, які прийшли до влади у 2002-му на 8 років.
Цей досвід використовують зараз друзі Ґайдоша. Створюють русинську організацію під Бушка, щоб мати для нього та їхньої партії зручний та ручний електорат, впливати на них державними дотаціями для всієї русинської нацменшини.
Угорці Закарпаття підтримають КМКС, при сильному критичному ставленні до Ковача М.
Прихильники УМДС визначають себе як опонентів, противників КМКС. Насправді вони у першу чергу є прихильниками Ґайдоша, напівпрозорих економічних відносин, де справи вирішуються по-панятіями.
Такий собі "УМДС" створюють зараз для русинів.

rusin 2013-07-21 / 20:16:30
складається враження, що влада підтримує русинів, іде з ними на контакт. Але це не так. Влада не контактує ні з однією русинською організацією,ані не пробувала скликати який-небудь круглий стіл, де б була можливість спілкуватись з русинським активом. Навпаки. влада катапультувала (через одного отця) в русинство якогось жаливу, він вже пройшов "чистилище" у Народній раді русинів Закарпаття (Жупан), звідти перескочив у антисидоровську коаліцію з Бобинцем, потім під себе відкрив (за допомого служб) Народну раду Підкарпатської Русі, яка вже (без голосування у Світовому конгресі русинів!) стала членом Світового конгресу русинів. Увесь цей час йшла робота служб по відкриттю Русинської партії, але всі помірковані русинські активісти відмовились. Око служб впало на Деркача. Тут як кажуть: хочеш-не хочеш, а будеш...Все це рухи по дискредитації Світового конгресу русинів – треба встигнути до листопада, до саміта у Вільнюсі. Щоб продемонструвати, що будь-який русин – сепаратист.

хустський 2013-07-21 / 17:18:19


Коментар видалено. Адмін


рус 2013-07-20 / 23:55:00
Нва языку русинув тота маніпулація потовмачує ся атсяк:
ДЕРКАЧ СКОЧИВ ГУЗИЦЁВ У ЖАЛИВУ!!!!!!!

8033 2013-07-20 / 21:46:33
Добре, що не в сексменшину!

Циганин 2013-07-20 / 21:11:09
Ну і молодець,що вступив!

Віт 2013-07-20 / 20:15:17
В сексменшини хай запишеться, навіщо народ обманює ))

май русин 2013-07-20 / 19:34:24
Тать сись мацкалиско по українськи навіть два слова повісти не годен. Який з нього русин? Збиравуть Староста з Бушком до себе вшитку нибрязь

:))))))))))))))))) 2013-07-20 / 16:37:45
Регіанальна потворка

Паша 2013-07-20 / 16:28:11
Господи, да всем насрать...

Уйко з Верховини 2013-07-20 / 16:26:11
шо лем сись збочинець галубих кравей не придумать може в РОМИ ще запишеться у нас в таборови циганському?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"