В Ужгородському кар'єрі знову втопилася людина

Про це повідомляє У ДСНС в Закарпатській області.

6 липня о 10:20 від чергового міськвідділу У МВС м. Ужгород надійшло повідомлення про ймовірне утоплення громадянина 1981 року народження, в озері Ужгородського кар’єру (вул. Гранітна).

Для проведення водолазно-рятувальних робіт залучалося Ужгородське відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП м. Ужгород.

О 13:40 тіло було знайдено та вилучено. Причина смерті встановлюється судмедекспертизою.

Напередодні купального сезону ужгородська влада традиційно визначила місця для купання, дозволивши його там, де води практично немає, і заборонивши в найбільш популярних місцях. Таким чином можновладці просто зняли з себе відповідальність за смертельні випадки на водоймі. Тим часом все, що потрібно зробити, це обладнати вишку з рятувальниками і забезпечити останніх необхідним спорядженням. Це, безумовно, вимагає певних затрат. Однак припинення "дерибану" міського майна дозволило б залучити фінанси для вирішення не тільки цієї, а й цілого ряду інших нагальних проблем з життя міста.

08 липня 2013р.

Теги: утоплення, тіло

Коментарі

Шустрий 2013-07-08 / 17:59:50
До підприємця, як можеш довести що Погорелов краде давай факти, а як ні то тримай свою не підтверджену думку при собі!
Із відміною аукціону ти помилився постом, тут трохи інше обговорюють! От Рата добудує басейн будеш до нього ходити. А ні так можеш і сам проявити ініціативу і пляж облагородити на річці, ужгородці тобі дякую скажуть, може. А взагалі згоден з Міла!

МIЛА 2013-07-08 / 16:43:47
Поiдь за кордон, де там на територii. мIcт купаються тiльки в басейнах та загоряють на берегах рiчок усi пляжi за мiстом комерцiйнi.

підприємець 2013-07-08 / 15:24:30
Конкретна пропозиція: відмінити результати "аукціону", на якому роздерибанили аптеки за ціною квартир, і продаж Волошину "Корони" за вкілька разів заниженою вартістю, а потім продати їх зі справжнього аукціона за справжньою ціною і ці гроші спрямувати на потреби міста, зокрема за облаштування пляжу на кар"єрі.

Бо зараз Погорєлов, сегінь, краде, а потім мусить за ті гроші відпочивати від стресу на курортах. Получаєся, що толку ні йому, ні городу. :-)

Викладач 2013-07-08 / 15:15:23
Пишите про відпочинок Погорелова так ніби самі йому замовляєте путівку! Я думаю, що людина на такій посаді обов’язково повинна відпочивати! Оскільки психологічне наванаження дуже велике на роботі, я точно знаю! А тим хто не знає нічого дурниці писати!
А нарахунок пляжів, звичайно хотілося б і пісок і рятівників але це все требва фінансувати, а де кошти взяти? Як такі розумні так подавайте конкретні пропозиції, а не словоблудством займайтеся!
Крім того багато хто з ужгородців їздить закордон відпочивати, до статистики та соцопитування зверніться, як не вірите!

Ужгородець 2013-07-08 / 13:29:10
А нащо підприємці в 100 тис. місті повинна бути хоча б одна належна водойма забезпечена владою. І нічого зїзджати та свої зади прикривати балачками. Бюджет, землю та майно є кому деребанити, попіклуйтесь будь ласка і про соціальні потреби ужгородців. Не всі ужгородці як Погорелов можуть по декілька раз на рік дозволити собі закордонний відпочинок

ESC 2013-07-08 / 13:00:37
Адмін,аж смішно )..
А хто по твоєму повинен цим займатись?
Куди повинні йти відпочивати біля річки/водойми люди, коли міськрада клала на свої обов'язки забезпечити спеціальні місця для купання? Все, що може ВВ, то визначити де купатись можна, а де ні (рекомендуючи), а де факто там ліс з борщовика.Не кжен спроможен платити в приватному басейні.
ВВ - Йди вже геть!!
P.S. Можна, звісно, відпочивати і біля річки перед ТРК, закупившись попередньо прохолоджуючима в акваріумі ..але кому то треба?!

Адмін 2013-07-08 / 12:45:28


А до чого тут пляжі, якщо йдеться про організацію безпечного відпочинку на воді, що є обов'язком влади?


Михайло 2013-07-08 / 12:36:51
Так оголосили ж конкурс у міській раді, ще рано по тисі про це репортаж був. Просто ніхто з підприємців не хоче заматися пляжами на річці!

ужгородець 2013-07-08 / 12:34:52
Які пляжі!? Там взагалі заборонено купатися, нашо тоді там у воду лісти??? Крім того там поруч кафе є, ось воно би і мало піклуватися про безпеку, а міська влада заборонила купатися в даній водоймі! Так, які притензії блін!

Ужгородець 2013-07-08 / 11:34:35
Б...ть, а належно обладнати пляжі для купання в міської ради грошей нема. Зате на деребани повно

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини