Вітання куратора Закарпаття від кабміну закарпатців з Днем Конституції завершилося скандалом

Скандалом завершилися обласні урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції, які сьогодні відбулися в Закарпатській облдержадміністрації. Міністр екології та природніх ресурсів України, куратор Закарпатської області в уряді Олег Проскуряков привітав закарпатців російською мовою.

Вітання куратора Закарпаття від кабміну закарпатців з Днем Конституції завершилося скандалом

Його виступ викликав неоднозначну реакцію та обурення в присутніх.  «Я не очікував на таку неповагу до закарпатської громади з боку представника уряду Азарова. На урочистих зборах з нагоди Дня Конституції міністр з листочка вичитував російською. І це при тому, що в Конституції записано, що державною мовою в Україні є українська! Це не робить честі ні Кабінету міністрів України, ні виконавчій владі в області. Таким посадовцям краще на урочистостях слухати, а не виступати. Державні посадовці, які не знають державної мови є пристосуванцями влади, які не роблять честі країни», – вважає Іван Балога.

Член українського уряду  Олег Проскуряков не знає української – такий висновок робить заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. «В своєму виступі він закликав всіх присутніх шанувати Конституцію, при цьому у всіх бідах в країні він звинуватив опозицію. Я висловив своє обурення міністру – чого він виступає російською мовою. Міністр у виправдання сказав, що не взяв з собою на Закарпаття репетитора і взагалі українською не розмовляє! Це прикро і ганебно, адже не може йти мова про розбудову правової держави, якщо вищі посадовці України не поважають державну мову», – каже Андрій Сербайло.

27 червня 2013р.

Теги: Проскуряков, міністр

Коментарі

проффесор 2013-06-29 / 12:08:52
ай бо "куратор"

Хведір 2013-06-29 / 09:01:12
Не всім плюнула, пане Гуцул, бо більше половини Закарпатців голосували за цю владу і раді коли з ними спілкуються взагалі!

Anatoliy 2013-06-28 / 14:09:58
Сімейні традиції
http://cenzoriv.net/index.php?name=news&topic=34

вася 2013-06-28 / 09:47:28
ну шо ви понімаєте!це ж самі интелектуальні кадри нашої влади.22 роки незалежності!!!це де ж його знайшли.

закурений 2013-06-28 / 09:15:08
Но і шо шо ун говорив мовою великого Леніна?? Мені молдованину навіть дуже всьо було ясно шо ун повів без перекладача

0000 2013-06-27 / 15:36:41
Ч*о дурноє, нивто ош низнає по закарпатськи говорити ай неговорить по українськи. Могли покласти дипіла куратором єнакієво а не закарпаття.

"Молитва до мови"(за Катериною Мотрич) 2013-06-27 / 15:22:48
Цитата із молитви про мову:
...Прости нас, Мова! Прости грiхи нашi вiльнi й невiльнi, великi й малi, прости той звабний плiд та отруйне зiлля, що увiйшли у нашу кров та плоть і густо вродили, на горе нащадкам. Прости i онови цю велестраждальну землю, на якiй диявол правив свій бенкет, де здичавiлi й сп’янiлi янголи забули Бога свого та Святi закони. Прости нас, звироднiлих нащадкiв великого козацького роду, що увiрили лукавим пророкам землi чужої, зрадивши самих себе....

сорри 2013-06-27 / 15:20:15
Ти, АндрейКа, дома говори як хочеш. А міністра, як держчиновника, Конституція зобов'язує говорити виключно державною, тобто українською мовою.

пенсіонер 2013-06-27 / 15:13:16
Неповага до своїх співгромадян, нехтування елементарними нормами Конституції,головною вимогою в якій є володіння та спілкування державними чиновниками виключно державною мовою, тобото українською!
Про що може іти в подальшому мова, якщо такі як міністр Проскуряков свідомо зловживають своїм положенням на державній службі!Він має усвідомити, що він є на службі у народа України і крапка.

АндрейКа 2013-06-27 / 15:10:33
Тогда и президента надо гнать в шею. Он же тоже по украински говорить не умеет.
А Конституция, если вы её почитаете, даёт право говорить и получать информацию на русском и др. региональных языках.

Читач 2013-06-27 / 14:13:49
Це неперевершена неповага до країни та її Конституції !!! Цікаво, чи Азіров та його партРиги могли б виступати в Думі Росії українською мовою та в Сенаті США китайською та вітати усіх громадян країни з днем її Конституції ??? Як би говорив би довбаний Колєсніченко про утиски мови в думі Росії ??? То виникає питання - нацоналісти, що відстоюють своє українське - погані ??? А російськомовні громадяни України типа Колєсніченка , що відстоюють свою мову - що, не є націоналістами ???

Эфтехар А. Хатак 2013-06-27 / 13:49:09
C Днем Конституции Украины

Конституция у нас хорошая. Просто Конституцию Украины и законы Украины надо соблюдать!

" Конституция Украины содержит достаточно положений, которые гарантируют соблюдение прав и свобод человека, независимость и территориальную целостность государства, которые, при условии добросовестного их соблюдения, способны поддерживать стабильность политической, экономической и социальной жизни в обществе".

Я убежден, что главным условием эффективности Конституции является беспрекословное соблюдение ее норм.

У государства есть устав.
Просты и строги его фразы:
Ведь каждый обладатель прав
Одновременно с тем обязан
Знать всё, что можно, что нельзя,
Блюсти законы неуклонно…

С Днем Конституции, друзья!

Пусть будет всё у вас законно!

С уважением,

Эфтехар А. Хатак
ПРЕЗИДЕНТ ГО “ Центр Міжнародного Правового Захисту ”

Громадянин Украіни 2013-06-27 / 12:40:31
Яка влада такі і іі представники.Якщо всі нац меншини начнуть говорити своею мовою..Шо з того буде? Думаю ...то шо і е..Повний бардак...

Генек 2013-06-27 / 12:11:59
Най би у ВРУ на трибуну виліз дакий мадяромовний депутат від Закарпаття і пувів там дашто на камеру по мадярськи, а пак оправдався, шо забув дома репетитора і взагалі дуже не розуміє української) то рівнозначно вчинку міністра...

нечисть понаїхала 2013-06-27 / 12:08:52
приплівся сюди збирати данину, бо за перший раз щось мало видоїв, падло!

Челядник 2013-06-27 / 12:07:01
Да пішли часи а шо Ледида Баранинський каже?? Тоже на расейському говорить бо уже на Ранчо Расейський прапор увісив на флагштокові

Гуцул 2013-06-27 / 12:02:00
Ця падлюка плюнула в душу як і вся Ригго Аннальна влада всьому Закарпаттю говорячи мовою оккупантів

завантаження...

НОВИНИ: Політика

18:23
Днями на Схід відправляється десяток закарпатських "грифонівців"
18:14
/ 1
Начальником Виноградівського РВ УМВС став 38-річний підполковник міліції Анатолій Шкирта
18:05
Лунченко: Один літак з бойовиками на Закарпатті може поставити під загрозу життєдіяльність всієї України
17:15
Балога не розуміє "європейського прогину" під Росію в справі євроінтеграції України
17:03
/ 2
Чота закарпатських свободівців вирушила на схід України
19:41
Балога вважає, що влада не має причин не подавати заявки на вступ України в НАТО
16:19
/ 8
Шаранич повернувся з чотириденного "героїчного" флешмобу на Сході
01:25
/ 3
Сурмачевський вдруге спробує протиснути себе на голову Рахівської райради
22:12
/ 3
Закарпатці продовжують боротьбу на Майдані
21:40
/ 4
У Мукачеві "московські" священики благословили 70 українських військових на російсько-українську війну війну
03:39
Єгор Соболєв: «Процес люстрації заблоковано»
01:48
/ 3
Кандидатура Шаранича не розглядалася на кадровій комісії МВС
01:04
Закарпатські свободівці взяли участь у патріотичній акції «Яворина-2014»
16:56
/ 5
Закарпатка розповіла про нічну подію за участі "залишенців" Майдану
01:13
/ 3
Міліція Шаранича продовжує "шити" кримінал активістові ужгородського Майдану
21:02
Балога: "За війну і військові злочини є лише один головний відповідальний - президент РФ"
15:49
/ 15
Шаранич таки поїхав "героїзуватися" на Схід, а його речник вкотре продемонстрував своє нутро
13:38
Звільненим з полону закарпатцям допоможуть з відновленням документів
12:03
Балога вкотре закликав очистити український телеефір від путінських медіа-продуктів
00:47
/ 4
В Ужгороді працювала комісія МВС, а Шаранич "очиститься" в зоні АТО
18:45
/ 4
Україна вже має військове вторгнення, нових Героїв Крут, але не має армії як в Ізраїлю з вольовими людьми на чолі – Балога
15:08
ЄС сів на шпагат, а санкції США вирівняли ситуацію – Балога
00:18
Крайньоправі у Євросоюзі: лише галас чи реальна загроза?
13:33
Керівництво облради звернулося до чеської Височини з проханням надати гуманітарну допомогу закарпатским учасникам АТО
01:39
/ 1
"Закарпатка", яка розказала про "звірства" українців в Слов'янську, в Соймах вела асоціальний спосіб життя і хотіла вбити маму
» Всі новини

Триває завантаження...