Вітання куратора Закарпаття від кабміну закарпатців з Днем Конституції завершилося скандалом

Скандалом завершилися обласні урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції, які сьогодні відбулися в Закарпатській облдержадміністрації. Міністр екології та природніх ресурсів України, куратор Закарпатської області в уряді Олег Проскуряков привітав закарпатців російською мовою.

Вітання куратора Закарпаття від кабміну закарпатців з Днем Конституції завершилося скандалом

Його виступ викликав неоднозначну реакцію та обурення в присутніх.  «Я не очікував на таку неповагу до закарпатської громади з боку представника уряду Азарова. На урочистих зборах з нагоди Дня Конституції міністр з листочка вичитував російською. І це при тому, що в Конституції записано, що державною мовою в Україні є українська! Це не робить честі ні Кабінету міністрів України, ні виконавчій владі в області. Таким посадовцям краще на урочистостях слухати, а не виступати. Державні посадовці, які не знають державної мови є пристосуванцями влади, які не роблять честі країни», – вважає Іван Балога.

Член українського уряду  Олег Проскуряков не знає української – такий висновок робить заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. «В своєму виступі він закликав всіх присутніх шанувати Конституцію, при цьому у всіх бідах в країні він звинуватив опозицію. Я висловив своє обурення міністру – чого він виступає російською мовою. Міністр у виправдання сказав, що не взяв з собою на Закарпаття репетитора і взагалі українською не розмовляє! Це прикро і ганебно, адже не може йти мова про розбудову правової держави, якщо вищі посадовці України не поважають державну мову», – каже Андрій Сербайло.

27 червня 2013р.

Теги: Проскуряков, міністр

Коментарі

проффесор 2013-06-29 / 12:08:52
ай бо "куратор"

Хведір 2013-06-29 / 09:01:12
Не всім плюнула, пане Гуцул, бо більше половини Закарпатців голосували за цю владу і раді коли з ними спілкуються взагалі!

Anatoliy 2013-06-28 / 14:09:58
Сімейні традиції
http://cenzoriv.net/index.php?name=news&topic=34

вася 2013-06-28 / 09:47:28
ну шо ви понімаєте!це ж самі интелектуальні кадри нашої влади.22 роки незалежності!!!це де ж його знайшли.

закурений 2013-06-28 / 09:15:08
Но і шо шо ун говорив мовою великого Леніна?? Мені молдованину навіть дуже всьо було ясно шо ун повів без перекладача

0000 2013-06-27 / 15:36:41
Ч*о дурноє, нивто ош низнає по закарпатськи говорити ай неговорить по українськи. Могли покласти дипіла куратором єнакієво а не закарпаття.

"Молитва до мови"(за Катериною Мотрич) 2013-06-27 / 15:22:48
Цитата із молитви про мову:
...Прости нас, Мова! Прости грiхи нашi вiльнi й невiльнi, великi й малi, прости той звабний плiд та отруйне зiлля, що увiйшли у нашу кров та плоть і густо вродили, на горе нащадкам. Прости i онови цю велестраждальну землю, на якiй диявол правив свій бенкет, де здичавiлi й сп’янiлi янголи забули Бога свого та Святi закони. Прости нас, звироднiлих нащадкiв великого козацького роду, що увiрили лукавим пророкам землi чужої, зрадивши самих себе....

сорри 2013-06-27 / 15:20:15
Ти, АндрейКа, дома говори як хочеш. А міністра, як держчиновника, Конституція зобов'язує говорити виключно державною, тобто українською мовою.

пенсіонер 2013-06-27 / 15:13:16
Неповага до своїх співгромадян, нехтування елементарними нормами Конституції,головною вимогою в якій є володіння та спілкування державними чиновниками виключно державною мовою, тобото українською!
Про що може іти в подальшому мова, якщо такі як міністр Проскуряков свідомо зловживають своїм положенням на державній службі!Він має усвідомити, що він є на службі у народа України і крапка.

АндрейКа 2013-06-27 / 15:10:33
Тогда и президента надо гнать в шею. Он же тоже по украински говорить не умеет.
А Конституция, если вы её почитаете, даёт право говорить и получать информацию на русском и др. региональных языках.

Читач 2013-06-27 / 14:13:49
Це неперевершена неповага до країни та її Конституції !!! Цікаво, чи Азіров та його партРиги могли б виступати в Думі Росії українською мовою та в Сенаті США китайською та вітати усіх громадян країни з днем її Конституції ??? Як би говорив би довбаний Колєсніченко про утиски мови в думі Росії ??? То виникає питання - нацоналісти, що відстоюють своє українське - погані ??? А російськомовні громадяни України типа Колєсніченка , що відстоюють свою мову - що, не є націоналістами ???

Эфтехар А. Хатак 2013-06-27 / 13:49:09
C Днем Конституции Украины

Конституция у нас хорошая. Просто Конституцию Украины и законы Украины надо соблюдать!

" Конституция Украины содержит достаточно положений, которые гарантируют соблюдение прав и свобод человека, независимость и территориальную целостность государства, которые, при условии добросовестного их соблюдения, способны поддерживать стабильность политической, экономической и социальной жизни в обществе".

Я убежден, что главным условием эффективности Конституции является беспрекословное соблюдение ее норм.

У государства есть устав.
Просты и строги его фразы:
Ведь каждый обладатель прав
Одновременно с тем обязан
Знать всё, что можно, что нельзя,
Блюсти законы неуклонно…

С Днем Конституции, друзья!

Пусть будет всё у вас законно!

С уважением,

Эфтехар А. Хатак
ПРЕЗИДЕНТ ГО “ Центр Міжнародного Правового Захисту ”

Громадянин Украіни 2013-06-27 / 12:40:31
Яка влада такі і іі представники.Якщо всі нац меншини начнуть говорити своею мовою..Шо з того буде? Думаю ...то шо і е..Повний бардак...

Генек 2013-06-27 / 12:11:59
Най би у ВРУ на трибуну виліз дакий мадяромовний депутат від Закарпаття і пувів там дашто на камеру по мадярськи, а пак оправдався, шо забув дома репетитора і взагалі дуже не розуміє української) то рівнозначно вчинку міністра...

нечисть понаїхала 2013-06-27 / 12:08:52
приплівся сюди збирати данину, бо за перший раз щось мало видоїв, падло!

Челядник 2013-06-27 / 12:07:01
Да пішли часи а шо Ледида Баранинський каже?? Тоже на расейському говорить бо уже на Ранчо Расейський прапор увісив на флагштокові

Гуцул 2013-06-27 / 12:02:00
Ця падлюка плюнула в душу як і вся Ригго Аннальна влада всьому Закарпаттю говорячи мовою оккупантів

завантаження...

НОВИНИ: Політика

20:55
У США обіцяють вжити заходів для "стримування" Росії та Путіна
19:58
/ 1
Москаль з дверима
16:01
/ 6
У Берегові "русская общіна" організувала півгодинний мітинг проти декомунізації та підвищення тарифів
03:45
/ 9
В Ужгороді «громадськість» Волошина блокує «Краще життя» від Андріїва
23:37
БПП-УДАР-НФ: Успішний проект, чи одноразова партія?
16:29
/ 25
ВІДЕО як Москаль в нервах гримав дверима в Закарпатській облраді
15:42
/ 9
Балога "не долар, щоб усім подобатися", а тому запропонував "стратегічний план на найближчі роки", який сподобається не всім
14:33
/ 30
На сесії Закарпатської облради не затвердили план об'єднання громад, Москаль грюкнув дверима
13:44
/ 6
Балога: З владних "картинок" Закарпаття – це суцільна руїна, з непрацюючими заводами, голодом, чергами за хлібом і обдертими дітьми
23:36
/ 4
Найєм опублікував монтоване відео оперативної зйомки подій у Мукачеві незаконно – Аваков (ДОКУМЕНТ)
19:18
/ 2
На заклик маргіналів з "Тарифного Майдану" щодо чергового блокування траси в Ракошині ніхто не відгукнувся
17:59
/ 5
Підтверджено, що партії Порошенка і Яценюка вирішили йти на місцеві вибори разом
20:42
/ 6
Москаль назвав прихильників "Йоббіка" на Закарпатті "дурнями, що народжуються один на 10 тисяч населення"
14:33
/ 25
Порошенко призначив головою Міжгірської РДА Василя Худинця
01:17
"Карпатська Січ" в День Незалежності привітала майбутню Перемогу автоматними чергами
19:48
/ 6
Балога: Люди розчаровані не в державі, а у владі, яка нею керує
03:22
/ 2
Балога: Як тільки починаються політичні труднощі, влада лякає всіх вторгненням російських військ
00:28
/ 5
Головою Закарпатської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка став екс-"порист" і екс-"народнофронтівець" Богдан Кинів
17:44
/ 16
Розшукувані бійці "Правого сектора" Закарпаття на Донбасі на відео розповіли про події в Мукачеві
22:53
Хустська міліція не побачила чиновницької наруги над державним прапором на Красному полі та замальованої вандалами таблички
12:09
/ 4
ФОТОФАКТ. Напередодні Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України на Красному полі – подертий прапор і замальована меморіальна дошка
04:34
МЗС відібрало дипломатичні паспорти в 3-х закарпатських колишніх нардепів-"регіоналів"
00:41
/ 66
На представленні голови Виноградівської РДА "губернатор" Закарпаття Москаль хамив і затикав рот закарпатцеві, що говорив про корупцію
14:43
/ 3
Балога: Аваков "звітує" про мільярд гривень Каськіва і мовчить про вкрадені "китайські" 1,5 млрд доларів Бровді