Петьовка підтримує районні першості з футболу на Тячівщині та Рахівщині

У неділю, 16 червня 2013 року, відбулись ряд матчів обласної та районної першості з футболу серед команд Тячівського та Рахівського районів. Зокрема, в селищі Ясіня місцева «Говерла» приймала рахівські «Карпати», а косівськополянська «Кісва» – команду села Вишкова. В рамках районної першості Рахівщини, футболісти Луга змагалися з чорнотисянцями, а команда Водиці грала з «Білою Тисою» з Богдана.

Петьовка підтримує районні першості з футболу на Тячівщині та Рахівщині

На Тячівщині в цей день відбулись футбольні зустрічі  районної першості.Зокрема, футболісти Нижньої Апші змагалися з представниками Бедевлі, команда Калин грала з командою Нересниці, а в Дубовому з місцевою командою  зустрічалися футболісти Кричова.

На кожному з цих матчів були присутні представники від народного депутата України  Василя  Петьовки, котрий вже третій рік поспіль піклується про спортивний   розвиток  гірських районів,  надаючи  допомогу футбольним  командам   Рахівщини  та Тячівщини. Зокрема  це  Ясінянський селищний голова Едуард Зелінський, депутат Закарпатської обласної ради Ганна Глухова та районні депутати – Василь Йовдій, Федір Яринич та  Віктор Медвідь. Вони передали футбольним клубам вітання від Василя Петьовки, а приймаючим командам допомогу для успішного проведення чемпіонату.

17 червня 2013р.

Теги: футбол, Петьовка

Коментарі

Вася з Водиці 2013-08-17 / 21:48:13
нам Пітьовка дав 5000 тисяч на команду і ми купили ноіу форму у ниділю 18.08.2013 відбудеться гра приїзджайте пооболівати грає фк . Водиця .фк.Рахів...

НІК 2013-07-22 / 21:29:38
Футбол в селі це чудово але я знаю як важко знайти сьогодні спонсорів,адже багато з сіл навіть футбольних форм немае щоб вийти хочаб попробувати зіграти в районному маштабі,неговорячи вже про працю якогось тренера в селі
Добре,що знаходяться іще люди такі як Магей В,В, в селі Водиця який тренуе команду без фінансовоі винагороди ,чисто з власноі ініціативи,лише щоб молоді було чим зайнятися, неговорячи вже про те що він зумів зібрати як команду дорослих так і команду юніорів, ащо касаеться пана Пітьовки то я рахую щоб таких людей було більше на Закарпатті,хоча би щось відбуваеться в наших селах і я певно надіюся що спортивний дух в наших селах і містах ще покаже своіх героів

соціолог 2013-06-19 / 07:44:54
така наша людська "сушність",не вкрадеш не будеш мати. Крали,крадуть і будуть красти.Але таким "безпрєдєлом" не займаються,як "регіоанали".

гуцул 2013-06-18 / 22:14:19
соціолог 2013-06-18 / 19:22:08
Повністю з тобою згідний, тільки ваші хлопці вміють...украсти... та й...украсти...та й...украсти, і кидають людям по пару копійок, аби з голоду не вмерли, а риг_анали не вміють ділитися, а НАШО??? Коли можна перед виборами роздати зонтики і кофти і все гуд -ПАКРАЩЕННЯ))) P.S: Я НЕ РИГ_АНАЛ!!!

соціолог 2013-06-18 / 19:22:08
Регіоанальний ти наш гуцул. Та ці хлопці вміють заробити та й ділитися,а інші депутати"регіональні" на все "забили". Скоро продасть Вас влада у "звіринець".

гуцул 2013-06-18 / 16:38:01
Йо хлопці, тримайте по 5000 на команду, хлопайте в лодошки та й заткайтеся, а я собі у Верховній Раді своє буду мутити, а не відстоювати права закарпатців!!! Хтось може сказати, шо Петьовка на рівні Верховної Ради добився, які питання допоміг вирішити Закарпаттю??? Певно шо ніяких, а для чого дбати про дороги, приймати закони (наприклад доплата за статус гірського населеного пункту) то Балога разом з Петьовкою тікають із залу, якшо можна нам біднякам тикнути на 11 чол. 5000 грн. (арифметика 5000:11= 454,54 грн) і ціле село плескає і кланяється. Доки нас будуть купувати за 500 грн. на рік доти і будемо погано жити. Думайте глубше Закарпатці.

Йовжі 2013-06-18 / 11:38:31
хоть щось...
А у нас на Міжгірщині балатувався Ланьо - голова Федерації Закарпаття, то коли го вибирали казав що бде футбол у нас розвивати..
А тепирь що - маєме пу..ку.
Міжгіря щурове ся бавит..
а на районний чемпіонат вни разом болт поклали..

закарпатець 2013-06-18 / 07:30:08
Шкода, що петьовка не підтримує районні першості з футболу на Перечинщині та Іршавщині !

гуцул з ясіня 2013-06-17 / 23:56:54
це правда і Петьовка вчора дав по 5000 тисяч на кожну команду всі чули як і Ясінях на стадіоні Едік Зелінський голова Ясіня обявляв про це.Дай Бог здоровя Василю Петьовці

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
» Всі новини