Закарпатськими "героями"-ДАІшниками зайнялася прокуратура

Прокуратура розпочала досудове розслідування щодо перевищення влади або службових повноважень працівниками ДПС

Закарпатськими "героями"-ДАІшниками зайнялася прокуратура

Днями у мережі Інтернет з’явилося відео з інформацією про вчинення протиправних дій працівниками УДАІ УМВС України в Закарпатській області. 

Разом з тим, із відповідним зверненням до правоохоронців звернувся і сам учасник даного відео - мешканець Виноградівського району.

Відтак, відомості про вказаний факт 5 червня слідчим Закарпатської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та розпочато досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового  розслідування.

Довідка:

стаття 365 КК України -  перевищення влади або службових повноважень

ч.2 - Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно
супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства,
застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими,
що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності
ознак катування, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

06 червня 2013р.

Теги: ДАІ

Коментарі

Елемір 2013-06-27 / 08:38:51
Критична точка теж займалася з героями ДАІ з Закарпаття епизод від 10хв.10 сек на http://kanalukraina.tv/ru/episode/27594/

Елемір 2013-06-22 / 09:06:32
http://zakarpattya.net.ua/News/111557-Zakarpatski-DAIshnyky-shcho-biezpriedielnichaly-u-narkodyspanseri-obiishlysia-dohanamy-DOKUMENT

Елемір 2013-06-07 / 18:05:32
ЦІКАВО http://www.youtube.com/watch?v=lG3H-grbLh8 ОСВІДЧЕННЯ

ТРАХТУРИСТ 2013-06-07 / 15:39:45
А шо тот дохтурь іщи до типирь жиє?

Цікаво 2013-06-07 / 11:10:14
Елемір. куда пропала силка на" YouTube" (повна версія) поділись$$$$$$$

ттт 2013-06-07 / 09:17:45
Бокоч мав негайно звільнити таких міліціонерів, а незапевня и, що вони при воконанні "трезві" були - позорище.

Елемір 2013-06-06 / 22:14:22
до Степана Крук ......... то був Брич , бо ми коли прийшли повторно на освідчення , тоді лише була перезмінка

Rembo 2013-06-06 / 21:54:30
Мін здоров'я покриваючи таких дохторів сама себе походить. За кордоном би після такого відео зразу звільнили і посадили

Good 2013-06-06 / 21:50:34
У Бокоча того хата гормона в Минаі та кілька Мерседесів новеньких на чеський номерах

ВОДІЙ 40 ! 2013-06-06 / 18:44:01


Призидент та і прокурори та і всі мають думати! В єгипті із за сранаго менто і революція була. Скинули Мобаруха і в тюрму, а прокуратура сразу отнекалась від нього. А ти БІРОВ держись. Хлопці непоможимо будемо самі виноваті в тому. В мене 5 малолеток дітей я налоги плачу кожний місяць з пенсійним 650 грив. И то мусора зупиняють і *****уються, но вспомниш із якої **....*и він виліз то начинае попускати. Закарпаття це не Київщина.


ВОДІЙ 40 ! 2013-06-06 / 18:31:44


зам начальника з тебе сміються всі і даже Я. Таку херню говорити ти мав іх *****ІВ сразу вигнати без держ отримання. Мусорів на мусор. Нотут є питання. Може ти мзду береш? нам які тебе знають ганьба, що ми знаемо тебе тай були на свадьбі в тебе. Ти сам нас запрошував. ТИ Б А Р А Н!


Стапан Крук - Елемірови 2013-06-06 / 18:23:44
Тать ай! Черговий дохтор написав довідку, а не сторож! Айбо я хотів узнати, чи то бов Брич, чи другий! А ти ся запутав!

анти ментосик 2013-06-06 / 18:14:39
на палю дайцев !!А ще треба угнати геть Ваську Кручаницю падлу нарколога то його пудлеглий фальсиыикуе довидки про пянку а ун в долях

Ігор 2013-06-06 / 18:11:40
При когутові Петруні було багато гучних заяв. Побачимо, що буде при новому.Мусить у закарпатській прокурорській конюшні навести лад.

Елемір 2013-06-06 / 18:03:23
до Степан Крук На скільки мені відомо , видав довідку черговий лікар [ а хто ще міг видати , сторож ????? ] що прац. ДАІ трезві

Степан Крук 2013-06-06 / 17:22:26
Лікарем прокуратура вже зайнялася -він фігурант справи. Є ще одна хохма: звинувачені водієм в вживанні алкоголю "інспектори" також пройшли експертизу. Питання: чи не той самий Брич (нарколог) видав їм акти про трезвий стан?

Андрій 2013-06-06 / 17:20:02
Ну саме час покарати тих тварин з даї ....А прокурор молодец !

Zoltan 2013-06-06 / 17:15:50
Стоило бы и "врачем" заняться! Где заявление начальника управления здравохранения?!

Степану 2013-06-06 / 17:08:08
Головне, що у них є висновок лікаря, що вони були трезві

Степан Крук 2013-06-06 / 17:06:28
Обурює те, що до цих пір нема заяви ДАЇ про відсторонення "інспекторів" від виконання службових обовязків. Мабуть, стоять на дорозі та збирають пожертвування на оплату послуг адвоката!?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 5
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон