ФОТОФАКТ. Ужгородські дорожники нарешті дочекалися дощу, аби асфальтувати дороги

Більше місяця в Ужгороді стояла суха і спекотна погода. Умови - справжній рай для дорожників, аби приводити до ладу занедбані і, по суті, знищені чиновницькими жадібністю і безгосподарністю міські дороги. Але саме в цей час ужгородські чиновники вичікували і лише, аби народ не кипів, скинули для заспокоєння в ЗМІ один "ремонтний" фотозвіт. А міліція зробила показовий рейд для журналістів, у якому зафіксувала свій стурбований стан (не)якістю ужгородських доріг.

ФОТОФАКТ. Ужгородські дорожники нарешті дочекалися дощу, аби асфальтувати дороги

Бо ж зрозуміло: наші чиновники з дорожниками в таку хорошу погоду дороги не ремонтують. Максимум - засипають ямки "мучкою", методом "сипання і тупання". Адже в посуху та спеку асфальт, навіть неякісний, добре ліпиться до дороги, через що можливість стабільних підробітків у вигляді традиційних ямкових ремонтів віддаляється. Тому в спеку наші чиновники з дорожниками не працюють, а тільки молять свого чиновницько-дорожницького бога про дощ.

І він їх почув...

В Ужгороді – мокро, і на вулицях знову з'явилися дорожники – з лопатами, технікою, смолою і асфальтом.

Це фото зроблено кілька годин тому на вулиці Другетів. І так у всіх районах міста.

Народ, серед вас ще є такі, що вірять, що це – випадковість?..

 

14 травня 2013р.

Теги: дороги, ремонт

Коментарі

Виталий 2013-05-16 / 09:36:59
Спостерігачу. А нам, налогоплательщикам, за чей счёт дорожники получают зарплату, и не надо быть «в курсе» чего-то там. Нам нужен результат. И этот результат должен быть виден, и не на бумаге и не только тем «кто в курсе».
По теме – вчера проезжал Горбок/начало Дунковиці – дождь лил аж бегом! Зато хлопаки в помаранчовых жилетках шустро так смолу лили и кидали битум в ямы. Жаль не сообразил сфотографировать

спостерігач 2013-05-15 / 12:58:22
Перш ніж говорити - врали, навидіть докази! У іншому разі, можете послідувати своєму прикладу з "язиком в гузиці". А те що ви не вкурсі, що проводилися ремонтні роботи - ваша проблема!

Челядник 2013-05-15 / 09:49:18
У квітньови ви хіба писували гроші на ямковий ремонт? Де в Ужгороді якісно зробили ремонт асфальту? Назвися своїм іменьов, вкажи де і підеме перевіриме кілько грошей ви списали під ті роботи. А там де робили то видиме на відео, як робили - сипали і тупали.
Вам пишуть і фотьку дають, ош робите в дождь, коли маєте отдихати і курити бамбук.
Сидіть ліпше, тихо, і засуньте язики в гузиці. Бо як за вас ся имлять, то нараз видко стане, кількосте з Погореловим на тих ремонтах вкрали.

спостерігач 2013-05-15 / 09:30:28
Дуже цікава інформація, а ще більшше неймовірно об’єктивна!
Взагаліто протягом травня квітня проводилися ямкові та відновлювальні роботи мейже по всьому місту! Це вулиці Собранецька(поворот на митну) Доманинська, біля колишнього економічного ф-ту. ітд.
А тут пишуть шо взагалі нічого не робили. Ну і навіщо вводити в оману людей?

злой 2013-05-15 / 08:50:42
кожного дорожника мають живцем і сидячій позі хоронити в цих ямах!і за що ми платимо податки!

Адмін 2013-05-14 / 23:43:12
Дорожник і Комунальник, визначіться з одним ніком і пригальмуйте, будь ласка, в хамстві. Бо закрию вам можливість коментування, і тоді будете кусати лікті.

frejd 2013-05-14 / 23:27:04
Думав, що тільки я це помітив сьогодні. І справді, деякі ями залатали СЬОГОДНІ, і не тільки в Ужгороді, а й, наприклад, на ділянці між Кінчешом і Коритнянами. І чому це дощ не пішов місяць тому, вже би по залатаних дорогах каталися?!

Дорожник 2013-05-14 / 23:23:00


Сута брехня ніхто не асфальтував , робили підготовки роботи під асфальт с. Сьогодні кожен *** пропонуе як робити дороги. Панове займайтесь своїми справами!


гуцул з Рахова 2013-05-14 / 23:05:08
шоби Ти здох уже паскудний Марковичу за дороги,І коли здохнеш і будеш небіжчиком уже аби всю дорогу до цвинтаря Тебе Казла несли і везли по такій розритій в ямах дорозі яку ти зроБив із Своїм укравтодором у Закарпатті

бодя 2013-05-14 / 22:31:04
Прихлєбали погорєловські! Позирайте, не вдавіться собственнов злостю. Я сам видів як клали асвальт. Не знаву що у вас там по папірю на нись проходить а контроліруйте своїх работнікув.

Віт 2013-05-14 / 22:29:55
Дебілізм. Чистити мають перез самим закатуванням асфальту, а не перед дощем. Ями залиє брудом і ніякий асфальт триматися не буде, як і завжди. Накопають ям а потім через тиждень заливають, результат - сотні порваних шин та асфальт що сповзе після першої зливи...

Комунальник 2013-05-14 / 22:21:11
! Брехач балогівський , щоб ти та усі твої поздихали разом з тими хто проти Ужгорода !

sos 2013-05-14 / 22:10:57
Сьогодні асфальт в Ужгороді на жодній з вулиць не ставили, сьогодні проводились виключно роботи з прочистки та "розширення існуючих вибоїн" для наступної прокладки асфальту в суху погоду. Якщо б прочистку ям проводити в спеку - виуявляєте, який рівень пилу тримався б на вулицях міста!? Пишіть подеколи й правду.
P.S. коментар не спростовує загальної критики в безалаберності міської влади, просто сьогодні дійсно асфальту ніхто не катав.

111 2013-05-14 / 21:36:52
Все дуже просто - в таку погоду розцінки вдвічі вищі а тому відповідно списується вдвічі більша сума!!! А дороги... Покращання!

небайдужий 2013-05-14 / 20:55:30
Я вже навіть не мрію, що колись наші дорожники ввімкнуть здоровий ґлузд. Їздиш, як на американських гірках, дороги з часів совка якісного асфальту не бачили :(

севлюшський 2013-05-14 / 20:36:59
Я чогось думаю, що краще в спеку асфальтом. А ще краще - якісним. А ще краще - щоб не крали. Але це вже сприймається як фантастика.

ESC 2013-05-14 / 20:31:47
То вже як анекдот .. але в реальності це співпало так, вони і перед травневими св'ятами латали біля СБУ.
Краще в дощ асфальтом,ніж в сонячну погоду глиною з обочини.

батя 2013-05-14 / 19:33:34
я вірю ,що це випадковість доречі у Рахові вчора падав дощ ідорожники латали дорогу коло стадіона сьогодні сп ека і робота завмерла чудеса