«Говерла» в Ужгороді здолала львівські «Карпати» – 2:1 (ВІДЕО)

В Ужгороді завершився матч 27-го туру української Прем’єр-ліги, в якому львівські «Карпати» поступилися ужгородській «Говерлі» з рахунком 2:1.

До «західного» дербі тренери обох команд порівняно з минулим туром зробили певні кадрові зміни. В центр оборони «Карпат» після трьохматчевої паузи у чемпіонаті повернувся Мілошевіч, який замінив Балажіца, а місце дискваліфікованого Озарківа зайняв Гаращенков, який вперше з’явився в  стартовому складі львів’ян. В основу «Говерли» також після перерви повернулися Райчевіч і Чурко, потіснивши Лисенка і Допілку на лаву запасних.

Вже у дебюті гри міг відзначитись Ле Таллек, який після пасу Чурка пробив головою впритул з рамкою воріт. «Зелено-білі» відповіли не менш небезпечним удармо в рамку воріт Кополовця, і досвідчений Бабенко встиг ліквідувати загрозу. Поєдинок проходив на досить високих швидкостях і ігрових зіткнень не бракувало, причому медперсоналу обох клубів доволі часто доводилось вибігати на поле.

Суперники при завершенні атакуючих дій використовували і дальні потужні удари, зокрема Трухін та Даушвілі, але м’яч рикошетом від захисників вилітав за межі поля. В одному з епізодів міг відзначитись Гладкий, який пробивав повз воротаря, але захисник Щедраков встиг підстрахувати Бабенка. Напруга на полі поступово зростала і досвідчений арбітр Годулян в середині тайму показав суперникам по жовтій картці.

Активно діяв на правому фланзі «Карпат» Ксьонз, який після однієї з атак навісив на дальню штангу і після удару сходу Гладкого м’яч рикошетом від захисника перетнув лінію воріт. Цей гол додав позитивних емоцій декільком сотням вболівальникам «зелено-білих», які зібралися на стадіоні «Авангард». Нагадаємо, що саме Гладкий забив гол «Говерлі» і в матчі першого кола. Враховуючи часті зупинки гри, арбітр компенсував до першого тайму аж три хвилини, які запам’яталися хіба що пошкодженням Богатінова, який несподівано впав на газон, вибиваючи м’яч від воріт.

Тож під час перерви Ніколаю Костову довелося зробити вимушену заміну, і місце у рамці воріт зайняв Мисак. І господарям вдалося на початку другого тайму відновити рівновагу. На флангову передачу з лівого краю Трухіна відгукнувся Ле Таллек, після удару якого м’яч від Мисака зрикошетив у ворота «Карпат». Для француза це був вже п’ятий гол, і Ле Таллек очолив список закарпатських голеадорів у нинішньому чемпіонаті. Для львівської команди пропущений гол став 700-м у чемпіонатах.

Згодом «Говерла» провела і другий гол. Після діагональної передачі Чурка з правого краю Трухін в один дотик пробив у дальній кут, заставши зненацька Мисака. Так вперше у чемпіонатах закарпатська команда в одній грі забила «Карпатам» більше одного голу.

Господарі поля трохи збавили оберти і почали грати на результат, який повністю влаштовував підопічних Олександра Севидова, враховуючи перебування «Говерли» у зоні вильоту. Боротьба за м’яч точилася на підступах до обох штрафних і небезпечних моментів через брак завершальних ударів не виникало. Зокрема у «молоко» вистрілювали Петров та Хорхе Лопес.

У підсумку «Говерла» здобула першу у цьому сезоні вольову перемогу, а загалом четверту у Прем’єр-лізі, в тому числі, першу над «Карпатами». Закарпатці при цьому перервали свою безвиграшну серію над львівським клубом, яка тривала п’ять ігор, і продовжують відчайдушну боротьбу за збереження прописки серед еліти.