У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

Відтепер кожному, хто завертатиме зі Студентської набережної в скверик на площі Дружби Народів, буде відомо: сквер цей — Ротарійський.

У Ротарійському сквері Ужгорода встановили ротарійську арку

З цією метою Ротарі-клуб "Ужгород-Скала" на вході в сквер встановив дерев'яну арку, яка й повідомлятиме перехожих, що гулятимуть вони Ротарійським сквером.

Про намір встановити на вході у сквер дерев'яну арку-вказівник йшлося на одному із засідань виконавчого комітету Ужгородської міськради на початку квітня. Тоді виконком і погодив встановлення символічної арки ротарійцями, під опікою яких і перебуває Ротарійський сквер.

27 квітня 2013р.

Теги: Ротарі, сквер, арка, Ужгород

Коментарі

добродій 2014-05-17 / 00:34:43
море бруду від тих, хто дупу від дивана не відірвав і тим паче ніколи не долучався до громадської роботи чи благодійності! соромно, ужгородці, за таку кацапську підлу смердючу пасть!
коли кожен з вас востаннє прийшов прибрати чи відбудувати дитячий майданчик?! крім поносного гімна в сторону тих, хто покращує місто - ніц нема

Slava 2013-04-30 / 15:18:56
є момент, коли ми повинні сказати: „feci quo potul, faciant meliora potentes” - я зробив, що зміг, якщо хтось може зробити краще – нехай зробить.

Ігор 2013-04-29 / 12:40:49
Ви тут ліпите горбатого, а люди насправді роблять хороші справи. Чим хаяти, спершу ознайомтесь з їхніми проектами. Соромно буде за вашу черствість

LTZ 2013-04-29 / 10:21:28
Що зробити? Хіба вишмарити Пагарєлова з міста, о тоді є шанс на "Покріщєння"...

Анюта 2013-04-29 / 01:42:20
Люди!!!!Если вас можно так назвать....Ощущение,что вас всех просто давит жаба!!!!!!Начните с себя!!!!Сделайте что-нибудь сами для города!!!!

тітус 2013-04-28 / 19:30:07
Масони, масони, масони.............................

з комітету нагород 2013-04-28 / 09:46:52
Хто тепер рулить закарпатськими ротарійцями? Хочемо нагородити за діяльність.

до читача 2013-04-28 / 00:02:16
А ти прийди і попрацюй у сквері лопатою і граблями разом з Ротарійцями, а тоді коментуй. Насправді, подякувати треба за добровільну ініціативу та зачистку скверу від сміття

Аналист 2013-04-27 / 23:36:21
Шафар постав уборную ураган , негде посцать

Альтруса 2013-04-27 / 23:14:54
Ротарі- це найбільша у світі гуманітарна організація, що налічує декілька мільйонів небайдужих людей. Для Ужгорода зроблено дуже багато корисного власним коштом

100ronnij 2013-04-27 / 22:53:03
Краще б привели у порядок тот нещасний парк, щоб не було ганьба йому статус ротарійського давати. Табличку покласти (вивісити) кожен може ...

Читач 2013-04-27 / 22:35:39
Там неподалік просто пан Шафар живе, от і назвав парк в честь своєї секти,а хто йому дав право так чинити? Ще би там фото своє повісив, пихата наволоч творить,що хоче, сміх та й годі, до чого приводить деяких "добродіїв" пиха. Гидко

Віктор Мартін 2013-04-27 / 18:18:31
Це моє кафе
Я його у Рати за 50000 долларів купив

Ужгород 2013-04-27 / 17:47:03
Саме цікаве,що її розташування безглузде.Якщо там знаходиться "вхід" в парк.. Там зліва від арки не Шафаря кабак,випадково?)

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 7
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39