Закарпатський «Сокіл» виступив проти концерту «От Вінта» у «совковому» пабі

Закарпатський «Сокіл» стурбований фактом виступу українського рокабілі гурту у пабі «Савок». Про це йдеться у заяві ЗОО МГО «Сокіл», що надійшла на адресу Закарпаття онлайн.

Закарпатський «Сокіл» виступив проти концерту «От Вінта» у «совковому» пабі

«Ми шанувальники гурту «От Вінта», легенди українського рок-н-ролу, стурбовані тим фактом, що він виступатиме в пабі «Савок». Даний паб є осердям пропаганди антиукраїнської культури і совкових звичок», - кажуть автори заяви.

«Для нас стало несподіванкою те, що гурт, який є багатолітнім учасником бандерівських фестів, який виступав  піснею і просто словом проти всього ворожого Україні, зараз має намір грати пісні в атмосфері, насиченій мотлохом КПСС, бюстами катів української нації та «тіпочками» у формі НКВД – формування, що займалося розстрілами сотень тисяч українців, було інструментом репресій українського народу. 
Вважаємо взагалі неприпустимим факт того, що у такому регіоні як Закарпаття – найзахіднішому регіоні України і найближчому до європейської культури дозволили відкрити такий заклад як «совок». Це те саме, якби в Тель-Авіві відкрили паб «Третій рейх», – констатують автори заяви.

«Зрозуміло, що багато українців відчувають ностальгію за часами дешевизни, черг, допитів в КДБ, цензури, ГУЛАГів та видтверезників, але коли ця ностальгія нав’язується молоді, це є шкідливим для майбутнього всієї нації.
Ми закликаємо гурт, скасувати виступ і проявити солідарність зі своїми шанувальниками, скільки б за цей виступ не заплатили», – йдеться у заяві прес-служби ЗОО МГО «Сокіл».

18 квітня 2013р.

Теги: От вінта, совок, Савок

Коментарі

Чорнота 2013-04-24 / 18:53:35
Для ворогів України наші герої завжди будуть неоднозначними, бо боролись проти них.
Що ми робимо? Відкрийте очі. Хоча... незабаром всі це побачать - хочуть цього чи ні.

Андрій 2013-04-23 / 21:56:19
До Чорноти....ви праві що За 20 з гаком років в країні нічого толком на краще не змінилось, бо влада по-факту залишилась та сама що і раніше - тобто совкова. Тільки в іншій обгортці. "Комсомольці-ленінці - стали олігархами" Але ви що робите проти ціх олігархів???Нічого !!!!Тільки один Мадяросрач та популізм!!!Та совкові шанування усіляких неоднозначних персон!!!

Чорнота 2013-04-22 / 13:32:31
Пан Баклажан, ясно, що не чули про спалені броньовики. Бо нікому не хочеться мотати термін.
За 20 з гаком років в країні нічого толком на краще не змінилось, бо влада по-факту залишилась та сама що і раніше - тобто совкова. Тільки в іншій обгортці. "Комсомольці-ленінці - стали олігархами" як Орест Лютий співає.
Щоб поміняти життя - треба позбутися постколоніального синдрому, а це не можливо, якщо не знищити речі що є символами ординської окупації України - різні памятники Члєнінам, Морозовим і т.д., а також різного роду збоченя - як це паб "Савок".

Сталін 2013-04-21 / 19:31:02
Яка к чорту наруга ???Неподобаєтся не ходіть в цей паб ми що живемо в бандерстані чи що!!!Це кльовий лаб

закарпат 2013-04-20 / 23:10:41
яка нахрін наруга)) яка пропаганда) це стьоб/музай , місце де можна посидіти, посміятись, відчути совдеповську атмосферу.

Гість 2013-04-19 / 14:22:19
До Ужгородця.....Якби всі так мислсли б як ви то у Європі по нині була б війна !!!Коли ті турки були в Укгорщині....400 років тому???До Речі Турция і Угорщіна зараз в дуже добрих стосунках а Вона Габор лідер йобіка заявив що найголовніші союзники Угорщіни будуть Росія і Туречина ....!!!Ост так

Ужгородець 2013-04-19 / 13:46:07
Тоді, справді, в Німеччині мають бути фашистські ресторани, в Угорщині - кафе в інтер'єрі Салаші, в Словаччині треба робити кабаки в стилі Тісо. А ще угорцям треба оформити спеціальні турецькі кав'ярні, оформлені в стилі наруги турків над угррцями.

Гість 2013-04-19 / 13:24:34
Чому ганьба???То так само історія України!І причому без СССР України б не було!!!

Сер 2013-04-19 / 11:32:18
Савок - ганьба та відверта наруга над українською державою та нацією!

ДЕЯ 2013-04-19 / 10:54:00
Савок це наруга над міліонами українців яких знищила система. А саме головне Суханов вже давно займається промивання мізків молоді, російським шовінізмом. Доприкладу ці байкерські злети де творится повний розбрат та виступають гурти на кшталт російсько шовіністичного гурту "Коррозия Метала"....

Андрій 2013-04-18 / 22:40:02
Пан Баклажан +!1000000 чиста правда ваші слова

Пан Баклажан 2013-04-18 / 22:24:22
Анекдот знизу - я запостив.
До чого?
До того, що за 20 років нашої незалежності я не чув про жодний спалений численними бравими патріотами "бронєвік" (тобто броньований джип) ворога України хоча б районного масштабу. Якщо й палають тачки - то хіба при бандитських розборках.

Всі ці гурра-патріоти люблять повстанські пісні та готові вмерти за Україну, коли час прийде. Та час ніяк не йде - доводиться метати яйця в Потапа та Настю, писати листи, ходити з прапорами тощо - а броньовані джипи спокійно собі чавлять перехожих...

Упереджуючи запитання - я особисто не готовий померти за Україну, і чесно в цьому зізнаюсь.

Анекдот дня 2013-04-18 / 22:17:06
— Как вы можете быть украинским патриотом, восхвалять УПА, настаивать на полном отделении и независимости от России и при этом говорить по-русски? Это лицемерие!
— 78
— Что 78?
— 78 процентов ирландцев говорит по-английски, но это не мешает им подрывать британские бронетранспортеры...

Дід Микола 2013-04-18 / 21:39:18
правда правий на всі 100. Криївка крута, а савок і в африці лише смердячий совок для мусора.

Пан Баклажан 2013-04-18 / 21:25:54
Судячи по цьому зверненню, ГО "Сокіл" ментально є махровим совком.
Стиль "пісєм трудящіхся, осуждающіх амєріканскую воєнщіну"

Андрій 2013-04-18 / 21:24:53
А проти поганих доріг ніхто не хоче пікетувати???Одна хрень мова кнопка паспорта і памятники а тепер і ще паб .......Це смішно давайте вже займатися серйозними речами...

Андрій 2013-04-18 / 21:08:18
Дайте будласка адресу паба совок!

ааааааа 2013-04-18 / 20:21:42
И еще одно обращение к "Соколу". Что имеем сегодня?
1) Повальные допросы в СБУ, вместо обычных допросов в КГБ.
2) Дороговизна вместо дешевизны - а чем это хорошо?
3) "Полезное" для молодежи - алкоголь, непосещение спортивных секций, развал системы образования.
И т.д.

Сюда добавим тотальную слежку за всеми - кто о чём говорил, (ведь записываются все данных телефонных разговоров), куда кто ходил (ведь пользуемся мобильной связью), кто сколько получает (ведь банковскими карточками пользуются все) и т.д.

ввввввввв 2013-04-18 / 20:13:08
Так и охота спросить - что вы такого сделали для независимой Украины полезного? СССР был плох, а что сделано вами, чтобы Украина была лучше СССР? Да, ничего!

закарпат 2013-04-18 / 19:31:35
а я не проти "совка" , і побільше б таких закладів типу свока, деци, криївки!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ