На перилах набережної Ужа "пришвартували" чергову мініскульптурку Колодка (ФОТО)

Скульптурка пароплава «Карпатія» з’явилася в обласному центрі Закарпаття на площі Театральній. Маленький пароплав розташований поруч з Миколайчиком, за декілька метрів від нього.

На перилах набережної Ужа "пришвартували" чергову мініскульптурку Колодка (ФОТО)

Скульптура традиційно виконана з бронзи, як і багато інших і які є проектом групи UNgANG.

В далекому 1903 році був побудований праобраз цієї скульптурки -- пароплав «Карпатія», відомий світу тим, що в 1912 році, під час катастрофи пароплава «Титанік», саме це судно опинилося поруч та взяло на свій борт тих, хто врятувався.

Скульптурка пароплава пустотіла. Всередину можна поставити свічку та запалити її, —  розповів скульптор Михайло Колодко.

Від Закарпаття онлайн

Вперше про свій намір розмістити на перилах біля Ужа цю скульптурку М.Колодко повідомив 31 жовтня 2012 року, коли було зроблено фото "примірки" макета до місця.

Юрій Ломакін, Uzhinform

14 квітня 2013р.

Теги: Карпатія, Колодко

Коментарі

майстер Йода 2013-04-15 / 14:13:24
Хто дав величному незгадаю цьому визначення монементу точне
гузицю у затичка гарна.

Роман 2013-04-15 / 08:48:28
Проблема не в тому, є ці скульптури чи їх нема. Чому тільки Колодко? Невже в Ужгороді немає талановитих скульпторів? НАШ КРАЙ СЛАВИТЬСЯ ВИДАТНИМИ МИТЦЯМИ... Тілтьки такі маленькі скульптури потрібно ставити на видні міця, щоб не вкрали, а то знову спишуть купу грошей на відновлення...

Ужгородець 2013-04-15 / 08:45:37
Скульптори піаряться, не заважайте. Так само як Ледида і архітектор його хочуть перерити народну...

??? 2013-04-15 / 00:17:54
мініскульптурка самовара? вадь біглязя?..

пошта 2013-04-14 / 22:42:07
...та не творіться люди - то випробовують антивандальні технології.

Голос 2013-04-14 / 22:20:43
Так як біля 2 школи на постаменті (на імений камінь) вліпили маленький автомобільчик, так дочекаємось що Шевченкові колян приліплять або ніс з шов довгоносиків. А цей вузол на набережні взагалі нісинітниця, хуліганство псують поручні.

2012 2013-04-14 / 22:09:35
Ідея непогана. Миколайчик подобається більше:) А що за слово "взняло"??? Юрій Ломакін,в якому тлумачному словнику шукати?

МѢСТНЫЙ 2013-04-14 / 21:54:06
2сорри:
"Всупереч негатиdному ставленню майже всіх коментаторів на цьому сайті"

а я совсем не против, только в одном отдельно взятом месте и не обязательно в центре. а что - такой себе "Колодко-Парк"...
что 1,5 метра перил жалко? а рядом поставить изувеченных разноцветных ведмедиков.

не нравился раньше людям соцреализм. Колодко в соцреализме (да и вообще в реализме) не заподозришь - если б не написали, что это такое, и с 3 раз никто бы не отгадал в консервной банке с 4 гвоздями пароход. опять людям не нравится - дескать, маленький уродливый кич... но это ж можно назвать и приколом :)
другой вопрос: а на хрена такие приколы?

а насчет "погодження влади і без врахування думки фахівців" конечно в точку. опять самочинный МАФ, опять никто никогда никого не извещал... ну как обычно...

Віт 2013-04-14 / 21:50:18
Заляпають такими "цікавинками" все місто... Скульптури - це не ті речі яких має бути "насипано" повсюди. Це мають бути витвори мистецтва що підкреслюють культуру народу або показують якусь історичну подію. А ці "юродиві" шматки бронзи якраз ні те ні інше, і їх кількість ніяк не покращить культурне життя міста, що заслуговує бути значно кращим...

ККК 2013-04-14 / 21:44:23
Макет лякав, але готовий виріб вийшов непогано. Не розумію, чому всі бурчать. Краєвид ця скульптурка точно не псує, а для любителів міні-скульптурок з'явилася чергова цікавинка.

сорри 2013-04-14 / 20:57:33


Таки вліпили. Знову, мабуть, без погодження влади і без врахування думки фахівців. Всупереч негатиdному ставленню майже всіх коментаторів на цьому сайті. Нащо?


Віт 2013-04-14 / 20:50:09
Чергова маячня. На пароплав це схоже не більш як праска. Та й відірвуть його звідти через декілька днів "любителі мистецтва"...

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини