Ледида збрехав. На Смоланку «натравили» УБОЗ

На цьому тижні всесвітньовідомого нейрохірурга та депутата Закарпатської обласної ради від партії «Єдиний Центр» викликали на допит в Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Закарпатській області.

Ледида збрехав. На Смоланку «натравили» УБОЗ

Формальний привід та причини – поки не відомі. Водночас, джерела, у тому числі в силовій структурі, прямо зауважують, що це вказівка зверху – від голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, хоча той відразу після розголосу про тиск від Віктора Балоги, поспішив заявити через власну газету  «Закарпатська правда», що не тиснув на Смоланку.

Поза тим, як зауважив співрозмовник, лідер закарпатських «регіоналів» поставив перед своїми підлеглими, зокрема перед начальником управління охорони здоров’я Романом Шніцером, завдання, щоб до наступної сесії Закарпатської облради Володимир Смоланка написав заяву про вихід з фракції «Єдиного Центру».

Окрім нього під прицілом також головний лікар Хустської центральної районної лікарні  Володимир Роман і генеральний директор обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Василь Скрип.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наприкінці минулого року правлячій на Закарпатті Партії регіонів політикою батога і пряника вдалося залучити в провладні шеренги 5 депутатів облради. 16 листопада, під час засідання 11-ї сесії Закарпатської обласної ради свій вихід з фракції «Єдиного Центру»формалізували Михайло Ланьо, Юрій Переста, Володимир Суліма, Олександр Яцканич та Валерій Мурга. Натомість, їх так і не прийняли до лав Партії регіонів, розрахувавшись іншим чином. Скажімо, декан стоматологічного факультету УжНУ Юрій Переста отримав посаду проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи.

14 квітня 2013р.

Теги: Смоланка, нейрохірург, Ледида

Коментарі

Фантазер 2013-04-16 / 22:33:00


Анонімний тролінг. Коментар видалено. Адмін


ппп 2013-04-16 / 12:13:14
ЗЗ партії вони може й вийду. Але вони можуть "вийти" і з держави, якій спеціалісти не потрібні. Невже "Сан санич" тоді сам закатає рукави і буде лікувати хворих....

гуцул 2013-04-15 / 18:42:01
Конюх Ледида ще незнає що його чекає?

Студент 2013-04-15 / 17:28:20
Дякуву за підсказку " ТУШКАНЧИК" ПЕРЕСТА ЮРійович наш зам Ректора УЖНУ

мусорок 2013-04-15 / 17:25:57
Щоб тебе КОНЮХУ після закінчення твоєй каденции в УБОЗ викликали кожен день і років пять підряд!! До чого Ти падла достав брехнею Ригго Аннальне Бидло

ЖЕКА ЛОНДОН 2013-04-15 / 14:03:30
Якби Смоланка нормальний пацан, та в політику би ся не хпав, а робив би людям добро тими здібностями, якими його бог нагородив (Знаю, що кажу - няньови робив операйшен на голову)

Студентови 2013-04-15 / 13:55:05
Чуєш, не ганби ня. Бо я ти сто раз казав, що не Юрієвич, а Юрійович

YTCVJKFYRF 2013-04-15 / 13:51:05
Смоланка простєйшу мудрість не усвідомив, шо на войні аж не стріляш ти та стрілявуть тебе. А Смоланка Ледиду міг би образно розстріляти льогонько.

Федя 2013-04-15 / 10:34:57
До діда Миколи
Огласите весь список пожайлуста.

Дід Микола 2013-04-15 / 10:13:59
Не держава а дурдом. правлять зеки, сидівші за згвалтування, в депутати обирають убивць і бандитів, сидівших за группове згвалтування. Одня петушня в партіі ригоаналів.

Студент УЖНУ 2013-04-15 / 07:06:06
А на счот Юрка Перести " ТУШканчика" ?????Ми студенти можемо Пересту називати просто ТУШКАНЧИКОМ чи треба Тушканчик Юрієвич??

ЗвіздЄЦ ПР 2013-04-15 / 00:21:53
виборець, думаю, що досить би було публічної заяви

виборець 2013-04-14 / 23:17:31
до ЗвіздЄЦ ПР 2013-04-14 / 22:39:07

Не розумію, що Вас роздратувало більше, чи моя згадка про мовчання В.Смоланки про тиск на нього, чи те, що він обраний від ЄЦ, як і ще 5 відомих «тушок» в обл. раді від цієї ж партії?

І до чого тут згадка про нардепів-«регіоналів», один з яких колишній «нашоукраїнець», як і О.Ледида, а другий, після членства у БЮТ, до недавно був членом того ж ЄЦ-у?

Ви не розумієте, що В.Смоланка має негайно чесно дати прес-конференцію з цього питання, щоб розвіяти сумніви щодо його можливого «шляху» в обл. раді, як і у Ю.Перести?

Чи Вас влаштовує цей «інтелігентний шлях» у особистій «тиші» В.Смоланки?

Уйко з Верховини 2013-04-14 / 22:42:36
Вже всьо в Закарпатті цей сраний Конюх Баранинський запроданець продав Данецьким!!!!

Студент УЖНУ 2013-04-14 / 22:40:44
Пересту Ю.Ю. проректора Ми Студенти дуже шанобливо між собою називаємо кличкою "ТУШКАНЧИК" і ви знаєте Пересті це дуже подобається як на мене

ЗвіздЄЦ ПР 2013-04-14 / 22:39:07
виборець, ти краще розкажи нам про публічність ваших нардепів Васі-кіловольта, Блюка, Бушка і т.д. :-))))

Іван, Міжгіря 2013-04-14 / 22:22:27
До цього треба додади що за вказівкою вонючого рапавого конюха Міжгірський урод - перебіжчик Щур Василь звільнив з посади головлікаря Міжгірської ЦРЛ, екс депутата облради трьох скликань, теж хірурга від Бога Царя Василя Івановича, а ми нікчемні закарпатці і далі продавжуємо терпіти цьому недочиненому регіональному бидлу, ми самі у всьому вині, бо думаємо що кожного окремого з нас ці тварюки нечіпатимуть, але це неправда, потрібно цю мерзоту надівати на палю.

виборець 2013-04-14 / 22:13:08

В.Смоланка вже не просто лікар, а обраний закарпатцями депутат обласної ради від партії ЄЦ. Тобто публічна особа на рівні області.
І відповідь виборцям на проблемні питання має озвучувати сам. В іншому випадку виникає маса «негарних» припущень.

уважний 2013-04-14 / 21:51:07
Янук обіцяв, що вони дійдуть до кожного. Смоланка у цьому списку даааалеко не останній. Таки дійдуть і до кожного рядового громадянина. Якщо їх не спинити...

piu 2013-04-14 / 20:02:30
це жах. бардак ко корней. і кому це потрібно? абсурд.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ