«Губернатор» Закарпаття через резонанс спробував «відхреститися» від тиску на Смоланку

Відповідний коментар розповсюдили не через прес-центр ОДА, а від друкованого органу закарпатських «регіоналів» газети «Закарпатська правда»

«Губернатор» Закарпаття через резонанс спробував «відхреститися» від тиску на Смоланку

Чималий резонанс цього тижня викликала заява нардепа Віктора Балоги щодо тиску обласної влади на шанованого лікаря Володимира Смоланку. Оскільки звинувачення були на адресу губернатора, «Закарпатка» попросила Олександра Ледиду прокоментувати ситуацію:

– Дуже поважаю Володимира Смоланку як фахівця, талановитого лікаря, тому ніколи б не дозволив собі на нього тиснути. Жодним чином! Більше того, ця заява виглядає ще більш абсурдною з огляду на те, скільки за останні три роки обласна влада зробила саме для нейрохірургії – ми не просто завершили новий корпус відділення, а й продовжуємо вкладати у нього гроші. Робимо все можливе, аби нарешті завершити надсучасний хірургічний корпус обласної лікарні ім. А. Новака, про який, до речі, попередня влада не згадувала.

Стосовно ж суті заяви Віктора Балоги, мовляв, я силоміць примушую Смоланку стати членом Партії регіонів, відповім: ніколи не використовую у роботі методів шантажу та тиску, якими, вочевидь, звик послуговуватися вищезгаданий нардеп.

11 квітня 2013р.

Теги: Смоланка, Ледида

Коментарі

914 2013-04-18 / 19:14:35
Без ЗАКАРПАТСЬКИХ КУЛЬТУРНО - ОСВІТНІХ , працівників уже майже залишилось, ті що є їх принижують до нестерпності!

*** 2013-04-18 / 19:08:36
Ужгородці. У студентів ЗАКАРПАТТЯ , відідрано дуже потрібну, рентабельну ЇДАЛЬНЮ, і ще багато чого у ДІТЕЙ ЗАКАРПАТТЯ відібрано ! Біймося БОГА , СПРАВДІ!!!

УжгороДка 2013-04-17 / 21:33:28
Шановний Повбивавби!!! Іди вбийся...

Повбивавби 2013-04-17 / 20:53:57
УЖГОРОДКО: Переста Юра є просто карєристом і егоістом він від рідноі сестри в імукачеві відібрав отцовський дім і продав його а ти його членососко ажеш за якусб мораль цього Хряка і тушканчика??? Професор Русин викохав цього Іюду почтавив на ноги і дав путьовку в світ а він його просто тоже Кинув мерзотник

УжгороДка 2013-04-15 / 10:26:18
Знаю Пересту Ю.Ю. як хорошого лікаря,уважного, доброзичливого до людей, незалежно від їх статків.Вважаю,що він є порядною людиною , а Ваші коментарі безпідставні,бо кожен має право міняти свої політичні погляди.Переста не буде ізгоєм, бо має повагу та авторитет серед людей як розумна , інтелігентна людина та висококваліфікований лікар.


ПСИХОЛОГ До Ужгородки ? 2013-04-14 / 22:44:17
Це до якого рівня потрібно дорости "Студенту УжНУ" щоб стати продажним перебіжчиком, чи тушканчиком тобто тушкою, за гроші чи інші преференції значення жодного немає ??? А чи недумає "Ужгородка" що продажність це великий православний гріх ??? А чи відомо "Ужгородці" що людина котра хоча-б один раз "продалася" поламала в собі психологічні і моральні основи людини, тобто стала психоморальним уродом, чи потворою, котра і надалі безкінечно буде продовжувати почуватися моральним ізгоєм з поламаною психікою та постійними фобіями (страхами) і тд.. ???

Ужгородка 2013-04-14 / 12:05:57
Студенте УжНУ,перед тим, як обзивати Пересту Ю.Ю.,спробуй дорости до його рівня...хоч пиши грамотно.

доцент 2013-04-13 / 14:16:07
Студенту УЖНУ: Тушканчик нова кличка вашого зам.Ректора Юрія Перести це прикольно МОЛОДЦІ!!студенти!!А Він Пере ста Відкликається на кличку Тушканчик?Чи Ви його називаєте Тушканчик Юрієвич??

Студент УЖНУ 2013-04-13 / 09:34:16
Депутата шблради Пересту Юрка мо студенти називаємо не інакше як " ТУШКАНЧИК" і це дуже всім нам подобається

Йовжі 2013-04-13 / 09:29:28
Миколо! А ти сам постав запитання Смоланці можна і в фейсбукові ,чому його три рази визивали. В УБОЗ менти а потім Шніцер визивав у Облздрав і намікав що треба ставати "Тушкою" і всьо буде добре

Робін Гуд 2013-04-12 / 15:00:21
Ніхто тут не "піариться", це правда. Дійсно є тиск з боку губернатора і не лише на В.Смоланку, а й на В.Романа та В.Скрипа! Пройде ще трохи часу і ці люди не будуть працювати на своїх місцях, ось побачите! Через політику Закарпаття залишиться без досвіччених лікарів!

Що стосується вступу до ЄЦ, то можу сказати, що в цих лікарів не було іншого варіанту. Бо якщо публічна людина не займається політикою, то політика займеться цією людиною! І це факт!

І я впевнений, що це так просто не минеться! Це відомі лікарі України і не лише України, а й Європи! Закарпатці не дозволять знищити імена досвідчених лікарів!

Лариса Петрівна Косач 2013-04-12 / 11:10:34
"Давня казка"
...Мужики цікаві стали: чи ті кості білі всюди?
Чи блакитна кров проллється, як пробити пану груди?!!!
P.S. Більш як за сто років передбачено долю регіоналів!

МИТЯ 2013-04-12 / 10:03:37
Про Смоланку скажу таке: жоні робив операцію на голову і навіть гроші не хотів, вигнав мене з грошима з кабінету, але оголосив, що операція пройшла дуже вдало. Я дуже радий бо справді вже багато років пройшло і я маю нормальну жону а не таку як до операції. Питання - на фіга йому тота політика?

ужгород 2013-04-12 / 08:41:24
василь ти на 100 процентів правий. балоги самі давлять на всіх. а тепер готіли би по піаріться

Ужгородець 2013-04-11 / 20:07:45
Та Балога чи балоган, як так кось виражаєся, упереджує просто то, що конюх дав задачу силовикам робити. А їм ганьба цього дурака слухати.
І нащо Ся оправдовує кіть не винний конюх?

Микола 2013-04-11 / 19:00:14


Ви справді впевнені, що бачили зміст всіх коментарів, видалених Адміністрацією з причини наявності в них ненормативної лексики, аби мати підстави говорити про політичну тенденційність цих дій? Будете продовжувати в такому ж дусі: тикати, хамити, безпідставно звинувачувати і, загалом, сперечатися з Адміном, - забаню. Тому, краще, візьиміть себе в руки і не вимагайте для себе більшого, аніж дозволено іншим. Адмін


Микола 2013-04-11 / 18:49:09


Я попереджав, що буду видаляти коментарі з матюками, навіть якщо вони прикриті зірочками. Можете написати те саме, але без хамства. Коментар видалено. Адмін


василь 2013-04-11 / 18:18:32
А чому мовчить сам Смоланка? Якщо вже вважає себе не тільки лікарем, а й політиком, міг би сам дати якусь заяву. А так, чисто Балогівський піар.

Степан Крук 2013-04-11 / 18:05:13
Політичну "тушку" Юрія Пересту студенти прозвали Тушканчиком.

депутат 2013-04-11 / 17:40:17
А тиснуть ще на двох медиків в облраді

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ