Угорське громадянство попросили більше 50 тисяч громадян України

Більше 50 тис. громадян України звернулись з 1 січня 2011 р. до угорських державних органів з проханням надати їм угорське громадянство за спрощеною процедурою.

Угорське громадянство попросили більше 50 тисяч громадян України

Про це повідомляється на сайті Міністерства адміністрації і юстиції Угорщини (Kоzigazgatаsi еs Igazsаgugyi Miniszterium).

"Кількість заяв на отримання угорського громадянства за спрощеною процедурою ... у період з 1 січня 2011 р. по 4 квітня 2013 р. становить 50 658 осіб з числа громадян України", - йдеться на сайті угорського міністерства.

Разом з тим не повідомляється про кількість українців, які набули угорського громадянства.

Крім українців, з проханням про надання угорського громадянства звернулося також 283 866 громадян Румунії, 76 652 - Сербії, 1515 - Словаччини, 1284 - Росії, 1013 - США, загалом - 422 870 громадян із більш як 30 країн світу. З їх числа 341 447 вже склали присягу на вірність Угорщині.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, парламент Угорщини 26 травня 2010 року ухвалив закон про спрощену процедуру отримання громадянства. Відповідну заяву можуть подавати іноземні громадяни (або їх нащадки), які були громадянами Угорщини до 1920 року або у 1938-1945 роках, розмовляють угорською мовою і не становлять загрози національній безпеці. Раніше процедура тривала 1-1,5 року, а з 2 січня 2011 року - лише три-чотири місяці.

Степан Ваш, УКРІНФОРМ

05 квітня 2013р.

Теги: громадянство, Угорщина

Коментарі

Степан 2013-04-16 / 09:05:53
Глiг Вы знаете что такое этика Мне кажется Вы этот предмет не изучали А я с невоспитанными людьми диалога не веду

До Гліга 2013-04-13 / 23:41:57
Цей паспорт годує багато сімей !Дивись обєм тих грошей які надсилають до дому заробітчани перевищує інвесторські гроші які вкладають у нашу економіку!Це 7 мілярдів 500 мілйонів Євро !Аз українським паспортом як знаємо ємож тільки до Польші і то тяжко!!!І ще раз рівень патриотизму не вімірюєтся паспортом !

До Гліга 2013-04-13 / 23:37:44
ДО Гліга....чоловіче яка війна ти як при СССР 30 років Єслі завтра вайна Єслі завтра в поход!!!Ским ти хочеш воювати???Якщо Україна скимось буде воювати Росією або Нато як думаєш який буде результат???Ти Мабуть дітвак школяр....

Гліг 2013-04-13 / 16:36:06
Степан.Вибач але ти таку дурню пишеш.Якщо не вигодувала і не вивчила,то не виріс і дурак. А за Україну люди підуть воювати ,тому що Батьківщина в нас одна і альтернативи їй немає.То мадяре з подвійним громадянством на шпагаті,і тут і в Будапешті.А ще погано ,що тут є такі "сексоти",що вспину можуть ножа встромити і їдять Український хліб.Але це ненадовго.Повір!

Степан 2013-04-12 / 14:31:20
Назар очень хоршо сказано Теперь идут войны другого типа и гражданство здесь ни при чём

Назар 2013-04-11 / 08:19:12
Переключіться в нову епоху! Яка війна?? Тепер іде війна економічна, технологічна, інформаційна, яку Україна програє. Громадянство тут ні до чого, а людям плюс хоч Європу можна побачити без проблемного оформлення віз.

Jeno 2013-04-09 / 08:37:12
Цікава штука, для стурбованих загрозою.
Ізраіль не чинить перешкод подвійному громадянству.Усі війни, які вів - виграв.
Загроза безпеці держави, як і з цього бачиме, не подвійне громадянство, а погане керування та корупція.

Степан 2013-04-07 / 17:58:06
До Ґонта...Який опир???за малесеньку Карпатську Україну воювали галичани и програли!

Ґонта 2013-04-07 / 17:33:46
Ви в 1939-му році також не думали, що хтось буде воювати за малесеньку Карпатську Україну. А совіти і нацисти також не сподівалися на такий опір УПА. Ніхто не очікував повстань українців під час Громадянської війни. До того поляки не думали, що буде Хмельниччика, Коліївщина, Гайдамаччина. Бійтеся. Бо українці довго запрягають, але швидко їдуть. Тому не випробовуйте наше терпіння.

Степан 2013-04-07 / 17:20:43
До Гліг...нашу країну,яка його вигодувала і за рахунок якої він здобув освіту.???????Ви шо???Депутат вр???Я не думаю що багато людей буде воювати за Украъну може декилька Галичан ультра патриотив!Хто буде йти на вийну за ради олигархив!

Гліг 2013-04-07 / 12:45:44
Людина що отримує громадянство іншої країни приносить присягу на вірність цієї країни.І якщо недай Бог війна,чоловік з другим паспортом не буде воювати за нашу країну,яка його вигодувала і за рахунок якої він здобув освіту.А буде тікати піджавши хвоста під зад і махати мадярським паспортом.Це повинні виправити або СБУ,або націоналісти.

Степан 2013-04-06 / 12:21:54
Я живу в России 50 лет Принял второе гражданство и никто меня в этом не упрекает Это принято во всех цивилизованных странах До каких пор Украина будет отсталой страной Если-бы Украина давала второе гражданство я и его бы принял Я родился в Венгрии школу окончил украинскую всю жизнь прожил в России У меня три Родины и я их все признаю

Wolf 2013-04-06 / 02:13:57
Куди СБУ дивиться??? Садити всіх хто відовився від Укр громадянства, а живе на Україні!!! Прийде на вас Сталін!

Адмін 2013-04-05 / 14:58:29
Виправилися )) Дякуємо

Ужгород 2013-04-05 / 14:50:10
попросили попросили

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"