Прокуратура: Нагірний – за кордоном, як впіймають – судитимуть на загальних підставах (ВІДЕО)

Хустською міжрайонною прокуратурою отримано офіційну інформацію з Берегівської обласної психіатричної лікарні про те, що Павла Нагірного виписано з лікарні. Згідно відомостей, наданих лікарями до прокуратури, стан здоров’я Нагірного суттєво покращився.

Прокуратура: Нагірний – за кордоном, як впіймають – судитимуть на загальних підставах (ВІДЕО)

Згідно зі ст. 513 Кримінального процесуального кодексу України в разі видужання особи або змін у стані її здоров’я, внаслідок яких відпала потреба у застосуванні примусових заходів медичного характеру, суд постановляє ухвалу про закриття провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру, а органи досудового розслідування зобов’язані здійснювати кримінальне провадження у загальному порядку.

Відтак, суд вже задовольнив клопотання Хустської міжрайонної прокуратури про повернення справи для розслідування в загальному порядку та закриття провадження щодо застосування до Нагірного примусових заходів медичного характеру. Відповідно, за фактом ДТП буде здійснено досудове розслідування в загальному порядку, встановлення місця знаходження Нагірного, вжито заходів щодо притягнення особи до відповідальності та відбуття покарання згідно з санкцією ст. 286 ч.3 КК України.

До того ж, сьогодні прокуратура отримала офіційну інформацію від Держприкордонслужби про те, що Нагірний вже перетнув державний кордон України. Відтак, слідчим негайно вноситься клопотання до суду про зміну йому запобіжного заходу на тримання під вартою та оголошується його в міжнародний розшук.

Після того, як Нагірного знайдуть та екстрадують в Україну, його судитимуть на загальних підставах.

Слід зазначити, що строк давності притягнення до кримінальної відповідальності у даному випадку складає 10 років, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

29 березня 2013р.

Теги: Нагірний

Коментарі

Хустянин 2013-04-03 / 08:38:56
ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРАТУРИ / МІЛІЦІЇ http://gro-za.pp.ua/forum/index.php?topic=5366.0

Янко з Рокосова 2013-04-01 / 19:18:46
То правда що Нагірний одержав Мадярське громадянство!!! Прокуратура і міліцішти спеціально ждали поки мене 4 місяці і йому не видадуть" ІгозіОлвань" і дали утікнути про це в кожному генделику каже ЙогоСват бувший міліцішта!!!

Повбивавби 2013-03-31 / 18:02:46
Мусора кончені і прокуратура навіть не удосужилис коли при попередньому слуханні Нагірний пропав і неявивися в Сух поставити його на Контроль паспортний на Кордоні !!!!! Значить вони в долі з ним і сприяли його втечі разом з Немешом адвокатом в Угорщину!!! о речі в Нашірного давно є уже Угорський Пасплрт Громадянина УГорщини!!!! а УГОРЩИНА ЙОГО ЯК СВОГО ГРОМАДЯНИНА УЖЕ НЕ ВІДДАСТЬ !!!! ПАДЛИ!!!

Міша з Хуста 2013-03-30 / 22:29:33
Яка там Угорщина, а кіть у нього шенген та він уже міг добриніти і у Китай. Можуть вони шукати вітра в полі......

НФ за справедливість 2013-03-30 / 22:24:36
Так воно,все ясно,посадити неможна було бо "здавби" всіх,кому "зробив добре діло".Попри те пане прокурор шо ви з керівником ХМ і суддею "хапнули" ніби з нагірного,ви втоптали в грязь закон,людську гідність,і свою честь.Це гримить на всю державу,такшо Вас всіх знають і в лице і поступки на майбутнє...

Микола 2013-03-30 / 19:53:45
В нормальній правовій державі за це б посадили і прокурора, і мента з суддєю, але не в Україні! Прокурор К@йло зразу при порушенні кримінальної справи повинен був унеможливити виїзд Нагірного за межі України.

Кайлові 2013-03-30 / 17:02:51
Ти свій розум знайди, це для початку.

Лео. 2013-03-30 / 17:01:33
Винуватці цього безладу- народ України, що обрав президента, який в свою чергу призначив на посаду прокурорів, ментів, суддів - бандюків, які гвалтують український народ. Нагірний утік, але від себе не втечеш.Ця ситуація є яскравим прикладом приходу до влади бандитів. Не дивлячись на те, що справа була завжди на шпальтах всіх видань та телеканалів, Закарпатська прокуратура та мусарня показала ож ко у хижі газда.

Кайло 2013-03-30 / 13:33:35
Знайдеме його і посадимо на максимум

бувший хустянин 2013-03-30 / 10:02:13

«Згідно відомостей, наданих лікарями до прокуратури, стан здоров’я Нагірного суттєво покращився.»

Якщо прокуратура зуміла так оперативно отримати довідку з Берегова про «суттєве покращення здоров’я» П.Нагірного, то, думаю, що при ще більш «щильному опитуванні» «дохторів», вони би повідали і про правдиву «історію хвороби» Нагірного, і про замовників та посередників цієї фальсифікації.

Ну, а про подання чи звернення прокуратури до КДКА Закарпатської області, КДКА в Києві щодо порушення професійної етики адвоката П.Немешем (а, можливо, і з більш жорстким формулюванням!), навіть якось незручно і нагадувати правоохоронцям!

Чи все-таки була поплачена «схема» П.Немеша «всім» і до «верху»?

345 2013-03-30 / 08:57:22
Законодавство більш-менш досконале, але застосовують його не одинаково.

Іван 2013-03-29 / 21:47:22
Користуючись недосконалим законодавством правоохоронців в чергове розвели вбитих горем простих людей. Задіяні в даній схемі чиновники мають бути як мінімум звільненні з зайнятих посад, тоді інші будуть боятися за аналогічні антилюдські афери, інакше нич не поміняється, але ви подивіться ко зараз у владі, ко керує в силових структурах, просто жах.

випадковий 2013-03-29 / 18:51:25
тільки самосуд ,якщо знайдуть

Микола 2013-03-29 / 18:24:21
Ну, Нагірний втік, мочити тоді треба "рішальників" Немеша, Довжанина і Кайла, за то що організували безперешкодну втечу за кордон. І родаки Нагірного можуть тоже тікати за кордон, бо прийдеться їм відповідати.

Анчар 2013-03-29 / 18:08:44
Конкретне запитання: ХТО МАЄ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВТЕЧУ ДАНОГО СУБ'ЄКТА?

Антипрокурор 2013-03-29 / 17:46:12
І Після цього Петруня і Варцаба не Мають Піти в Відставку падлюки???

Pista 2013-03-29 / 17:05:20
Ех, не ту країну назвали Гондурасом....

Віт 2013-03-29 / 16:48:45
не йшов він туди де інтерпол його знайде... може десь в Ізраїль або Грузію..

Смішно 2013-03-29 / 16:45:07
Цеж треба бути такими пі...расами, щоб вішати лапшу на вуха людям. Дали можливість втекти, а тепер оголошують в розшук.

Вася 2013-03-29 / 16:39:39
Знайдуть його- інтерпол - це не наші менти

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн