Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

«Сьогодні, близько о пів на восьму годину зранку, на національній автодорозі державного значення сполученням «Мукачево - Івано-Франківськ - Рогатин – Львів» поблизу міста Хуст, водій мікроавтобуса марки «Mercedes-Benz – 208», рухаючись зі сторони міста Мукачево, не вибрав безпечної швидкості руху із урахуванням стану дорожнього покриття, в результаті чого виїхав на смугу зустрічного руху та перекинувся.

Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

У салоні авто окрім водія перебувало 7 пасажирів. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди п’ять пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження, - повідомили Закарпаття онлайн в УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

27 березня 2013р.

Теги: пасажири, ушкодження

Коментарі

ljuba 2013-04-02 / 17:47:09
jak takuj drandulet voobse jizdutu moze..kuplenujtehosmotr???jak zavzdu koruptsija,,vot i rezuljtat,,rezina lusa...zutj so robutjsa v zakarpatti,,,,

Про Хуст 2013-03-27 / 19:14:39
Часто приходилося чути від диспетчера або відповідь скоромовкою і різко кинуту трубку, або (якщо вдалося задати питання)нахабне - "Я не зобов'язана розказувати".

пасажир 2013-03-27 / 18:35:03
п. Слободянюк, заради експерименту, спробуйте додзвонитись до диспетчера автовокзалу у Хусті за номером: (03142) 43684.

Ваші інспектори не знають, де в Хусті стоянка «лівих» бусів, які кормлять диспетчерську, щоб пасажири не знали заздалегідь розкладу і йшли лише до них?

пасажир 2013-03-27 / 18:19:50
Хто відшкодує «лікарняні» витрати пасажирів цього «шумахера», якщо не було білетів?
Що з цього приводу думає транспортна інспекція (С.Слободянюк?
Коли у Хустському автовокзалі почне брати слухавку телефону диспетчерська служба?

Віт 2013-03-27 / 17:46:39
Та ясно, чоловік заробляє як може, але це не картоплю возити, якщо взявся перевозити людей, то треба знати шо ти за них відповідаєш, і машина і самопочуття має бути в нормі. А то "шабашать" сутками, дрімають за кермом, а потім і трапляється...
Частково згоден і з Лоці, попадаються "маршрутчики" знахаблілі до неможливого... їм думається що вони хазяїни дороги, бо курсують по одному маршруту постійно, але саме через самовпевненість частіше трапляються пригоди...

0001 2013-03-27 / 16:51:27
Слава Богу що всі живі, а все друге рішається!

123 2013-03-27 / 16:02:16
Лоці,а як видиш джипа не хрестишся?там папіньки синки сидять,чим вони ліпші од простого шофера?я чоловіка сього знаю не п*Є, не перший рік за рульом,4 дітей має заробляє гроші зато і людей перевозить би домів копійку принести.Біда сталася всіх шкода.

Лоци 2013-03-27 / 15:52:42
Ті мікраші вобще чокнуті, і приблизно їздити не знають, бус купив, права купив, їздить не купив. Я як вижу мікрика, та хрещуся, бо знаю, що то нечиста сила

Унгварець 2013-03-27 / 15:34:41
Згоден, Мерседес не в найкращому стані. Але це Мерседес. Чи ви вважаєте, що Газелі, котрі гальмують одним переднім колесом, кращі?

Віт 2013-03-27 / 14:50:53
Це не мерседес, це рухлядь! І хто дозволяє в груді металолому перевозити людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини