У Хусті відбулися показові виступи закарпатських воркаутерів (ФОТО)

У неділю, 24 березня, у місті Хуст відбулися перші весняні відкриті обласні показові виступи «вуличних спортсменів». На зборах були присутні молоді люди з різних районів Закарпаття -- Тячівського, Рахівського, Мукачівського, Ужгородського, Берегівського та, звісно ж, Хустського район. Загальна їх кількість сягла цифри у 65 учасників.

У Хусті відбулися показові виступи закарпатських воркаутерів (ФОТО)

Збори провели за підтримки обласної організації «Спорт для всіх» та обласного осередку організації Street Workout Ukraine -- руху, який об’єднує молодих людей по всій Україні. Це новий напрям, який надихає людей на самовдосконалення та реалізацію себе в житті, сприяє популяризації здорового способу життя, підняттю рівня моралі, цінностей та правильних вчинків серед молоді. Самі ж спортсмени кажуть, що вони своїм прикладом намагаються вивести своїх однолітків від комп’ютерів на вулицю, і навчити їх жити спортом.

Захід пройшов у привітній атмосфері, оскільки всіх учасників об’єднувала одна мета – самореалізація у такому популярному нині виді вуличного спорту. Street workout — (укр. вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі. Street workout поєднує в собі техніку і силу.

Захід провели у 3 етапи: перший -- невеличка розминка та пробіжка під приємну музику для розігріву спортсменів та підняття настрою глядачів; другий – це показові виступи з таких популярних течій Воркауту як Джимбарр, вулична гімнастика та силові вправи.

Gimbarr - назва колумбійського стилю занять на дворовому турніку. Елементи зі стилю gimbarr – це елементи на силу і гнучкість одночасно. Найчастіше ці елементи являють собою послідовність різних дій, спрямованих на потрапляння в положення так званого заднього прапорця (це коли тіло перебуває в горизонтальному висі, тримаючись рукою за спиною за турнік).

Ось приклад такого елемента:



Вулична гімнастика -- один з підвидів воркаута, по суті запозичений зі звичайної гімнастики, але в основному зосереджений на турніку і брусах. У ньому присутні різні виходи на турнік/бруси і стрибки з нього. Одним із яскравих прикладів може послужити елемент «сонечко».

Ось приклад такого елемента:



Наприкінці видовищної програми, яка розпалила дух змагань не тільки у спортсменів, а й у глядачів, деякі з яких долучилися до показових виступів, учасників нагородили фірмовими футболками, наданими обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також дипломами за особливий вклад у розвиток вуличного спорту та надихання майбутніх спортсменів на залучення до лав нової генерації, яка веде здоровий спосіб життя та розвивається не тільки фізично, але й духовно. 

Насамкінець залишили силові змагання для усіх охочих, в яких взяли участь навіть глядачі, які самі вже є батьками, які привели підростаюче покоління до турників. Це були підтягування та віджимання на брусах з додатковою вагою, а саме +16 кг для юнаків віком до 15 років, та +24 кг для юнаків від 16 і більше. Наймолодшим учасником зборів став 8 річний хлопець з м. Хуст Олександр Топтей. Окрема вдячність організаторам заходу Андрію Штефуці та Валисю Гушці, Оксані Мошколі -- директору ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» та ЗОШ №3 м. Хуста за наданий майданчик та обладнання для проведення зборів.

 

 

Прес-служба ЗОЦФЗН «Спорт для всіх»

25 березня 2013р.

Теги: воркаут

Коментарі

завантаження...

НОВИНИ: Спорт

00:22
Шуфрич-молодший оштрафує гравців "Говерли" за поразку від "Олімпіка"
21:39
Ужгородський ГК«Карпати» повернувся із товариського турніру в Польщі
23:59
/ 1
Грозний: Сьогодні ми не та команда, яка була весною
23:54
«Олімпік» в Ужгороді здолав «Говерлу» – 0:1
13:48
Ужгородські гандболістки з "Карпат" посіли друге місце на товариському турнірі в Польщі
11:41
"Говерла" одержала перемогу над стрийською "Скалою"
23:42
У Мукачеві відбулися змагання з вуличного баскетболу
14:58
До Дня незалежності у Іршаві медики, прокурори та міліціонери грали у футбол
03:20
У «Кубку Закарпаття» перемогло «Динамо» (U-11)
00:20
"Говерла" відмовилася їхати на матч у Маріуполь
00:14
/ 1
В Ужгороді пройшов силовий турнір "Карпатський медвідь 2014"
12:04
Ужгородські гандбольні "Карпати" їдуть в Польщу
02:20
Ужгородська "Говерла" у кубковому матчі перемогла "Черкаський Дніпро"
01:51
В Ужгороді відбудуться силовий турнір і фестиваль здорового способу життя
20:01
На змагання з мотокросу до Дня Незалежності на Закарпаття з'їдуться спортсмени з Європи та Білорусі
15:53
Сергй Кузнецов гратиме за "Говерлу" під номером 11
14:19
Перед чемпіонатом Європи з хортингу спортсмени зі всієї України тренуються в Берегові
01:20
Грозний прокоментував наступний матч та жеребкування Кубка України
01:18
У Кубку України «Говерла» зіграє з «Черкаським Дніпром»
00:20
Шуфрич-молодший: Хотілося б зберегти футбол на Закарпатті та в Україні загалом
21:15
"Металіст" - "Говерла". Історія зустрічей
10:08
Матч між "Металістом" та "Говерлою" перенесено на пізнішу годину
11:08
Мукачівський баскетбольний клуб "Імпульс" організував спортивний відпочинок для дітей
01:39
У Великому Бичкові відбудуться змагання воркаутерів
10:35
На Закарпатті відбувся XI міжнародний турнір пам’яті Героя України Георгія Кірпи
» Всі новини

Триває завантаження...