ВІДЕО хамської поведінки члена ДВК, що відстоювала російську музику на дільниці в Мукачеві

Країна має знати своїх "героїв"

ВІДЕО хамської поведінки члена ДВК, що відстоювала російську музику на дільниці в Мукачеві

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, на виборчій дільниці № 21005 виборчого округу №5 в м. Мукачево представники ВО "Свобода" попросили комісію припинити трансляцію під час виборів російськомовних пісень.

Як повідомили спостерігачі від ВО «Свобода», під час розмови на цю тему "член комісії поводилася відверто по-хамськи: відмовилася виключити російськомовну музику, перешкоджала роботі журналістів".

Ситуацію вдалося владнати після звернення до голови комісії Алли Демиди, яка після консультації по телефону дала команду припинити на дільниці музичний супровід радіо «Закарпаття ФМ», з якого й лунала російська музика під час виборів в органи державної влади України.

Пропонуємо увазі читачів Закарпаття онлайн на нашу думку справді цікаве відео цієї ситуації:

 

04 березня 2013р.

Теги: вибори, дільниця

Коментарі

Тягнийоббік 2013-03-10 / 00:22:09
до п.Баклажана
...швець,знай своє шевство,а в кравецтво не мішайся...
п.Олеже,Вам погано дається політика,Тягнтбок мав на увазі Чечетова,про гру і котят.Вчіть матчасть!!!!!

сорри 2013-03-09 / 16:26:37
Краще померти стоячи від власної русофобії, аніж на колінах від вашої українофобії.

Олеся 2013-03-09 / 15:39:22
Боже правый, какая глупость.Берите вилы в руки и аграрий в стране поднимать, а не камерами махать.Скоро с голода и от русофобии все подохнете...

Hungi 2013-03-06 / 11:56:29


Взагалі, ніхто не проти, щоб наводився порядок в країні, та ніхто не хоче жити "в лайні, та ще й з російською попсою". Питання в тому, щоб ця боротьбя не переростала в таке : http://************.com/content/131821


сорри 2013-03-05 / 20:54:09
2 Реаліст

Так значить, по-вашому: в лайні, та ще й з російською попсою? О_0

Реаліст 2013-03-05 / 20:22:10
2 сорри
Я не заперечую про проблеми в естраді, однак я думаю естетичні вподобання руських чи українців наразі не на першому місці серед проблем людей. Краще б свободівці більше дбали про те, щоб ту саранчу по тюрмам розкласти, та реальну боротьбу з корупцією вести, аніж жити, пробачте, в лайні і слухати українські пісеньки. Погодьтеся на ситий шлунок легше сперечатись про естетичні вподобання, аніж на голодний. Думаю проблеми слід вирішувати по мірі їх важливості. Чи не так панове?

Hungi 2013-03-05 / 19:35:25
МѢСТНЫЙ 2013-03-05 / 18:32:47
"...в чем состав преступления?"

Вопрос в самую точку !! А нет состава преступления! Просто у кого-то, получается, вкусы более изысканные, чем у других и эти "кто-то" решили, что имеют права регулировать вкусы других...

січовик 2013-03-05 / 19:07:44


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


МѢСТНЫЙ 2013-03-05 / 18:32:47
от если честно - хня полнейшая. люди пришли проголосовать или музыку послушать? ну теткам чтоб там не скучно сидеть было, включили радио - в чем состав преступления?
то что закарпатское радио крутит русскоязычную попсу? так этот вопрос разве к тете из комиссии?

сорри 2013-03-05 / 17:45:27
2 Реаліст

Тому й їсти нічого, що мало тих, хто воює - за "пісеньки", за закон, за свободу. А бидлові досить зарплати і попси...

555 2013-03-05 / 13:37:32


Флуд. Ви, може, не помітили, але тут інша тема. Коментар видалено. Адмін


Реаліст 2013-03-05 / 13:13:45
Людям їсти нічого, а вони тут за пісеньки воюють. Маразм

Пішта-бачі 2013-03-05 / 12:39:46


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Дід Микола 2013-03-05 / 10:13:10
Правильно обламали, не держава, а дурдом. Бидлу треба показувати їх місце кожен раз, щоб воно боялося рот відкривати, а не камери бити людям.

Почитай . 2013-03-05 / 10:02:28
МУДАЧЕВО ......

Rusnak 2013-03-05 / 09:45:47


Rusyn Val, вам не йметься? Тролінг. Коментар видалено. Адмін


василь 2013-03-05 / 09:43:29
для Факт, Hungi та деяких інших(про нормативно правові акти)

1.Декалог Українського Націоналіста(http://oun-upa.org.ua/documents/dekalog.html)
44 правила українського націоналіста(http://oun-upa.org.ua/documents/ukr_04.html)
2. Це скликання парламенту ще не розглянуло ні одного законопроекту, так що зачекай
3.якщо уважно прочитаєш п.1, то можливо щось і зрозумієш

Пан Баклажан 2013-03-04 / 23:36:45
Сорри: я не заперечую нічиїх прав, якщо вони не намагаються обмежити моїх. Втім, є рація в тому, що холівар тут не вартий чогось особливого, але, як бачите, він виникає навіть на таких дрібницях.

Генеку: я прихильник кількох непопсових стилей, від старого року до репу, попса в коло моїх пристрастей не входить, але вона є, вона створює фон, і відмахнутись від нього не вдається. Її можна досліджувати, як індикатор настроїв суспільства (о как!). Зрештою, попса буває якісною (на жаль, "слов"янська" такою не була, не є і навряд чи буде).

Генек 2013-03-04 / 22:43:23
Взагалі, скільки разів ходив голосувати, а музички на дільниці ніколи не чув) сам холівар тут розведений, не вартий виїденого яйця) наче важливіших проблем нема..
Пан Баклажан, вражений вашим знанням вітчизняної та зарубіжної попси) сам я прихильник важкої музики, тому радіо не слухаю взагалі. Можу порекомендувати чудову українську рок-групу "Тінь сонця"