На Закарпатті відбулося розширене засідання Ради Cпілки адвокатів України (ФОТО)

Адвокатура України крокує до європейських правових стандартів

На Закарпатті відбулося розширене засідання Ради Cпілки адвокатів України (ФОТО)

Сьогодні, 2 березня, у готельному комплексі «Золота гора» відбулася знакова подія в життєдіяльності адвокатури України. Рада адвокатів Закарпатської області та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпаття запропонували та сприяли проведенню в нашому краї розширеного засідання Ради Cпілки адвокатів України.

Для проведення розширеного засідання Ради Спілки адвокатів України на Закарпаття прибула представницька делегація адвокатської спільноти з усіх куточків країни. Начолі делегації на Закарпаття приїхала голова Національної асоціації адвокатів України, голова Ради адвокатів України та президент Спілки адвокатів України Лідія Ізовітова.

Також серед тих, хто прибув на Закарпаття, було багато авторитетних адвокатів, такі як один з патріархів адвокатури України Галина Ковбасинська.

Учасників розширеного засідання Ради Спілки адвокатів України привітали голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида та ректор УжНУ Федір Ващук. У розширеному засіданні також взяли участь керівники Закарпатського відділення Спілки адвокатів України, які одночасно очолюють регіональні органи адвокатського самоврядування, Олексій Фазекош, Петро Немеш та Нінель Масяк.

У своєму виступі Лідія Ізовітова ґрунтовно зупинилася на сьогоднішньому стані адвокатури України, її діяльності після проведення установчого з’їзду та формування нової вертикалі адвокатського самоврядування, діяльності та ролі у сьогоднішньому українському суспільстві Спілки адвокатів України як найбільшої громадської організації, що об’єднує за професійними інтересами адвокатів нашої держави.

Зокрема, вона наголосила на наступному: реформування системи адвокатури на Україні давно назріло і на нього був очевидний суспільний запит. Ми маємо порозуміти, що після прийняття Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» ми працюємо в нових умовах. Новообрані органи адвокатського самоврядування мають інтегрувати зусилля всіх адвокатів України, адвокатських об’єднань та громадських організацій, що об’єднують адвокатів на те, щоб національна адвокатура перетворилася у справді незалежний демократичний правозахисний інститут, який сприятиме наближенню нашого суспільства до європейських правових стандартів у розбудові правової держави. В цей же день був проведений семінар з актуальних питань застосування нового Кримінально-процесуального кодексу, зокрема, негласних слідчих діях. Семінар проводив відомий адвокат, секретар Ради адвокатів Харківської області, кандидат юридичних наук Олександр Дроздов. У роботі семінару брало участь більше сотні закарпатських адвокатів та гостей Закарпаття.

Прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області

02 березня 2013р.

Теги: адвокат, Ізовітова, Фазекаш

Коментарі

Олена 2013-04-20 / 07:26:41
Не бачу жодного справжнього адвоката, ось вам і розширене засідання. Якась клоунада, та й годі.

Світлана 2013-03-04 / 17:04:26
Чи то Фазикош, чи то Фозикош-не розібрати, але те, що перед нами не адвока, а сутенер суддів-це точно!

Ніка 2013-03-04 / 13:44:14
Щось мені здається, що Іван, Коля та Олег - одна і та ж людина. Дивлячись на елементарні граматичні та орфографічні помилки, які допускає особа, можна тільки їй поспівчувати. До адвокатури таким людям далеко. Вважаю, що той хто не знає елементарних правил українського правопису насправді не спроможний оцінити кваліфікацію інших осіб. Зводити ж безпідставні наклепи завжди легше, ніж визнавати поразку.На це спроможні тільки морально сильні люди, а не ... що здатні від заздрості тільки чорнити порядних та успішних людей.
А засідання відбулось справді на високому рівні. Серед присутніх можна було побачити справжніх адвокатів, які реально працюють, а не займаються нісенітницями.

не адвокат 2013-03-04 / 13:08:37
Щось не видно на фото колишнього голову КДКА, обл. депутата від ПР В.Ігнатка?
Невже проігнорував однопартійців О. Ледиду з Ф. Ващуком? Чи все ж таки був?

Кінь Гору 2013-03-04 / 07:58:34
Не, якраз годував коней та зайщов нашару прокунсультуватися.

Гор 2013-03-03 / 18:16:30
Голова облдержадміністрації-адвокат?

Сергій адвокат 2013-03-03 / 13:29:18


Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Адмін 2013-03-03 / 12:39:30
До коментатора під ніками Коля, Олег, Іван

Перестаньте хамити і створювати видимість дискусії під різними нікнеймами. Бо забаню.

Тут - не помийна яма.

Іван 2013-03-03 / 12:34:34
А що не понятно, зібрання проведено на кладбіщенскій "Золотій горі" в Барвінкоші, що належить Ледиді... Для нього головне щоб бабки платили, а совість ??? А хіба вона у нього, чи Ващука, чи Немеша колись була ???

Олег 2013-03-03 / 12:32:29
Сміх, тай годі. Колеги адвокати, подивіться на фото... В залі не набереться і десядка адвокатів із Закарпаття, при внесених до оеєстру 800 чоловік. Кому цей цирк потрібний ??? І чому голова ОДА Ледида підтримує шайку аферистів, що зробила розкол у адвокатурі Закарпаття... Воістину, де регіонали засунуть свою морду, там тільки проблеми і беззаконня.

Коля 2013-03-03 / 12:28:37
В Закарпатті на сьогодні - 800 офіційних адвокатів (за реєстром). На Ізовітосько-Немешському збіговуську були присутні до 40 адвокатів і то разом із ряженими (помічиками і студентами). Тож регіонали Ледида і Ващук (якій ніоли не були ні юристоми, ні адвокатами) зустрілись із шайкою аферистів на чолі із раненим на голову Фозікошем (що по Закону даже не має права бути головою Ради адвокатів, бо не має 5 років авдокатського стажу) та хабарником-аферюгою Петром Немешом, щр розкололи адвокатуру Закарпаття і України... Правду кажуть у народі, одна обісрана овечка, усе стадо може опорочити... З Ващука не дивно, а от навіщо цей бруд голові ОДА Ледиді, важко сказати ???

Адмін 2013-03-03 / 11:54:53
Не підписуйтеся прізвищами інших людей, не хаміть, пишіть по суті, а не лише аби потролити, і буде вам щастя ))

Вася 2013-03-03 / 11:39:12
Шановний адмiн! Прошу не удаляти коменти.А хто там незнае рахувати ,де там було 100 учасникiв?Хiба рахували 1 за 3 ,А вiнок чого поклали?Всьо кiнець.

*********ка 2013-03-03 / 09:35:52


Коментар видалено. Адмін


Микола 2013-03-03 / 09:30:18
одні аферисти

Фейс 2013-03-02 / 22:24:47
Лица!

ivan 2013-03-02 / 22:00:29
Coza-nostre

777 2013-03-02 / 20:56:13
ВЕСЬ АНТИКВАРІАТ ЗІБРАВСЯ.

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини