Ващук пробує "купити" викладачів пільгами для дітей

Нову незаконну ініціативу ректора УжНУ Федора Ващука, оприлюднила прес-служба УжНУ Після того, як його імідж суттєво похитнувся через невиконання передвиборчих обіцянок, скорочення зарплат і стипендій, Ф.Ващук вирішив компенсувати ситуацію "безпрецедентною угодою з трудовим колективом, у якій керівництвом вишу закладено ряд пільг і преференцій для професорко-викладацького складу та інших працівників УжНУ".

Ващук пробує "купити" викладачів пільгами для дітей

Одним з перших рішень ректора у цьому контексті став наказ «Про встановлення оплати за навчання дітям співробітників УжНУ». Ним передбачене поетапне надання пільг в оплаті за навчання дітей співробітників. Наразі у розмірі 50% від вартості сплачуватимуть студенти у разі, якщо обоє батьків працюють в університеті на постійній основі, а також у разі, якщо один з батьків працює в УжНУ більше 20 років на постійній основі.

У подальшому при відсутності дефіциту бюджету по загальному та спеціальному фондах передбачене встановлення й інших етапів надання пільг решті категорії працівників УжНУ.

30 січня 2013р.

Теги: Ващук, пільги, УжНУ

Коментарі

Доцент 2013-02-05 / 19:35:56


Спочатку віддай людям ВЖЕ ЗАРОБЛЕНІ гроші (зарплату), а тоді вже говори про пільги, П**** очкастий


Саша 2013-02-01 / 13:44:03
пільги всі відмінили,хоч ти пропрацював 20років, хоч 40,потрібно срочно заплатити повну суму, так само відмінили пільги на ФПО для викладачів та співробітників УжНУ. Нас знову ошукали, а ми повілили........ Продовження буде.....

НЕбайдужий 2. 2013-02-01 / 12:39:58
ПІдтримую Небайдужого 1. Нема у нас єдності. А може, давайте згуртуємося, як і наші діти? Треба боротися за свої зарплати, за тепло, за людське до нас ставлення. А то професорсько-викладацький склад стає слугами ректорату. І в пільги не віриться. Повірю тоді, як змінять умови контракту. Бо в кінці навчання можуть на основі того папірця гроші таки вимагати і не давати без бабла дипломи. У ЗакДУ таке було.

Небайдужий 2013-02-01 / 10:54:35
Пільги, це добре... Лднак, куди дивиться прокуратура з питання затримки заробітних плат працівникам в УжНУ. Колектив університету повинен згуртуватись проти покидьків. Бандитам тюрми, а не ректорат та деканати! Згуртувались студенти, на черзі викладачі! Чи Вам добре без заробітних плат та у приміщеннях з температурою у 7 горадусів?

САша 2013-01-31 / 17:12:40
Підтримую коментар Копчі. Усі співробітники УжНУ повинні мати рівні права. Ващук одним дав пільги, іншим - ні. Це навмисно так робиться, щоб у колективі почалася гризня. Тоді менше звертатимуть увагу на прорахунки Самого ректора.

Марія Петрівна 2013-01-31 / 12:10:05
А чому тільки тим пільги, у кого обоє батьків працюють в унверситеті? А в кого є лише один із батьків? І чому батькам обов"язково пропрацювати більше 20 років. Та їх діти вже на 5-6 курсах, а може, й закінчили. Інші хіба не люди? Виходить, лаборант чи прибиральниця, пропрацювавши 20 років, тепер пільги на дітей мають, а доктор наук, який тривалий час перебував у докторантурі або працював за сумісництвом, тепер має пшик? Ото справедливість!!!! А всиновлені діти?

НІК 2013-01-31 / 11:32:54
В ТЕ ЩО ГОВОРИТЬ ВАЩУК НЕ ЗАВЖДИ ТРЕБА ВІРИТИ І ЦЬОМУ Є РЕАЛЬНІ ДОКАЗИ, ЩОДО ОСТАННІХ ПОДІЙ В УЖНУ. НЕХАЙ СПОЧАТКУ ДОВЕДЕ ДО КІНЦЯ "СВОЮ ПІЛЬГУ", А ПОТІМ БУДЕМО ЙОГО ВСІ ХВАЛИТИ. МОЖЛИВО ЦЕ ТОЙ ЖЕ САМИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ВАРІАНТ ЗАРОБЛЯННЯ ГРОШЕЙ ДЛЯ П.ВАЩУКА-З 50% ПІЛЬГИ ПОЛОВИНУ ВІДДАЙ???????

іванна 2013-01-31 / 11:07:52
Віват Ващуку! Накінець в УжНУ є адекватний професійний керівник.

Працівник 2013-01-31 / 10:49:37
Вже давно потрібно було надати пільги для працівників та їх сімей, попереднє керівництво до такого не додумалося.

УжНУ 2013-01-30 / 18:48:38
Ващукові не вистачить грошей УжНУ на "сесії довіри" (щоб розрахуватися за голосування за ПР і Ковача), пільгам дітей працівників УжНУ і іншим своїм аферам, які покриваються з бюджету університету

Адмін 2013-01-30 / 18:45:41
До 123

Що значить "тупий матеріал"? Який прес-служба УжНУ написала, такий ми і опублікували... ))

Копча 2013-01-30 / 18:37:07
А як же - усі громадяни України мають рівні права. Виходить у вузі який фінансується з держбюджету тобто і мною хтось отримує преференції приватним рішенням адміністратора найнятого на роботу за мій кошт.

123 2013-01-30 / 17:36:14
Тупий матеріал. Хто його писав не розібрався у питанні та проблемі, як і всі матеріали, що стосуються УжНУ

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
» Всі новини