Злодії обікрали кабінет керівника “Інтурист-Закарпаття” через вікно на 3-у поверсі

22 січня в Ужгородський міськвідділ звернувся голова правління ПАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття" Сергій Романов, 1965 р.н.. Чоловік повідомив, що вночі 22 січня невідомий через вікно проник в його службовий кабінет на третьому поверсі в готелі “Закарпаття” (Ужгород, пл. Кирила та Мефодія) і викрав звідти системний блок комп'ютера, флеш-карту, закордонний паспорт і 12 000 гривень.

Злодії обікрали кабінет керівника “Інтурист-Закарпаття” через вікно на 3-у поверсі

Слідчо-оперативна група встановлює обставини злочину.

23 січня 2013р.

Теги: Інтурист

Коментарі

попандосович 2013-02-28 / 17:25:10
а мне все до СР"№ки, да я директор интуриста, понимаю что єто все временно и живу в свое удовольствие, пью, дебоширю, пристаю к девушкам из персонала гостиницы, я же директор. А Мондычка-подстилка мне уже какт то приелась, не как раньше когда задом виляла. И вообще членом Правления Мондичка стала через мой....авторитет.

Копылов - старший 2013-01-28 / 13:38:44
Не волнуйтесь, я ему уже ищу замену (и Мондычке-подстилке тоже)!!!! Мало того, что довели гостинницу до банкротства, так еще и имущество вороют или уничтожают. Чего только стоит авария с его участием на улице Швабской после совмесной пьянки с Беляковым, где только чудом не пострадали люди, а ремонт Митсубиси Аутлендера стоил 30 тысяч гривен, та постоянные сексуальные домагательства персонала.

Екс-клиент Интуриста 2013-01-26 / 14:47:37
Как то приходил в Интурист решить один вопрос по оренде, имел неплохое предложение для Интуриста. Зашел к директору, но после 10-ти минут общения с этим днбилом. понял - ноги моей больше не будет в этой зачуханой гостинице.

Копилов молодший 2013-01-23 / 21:20:45
Уволю Раманова нахрен, задолбал уже меня со своими дебильными приключениями. То бют, то обворовывают. Не руководитель, а клоун.

Доктор 2013-01-23 / 21:17:30
Бля, Пі;%:?*ец! Коли я був директором Інтуриста всьо на мазі було,і всім лафа була, а тепер лажа началася. Неіг нормальних директорів звільняти!

Acer 2013-01-23 / 18:21:23
Порожняк він, а не директор...
Доктор, який би не був, - як керівник та менеджер набагато кращий за цього маразматика.

І ще - який ДЕБІЛ тримає свої гроші та документи в робочому кабінеті готелю....
В нього крадуть бабло, а працівники по 3-4 місяці не можуть свої 800 гривасиків зарплати отримати - БО ТРЕБА БИДЛУ ТА ЙОГО КАСТІ ОБРАНИХ ЗАРПЛАТУ ЗАБРАТИ.

іван 2013-01-23 / 18:15:42
А куда ся акціонери позеравуть, ож такого придурка зробили директором найбульшого готеля в городі, гнати го треба на Київ, нефіг туй нам туризм в области розвалювати

леново 2013-01-23 / 18:10:21
Цьому ж придуркуватому директору десь з 2 місяці тому добряче натовкли пику в тому ж Інтуристі, очевидці кажуть сам нарвався, бо пяний був в дупель. А нормальні люди потроху уходять з Інтуриста, бо чим далі, тим більша ж""па з таким керовником. ІНЕКО заберіть цього недоумка назад в Київ, хоча там він теж нах нікому не потрібен.

охоронець 2013-01-23 / 13:59:11
Цей «орел» київський чудово знає за що його «бомбанули»! Спочатку Валєрку-алкаша, батька «власника», відшив. Потім з місцевими «підприємцями» типу І.Волошина, О.Доктора, П.Маєрчика розсварився. На що чекав? На допомогу Бєлякова? Так тому самому машину спалили!
А потім, якщо маєш борги навіть перед охороною готелю, яка із-за цього змушена була звільнитися, то чого ти «нєхароший человек» ще чекаєш!

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55