Опубліковано розпорядження про звільнення третього голови РДА на Закарпатті

Розпорядженням Президента України № 12/2013-рп від 16 січня 2013 року ЧОРНАКА Руслана Васильовича з посади голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Опубліковано розпорядження про звільнення третього голови РДА на Закарпатті

Раніше, як повідомляло Закарпаття онлайн, розпорядженнями Президента України № 11/2013-рп та № 10/2013-рп від 16 січня 2013 року ШЕЛЕВЕРА Михайла Івановича було звільнено з посади голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, а ГОРБУ Михайла Івановича - з посади голови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області згідно з поданою ним заявою.

Раніше Закарпаття онлайн повідомляло про те, що після того, як Руслан Чорнак написав заяву на звільнення, вивільнене крісло очільника Ужгородщини може посісти рідний племінник нинішнього голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди Віктор Ледіда.

16 січня 2013р.

Теги: Чорнак

Коментарі

Василь 2013-01-23 / 00:15:40
Чорнак за два роки роботи вічно був то пяним, то хворим. Терпіли, терпіли. Все надіялися , що цей чудовий мєнєджер, який чудово знає район, почне мєнєджерувати для покращення нашого життя вже сьогодні. А тут бац і чемодани на виход. Громаду земельки накосив собі і собраттям своїм. Щось на продаж, щось собі під сонячну енергетику, щось прокурорам та ментам, аби їм рота заткнути. Капусти нарубав , а відпрацьовувати на благо народу хто буде? Як тепер Ужгородський район без цього талановитого мєнєджера буде? Народ у замішатильстві. То Цацкін сам пішов по інвалідності чи йому Ледида сказав піти на х...й? А тут ще й Петруня розкузує про титанічну боротьбу з корупцією. Так сильно бореться , що під носом ніхрена не бачить. А може і бачити не має? Може Чорнак і справді ангел во плоті? Може він не злодій, не корупціонер? Може то зависники , яким зимлю не дав про нього так пишуть? Але ж на всіх і так не вистачить. У Андруся файта велика. Дай Бог щоб хоч їм трохи хватило!

Гуцул з Рахова 2013-01-19 / 13:32:58
Наш Андріюк Дмитрик файно гузицюлиже Конюхови має хист бузиранта ще з малого то його й не увольняють з РДа а Свобода буде завдяки Беркелоідам Закуреним і Андріюкови в 2015 роціпершою на Рахівщині

Косма Сократу 2013-01-18 / 17:40:39
Давньогрецькі вчені мати не лупили. Будь культурнішим, шоби слина з рота не фиркала уд злості. Спокійні люди довше жиют...

сократ 2013-01-18 / 08:26:30
Не переживайте -уроди Губалевські - няньо Балога за Вас не забув - Деркач не буде головою РДА - на хер ви йому нужні !!!

Хвуст 2013-01-17 / 23:27:08
По Хусту очікуємо призначення С.Деркача - такого собі зализаного хлопчика з темним минулим та на Лексусі, що програв П.Балозі на виборах до ВР. По суті у Хусті ніколи не працював (рахувався по всяких блатних фірмах, холдингах і т.д. Києва). На гроші Рудьковського (колишнього соціаліста-мілліонера) піарився у Хусті в усіх ЗМІ. В Хустській брехачці по 3-4 фото у номері. Но Ян Ковач рішив, що йому треба голоси у ВР тобто група ЕЦ, а не зализані пусранці, і Степан у прольоті. Що ж робити, як вернути гроші босу - пану Р.? Треба купити посаду голови РДА, і ісе правильно, бо ще лишилася земелька шо мож забрати від людей наприклад у Шаяні і виділити "біднякам" з Києва, Донецька, вообщем заслуженим людям - "тем кто в теме". Зрозуміло що Голова РДА абсолютно ніякого впливу на сільські та селищні ради не має, що там і говорити. Так що будьте Хустяни впевнені, пан Степан гідно представить кагорту сьогоднішніх держмужів Януковича-Азарова, які не покладаючи рук працюють для Вас і на Вас люди. Їх у спіхів зразу не побачищ, бо вони реформатори, що не скажеш по їх статках за даними журн. Форбс. Глибоко переконаний, що якщо їм за перші 5 років покращити життя народа повністю не вдастся, то вони будуть займатися реформуванням ще 5 років, а там даст Бог, дякуючи таким поважним людям як наш земляк - п.Степан може на "проекті" Україна можна буде і закінчувати. Отож п.Степан не зволікайте, працюйте на людей, а кошти що напрацюете виводьте за кордон, та і дітей там краще вчити, і заводики якщо купити - стабільніше працюють, а у нас на Україні "грех быдло не козлить"

ШОНИ 2013-01-17 / 22:20:29
ДА ПРИЧЕМ ТУТ ДЕЛИЛСЯ ИЛИ НЕДЕЛИЛСЯ. УРВАЛ ЧУВАК КУСОК ДА ПОЖИРНЕЙ И В ТЕНЬ. НАДО В ТЕНИ ОТСИДЕТСЯ АТО 2015-Й НЕ ЗА ГОРАМИ!

Андрій 2013-01-17 / 22:17:30
Дивно одне. Як це чмо два роки нічого не роблячи в Ужгородському районі протримався. Два роки!!!!! Два роки нічого не робив , тільки дерибанив землю!!! Торгівля земелькою була поставлена на поток. Його заступник Хіма поставив всіх на проценти. Саме тому і отримав кличку ХІМА-десять процентів. І тут бац!!! Видно не поділився?

Dfcbkm 2013-01-17 / 22:09:50
Ви нічого не розумієте. Чорнаку начхати на бюджет. Він в районі косив капусту на землях Ужгородщини і сигінь поранився, да так, що мусив піти на інвалідность після довготривалого лікування!!!

макс 2013-01-17 / 16:23:07
А у регіоналів кадровий голод по цілій області.Ви почитайте кандидатури Ледиди АП бракує одну за одною.Бо є ще законодавство,а не тільки бажання губернатора.Кандидати не проходять спецперевірку…як наприклад претендент на посаду керівника Мукачівського району Едік Дуда.Шкода чувака спалили,три рази документи з Києва повертали через липовий диплом.Мені лиш цікаво,як він зараз працює заступником РДА,куди дивится наша місцева СБУ та прокуратура.

Тячів 2013-01-17 / 01:26:10
Шелевера на мило виродка!!!

ужгородець 2013-01-16 / 20:03:44
При Ледиді Закарпаття вперше не виконало бюджет. "Регіонали" повністю завалили райони, область, державу.

ivan 2013-01-16 / 19:25:27
При керівництві п.Чонака Ужгородський район перший раз від 1949р не виконав бюджет. При звільненні відповідні особи мали би звітувати про результати роботи і у особистих справах мала би бути відмітка про придатність даної персони для подальшого використання у кадровому резерві.
Перемішують одну і ту колоду карт ,а відповідальності ніхто не несе.

Вася 2013-01-16 / 17:01:44
бо андріюк добрий язик має, тому його і не звільняє

читач 2013-01-16 / 16:32:32
пан ледида по великому блату андріюка незвіпьняє,адже на рахівщині регіонали програли

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ