Get Adobe Flash player

Гандбол. Ужгородські "Карпати" програли львівській "Галичанці"

У Львові 28-29 грудня відбулися змагання 14 та 15 турів чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.

Львівська «Галичанка» у двох матчах приймала лідера турнірної таблиці – команду «Карпати» з Ужгорода.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Своєрідне «західне дербі», підтримане численною уболівальницькою аудиторією, було принциповим, але надзвичайно цікавим. У першій зустрічі у залі спортивного комплексу Львівського національного університету імені І. Франка (вул. Черемшини, 31) «Галичанка» програла з рахунком 18 – 24, хоча після першого тайму перевага підопічних Василя Козара складала два м’ячі – 10:8.

Але у другій зустрічі молоді гравці «Галичанки» здолали команду із Закарпаття з рахунком 27 – 26.