Вночі спалили автомобіль заступника міського голови Ужгорода (ФОТО)

Під ранок суботи, 22 грудня, о 4.15, горіло авто заступника міського голови Ужгорода Юрія Белякова. У результаті пожежі у кросовера Hyundai Santa Fe 2006-го року випуску пошкоджено відсік двигуна, передню частину авто, передні колеса, лако-фарбове покриття та салон транспортного засоба.

Вночі спалили автомобіль заступника міського голови Ужгорода (ФОТО)

Як повідомила по телефону інтернет-видання Закарпаття онлайн  кореспондента прес-секретар ТУ МНС в Закарпатській області Наталія Батир, авто стояло припарковане біля будинку на проспекті Свободи, 50.

Попередня версія – підпал.

Гасінням пожежі займалися два відділення пожежно-рятувальних частин №№14 та 15.

Як повідомили Закарпаття онлайн очевидці події, авто було припарковане перед дитсадком №39, що розташований по вулиці Пестеля. Сам Юрій Беляков проживає поруч – у будинку на проспекті Свободи. У ці хвилини на місці працюють правоохоронці, обходячи мешканців його та сусідніх будинків. Машину евакуйовано. На місці події залишилися тільки пластикові каністри для води та використаний вогнегасник.

Юрій Беляков представляє у владі обласного центру Закарпаття Партію регіонів України, очолює відповідну фракцію  і, за іронією долі, з-поміж іншого, опікується питаннями співпраці з правоохоронними органами. Серед інших його обов'язків – зв'язки з релігійними та громадськими організаціями, міжнародне співробітництво та європейська інтеграція, інформаційні технології, зв’язки з громадськістю, питання промисловості, транспорту та зв’язку, оборонної й мобілізаційної роботи.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в День прокуратури, 1 грудня, в Мукачеві невідомі спалили позашляховик Mercedes ML 350 bluete, що належав  сім'ї прокурора міста Руслана Біловара.

 

22 грудня 2012р.

Теги: підпал, Беляков, авто

Коментарі

Семен Іванович 2013-01-31 / 18:21:22
Не палити машину, а гнати бєлякова з влади, Що той неук відставний знає: гнути нас закарпатців, геть і ще раз геть з влади як і його браткам погорєлову і компанії. Посадити на парашу, а не довіряти міську печатку бендюкам.

ПИЛИП 2013-01-03 / 21:13:09
я наднях поджог хату регионалу,надеюсь он понял за что, жаль вся не сгорела завтра пойду дрругую поджигать,всех сожгу сволчи ,ато совсем оборзели

Законопослушный граджанин 2013-01-02 / 21:37:58
А еще семье судьи отрезали головы... Ждите, продажные суки, я приду и за вами...

ввв 2012-12-26 / 11:38:36
Те що спалили машину регіонала це сенсація, і міліція буде розслідувати. А те що кожну ніч колеса знімають на машинах це нікого не цікавить!!! Це ж у простих людей знімають. Та кому вони потрібні!

ПИЛИП 2012-12-25 / 21:11:12
Ура-ура уже почалося паліть їх гадів ,і живцем їх живцем ,ура ціеї ночі і я піду палити регіонала курва хоч одного двох спалю ,скоро по всій Україні будуть їх палити та на вилах носити ,люди несидіть дома паліть їх скотів цоб знали ура урааа почалося!!!!!!!!

бла бла 2012-12-25 / 12:59:00
вы не имеет никакого права кого-либо судить! так что закройте рот, и сидите на заднице!!!!!!

4469 2012-12-25 / 10:17:00
Шоб згоріли усі регіАНАЛАли разом із тим джипом. Як же ви усі остогнидли уже людям. Скоро усім будуть машини палити. І хати тоже. Дочекаєтеся. І не спасе вас ні Янукович ні Азіров.

теж ужгородоць 2012-12-24 / 15:06:23
Не хотів вступати в «бруд» коментарів до цієї статті, але випадково натрапив на останні коменти нормальних людей, які розуміють весь жах та непередбачувані наслідки цього підпалу.
Складається враження, що більшість «радісних» коментів щодо цього замовленого «бізнесу» (впевнений, що виконавці палять за гроші, а не за ідею!), пишуть люди з явним розладом психіки від цілодобового стирчання біля компа, що був куплений за батьківські гроші.
Повністю підтримую «Ужгородця» в проханні видаляти коменти подібних дегенератів – їх місце на інших сайтах, типу «тупікового».
Відсилайте їх туди, Адміне, нічого не втратите.

Саша 2012-12-24 / 11:30:37
Та нехай йм палять що завгодно, алеж все відбувалось біля житлового будинку і могли постраждати прості люди, їх діти. Ось що жахливо. Люди у своїй ненависті зовсім не про що, крім помсти не думають. Коли, рік назад, біля житлового будинку по вул. Павлова горіла автівка "бізнес-леді", людей евакуювали вночі, в халатапх, піжамах, а газова труба, що проходить по будинку, довгий час знаходилася в епіцентрі полум'я.

Ужгородець 2012-12-24 / 11:15:44
Народ, ви шо за х..ню пишете! Спалення машини тепер вважається нормальною справою? Тут треба обговорювати тих мудаків які машину цю підпалили, а не Белякова! А якби вам хату підпалили, а? Добре, що машина не вибухнула, та ніхто не постраждав! Ви взагалі якісь дивні, враховуючи те, що саме ви обговорюєте!!!
А коменти з очевидним наклепом, образами у бік конкретної людини необхідно видаляти! Я теж можу взяти об..ти всіх присутніх, але цьог не роблю!

vvvv 2012-12-24 / 09:32:26
Горіла сосна палала! пуд ньов дівчина плакала!!!

До Нік 2012-12-23 / 22:51:28
В нас кого не вибереш всі бандити навіть якщо такими не є, але народ у нас такий що всіх прозве бандитами та грабіжниками.

Нік 2012-12-23 / 14:48:53
Та влада не може бути винна в розгулі бандитизму, бо вони самі бандити: Погорелов, Аділови, Шеби, Мощаки, Ратушняки.

Читач до Тамари 2012-12-23 / 14:32:56
І мені за Вас соромно! І за себе! Бо, ми лише патякаємо язиками... Одне тішить, що є люди, котрі РОЗУМІЮТЬ, що таке продажність, корупція, хабарництво...
Але все ж таки владу обираємо МИ!

свідок зла 2012-12-23 / 12:54:39
на фото в глубині стоіть службова Деу мерії ном. АО7703АВ. На ній катаеться синочок погорельця БелЯкова. А шофер Міша бере зарплату і протирае штани в подсобці бездельника Вербіча, кстаті пенсіонера, як і Погорелов, і Беляков, і Станкович... Одні п"явки, всіх не перепалити. Но хоть первий пошол. Уже легше на душі.

тамара 2012-12-23 / 10:44:14
Соромно, що я частка того народу, котрий за копійку задавиться.Соромно,коли бачу кого вибирають у владу за "200" купюр.Які,взагалі, мають бути претензії до влади,яка породила мафію, а зараз сама поглинає плоди?

Читач до дівочки 2012-12-22 / 21:22:43
Дівочко! От якраз із чесними людьми такого не стається.
ЧЕСНІ (якщо ви РОЗУМІЄТЕ, що таке чесність)люди на на Сантаве (так думаю) не їздять.
І справа тут не в заздрості, а у СОВІСТІ! Знаєте самі...
А крадуть не всі! Бо чесні люди таки є!

Читач до Тамари 2012-12-22 / 21:16:02
А який народ, на таку владу і заслуговує...

тамара 2012-12-22 / 19:57:58
Треба знати людину,а потім говорити яка вона. А так, якось, нелогічно:" його не знаю,але він порядний".
А те,що в місті в останній час разгул бандитів,то не влада в цьому винна?

Вова 2012-12-22 / 19:32:19


То він *** ******* спочатку замутить 2.30 проїзд, а через певний час із-за неудобств давати маршрутчиками здачу підніме до 2.50 і будем їздити на рівні з київськими маршрутками...як кажеться зрівняєм *** з пальцем)))


НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет