З будинку іршавського судді вкрали 10 тисяч доларів

Вчора до іршавських правоохоронців надійшло повідомлення від судді Іршавського районного суду про те, що невідома особа обікрала його будинок.

З будинку іршавського судді вкрали 10 тисяч доларів

Правоохоронці встановили, що пограбування сталося вдень, зловмисник пошкодив врізний замок на вхідних дверях та з шухляди стола в робочому кабінеті вкрав 10 тисяч доларів та золоту каблучку вагою 15 грам. 

21 грудня 2012р.

Теги: крадіжка, гроші, суддя, Іршава

Коментарі

Зазиця 2012-12-23 / 09:29:02
А што пак товстый бегемот обстанеся без манi.кiть сьому треба буде давати удбивати?

ДЕЯ 2012-12-22 / 09:57:37
Нічого одна чи дві справи грощі відібє....

Вова-н 2012-12-22 / 00:37:55
Перечитавши коментарі можу точно сказати що непоправно "хворі " на голову ті дебіли, які говорять про порядність суддів та "розуміють" чому судді тримають десятки тисяч доларів у шухлядах робочого столу !?

кому: HolyGlorius 2012-12-21 / 22:52:04
у твоїх фразах відчувається "присутність" нашого прем"єр-міністра - пана Азарова. Він теж розмовляє так "милозвучно" як ти.судді обов"язково візьмуть до уваги твою пораду.

HolyGlorius 2012-12-21 / 22:40:06
Уважаєміє судьї!!! Хранїтє взяткі в сбєрєгатєльной кассє

кому:Віталію 2012-12-21 / 21:41:17
ха-ха-ха, який ти дотепний - наколядував, Миколай приніс, взятку принесли... Може він там (в робочому кабінеті в шухляді стола) тримав свої гроші, бо не думав, що прийде якась скотина і вкраде їх...

Віталій 2012-12-21 / 21:22:44
"Дурак ти. Написано з будинку, а в будинку у нього робочий кабінет. Є люди які його жаліють."
Якраз дурак це ти... Я читати вмію, і зрозумів що робочий кабінет в будинку, а от що в робочому кабінеті в шухляді стола робили 10 тис. не розумію. Хоча напевно наколядував, або Миколай приніс, бо навряд чи навіть ті люди хто має такі суми, тримають гроші в столі. Видно хто взятку приніс, той за нею і повернувся :)

кому:депо 2012-12-21 / 19:10:34
сам мабуть відсидів кілька років за крадіжку, от тому так пишеш...

депо 2012-12-21 / 18:29:26
суддів на мил, а злодіям - респект.

Судді виродки 2012-12-21 / 17:25:31
Немає нормальних суддів. В Україні точно. А в Іршаві ніколи не було й не буде. А коменти на захист пишуть їхні секретутки (типу моніки левінскі), що мають з них якийсь прибуток...

dddd 2012-12-21 / 14:01:25
Прізвище судді, будь ласка!!! А тоді вже нехай пишуть ті люди ,які мали з ним справи,порядний цей суддя чи ні.

яні 2012-12-21 / 13:47:59
а ти зовсім "кончена"

Віталію 2012-12-21 / 13:42:59
Дурак ти. Написано з будинку, а в будинку у нього робочий кабінет. Є люди які його жаліють. Якщо у людини зарплата 10-12 тис грн. працює суддею 25 років то в нього не може бути 10 тис доларів? А щодо його порядності можеш не сумніватися були б такі інші було б краще для всіх.

яна 2012-12-21 / 12:39:54
та я і не сумніваюся у "порядності" Іршавсьго судді))))

FEMIDA 2012-12-21 / 12:01:11
Як можна виставляти такі тупі коментарі незнаючи людину!!!!!!!! Він, до речі, дуже порядна людина на відміну від інших!!!!!!

Віталій 2012-12-21 / 11:57:50
Но йсе вже дурка по повній... Звідки у "робочому кабінеті судді" може бути 10 тис. та ще й доларів? В цивілізованому суспільстві його б самого тепер посадили, рочків хоч на 7 з конфіскацією... А тут це бидло ще й заявлять на весь світ про пропажу. Могли йому й голову відтяти заодно, цей заслужив точно! І нема людини котра б його пожаліла...

HolyGlorius 2012-12-21 / 10:15:15
Най би йому яйця відрізали - п===ам вони ні до чого

яна 2012-12-21 / 10:10:10
добре що голову не відрізали....

7548 2012-12-21 / 09:46:26
Шкода же не завалили корупціонера! Найби у всіх нажитих нечесно покрали.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"