У п'ятницю в Ужгороді знову потруїли собак

Влада обласного центру розписується у небажанні вирішувати проблему безпритульних тварин цивілізованими методами

У п

Близько п’ятнадцяти собак потруїли вчора на вулиці Гагаріна. З таким повідомленням у п'ятницю голові ГО « Барбос» зателефонувала жителька вулиці Гагаріна, 28 пані Марина. 

Зокрема, жінка повідомила, що близько 11 години бачила, як собака бився в судомах біля її під’їзду. Зазначила, що подібну картину, але з іншим бідолахою, бачила і її сусідка Оксана.

Жінки намагалися зясувати ситуацію у місцевої працівниці ЖРЕРу, котра саме прибирала подвір'я. Жінка розповіла, що ще зранку вивезла дванадцятьох собак на смітник. Пані Марина каже, що навмисно сходила туди побачити все на власні очі, та нічого там уже не було.

Жінки в телефонній розмові з кореспондентами Зеленого Закарпаття висловили велике занепокоєння цією ситуацією. «Серед білого дня. На очах у дітей. Собака, яку я бачила, страждав десь півтори години. Це крайня міра жорстокості», – висловилася пані Марина.

 

Ольга Борсук, Зелене Закарпаття

08 грудня 2012р.

Теги: собаки

Коментарі

123 2012-12-13 / 15:56:22
по-моему надо бояться людей,а не животных хуже нас нет,признайте себе сами,админ не посчитайте хамством,это так и есть,простите уж

123 2012-12-13 / 15:52:16
Виолетта я могу представить что ты тут написала так вроде мы все в праве выражать свои мысли не так ли админ? а почему вы не удаляете те комментарии когда радуются призывают к убийству животных,разве это не хамство?Незнаю каждый выражается по своему и пусть люди знают и г Ужгород отдельные лица,что про них думают. Я не думаю что детки маленькие прочитают комментарии.

Виолетта 2012-12-11 / 07:32:46


Хамство. Коментар видалено. Адмін


********* 2012-12-10 / 22:42:12


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Леха 2012-12-10 / 15:49:30
Не трогайте собак! Они должны размножаться и жить свободно на улицах!

123 2012-12-10 / 11:25:18
да....міри жорстокості немае краю...діти нехай граються на майданчиках та нехай граються з отрутою. І це Ужгородці? Так собак багато, але ви пишите і не знаете скільки власних коштів вкладають на своїх улюбленців стерилізація,годування а потім отруїти? Кращу би також гривню кинули всюди викладені скриньки так и стерилізували би всіх а н тільки своїх. Здається сказ у людей а не у тварин....слів нема...Фу

Рижик 2012-12-10 / 00:50:19
Звертаюся до всіх "розумних"! Ви перед тим , як дурниці писати, могли б трошки поцікавитися тим, скільки людей було реально покусано тваринами з вулиці. Не з чуток ЗНАЮ, що ця цифра не така і велика, а от скільки тварин щодня гине від отрути, підрахувати важко. Масово труяться не тільки безпритульні, але й домашні тврини та на жаль і малі діти, що граються на майданчиках,де отруту розсипають. До Америки нам ще далеко, і в першу чергу далеко головою. Нижченаписані коментарі доказ того, що в країні буде жопа ще довго. І поки люди будуть ставитися до тварин так , як сьогодні, порядку не буде.Хай кожен почне з себе і хоча б простерилізує домашніх улюбленців. А бидло нехай і близько до тварин не підходить..

Влада 2012-12-09 / 19:35:19
Влада цивілізовано з людьми не вирішує проблеми не то, що собаками.

зоозахисник 2012-12-09 / 18:58:37
Вимагати від влади цивілізованого вирішення проблеми безпритульних тварин

Що робити? 2012-12-09 / 18:41:17
Дружину вчора вкусив безпритульний пес в Ужгороді просто біля будинку.

Микола 2012-12-09 / 15:22:23
Іншого виходу нема, міська влада і громадські організації нічого не роблять, якщо захищаєте тварин ідіть, домовляйтеся, шукайте спонсорів для притулків та стерилізації. А мешканці роблять все правильно, в дворах гуляють і повинні гуляти наші діти, а не бродячі пси.

Міша 2012-12-09 / 14:24:47
СЛАВА КПСС!!!

Міжгірщина 2012-12-09 / 13:19:09
Така сама ситуація відбулася в с. МАЙДАН, МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ 5.12.2012 р., за наказом сільського голови Маркович О.О., було навмисно отруєно близько 20-ти собак і вивезено на звалище!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ігор Баран 2012-12-08 / 21:31:31
майже у Марини зламався телевізор

Вася 2012-12-08 / 20:24:38
Все було зовсім не так, просто собаки наїлися із мусорника людської їжі і здохли. Нашу їду так просто не мож їсти, треба привикати много років...

До речі пані Марина садістка ще та... Півтори години з цікавістю дивилася на конвульсії собак...

Генек 2012-12-08 / 17:13:28
Думаю, не влада обласного центру потровила собак, а самі мешканці: щодня люди звертаються по допомогу після нападу бездомних псів і їм колють вакцину від сказу КОКАВ, в інструкції до якої в графі протипоказання пише - Для постконтактной вакцинации отсутствуют противопоказания, поскольку заболевание смертельное. Тобто неважливо, як вакцина може негативно вплинути на організм (а вона впливає на нього однозначно), бо без неї, якщо тварина скажена, ти труп. Перевірити тварину ніхто не зможе, бо ніхто її після нападу не ловить - не до того. Отже колють всім потерпілим.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні