"Говерла" в Ужгороді поступилася столичному "Динамо" – 2:4

Сьогодні, 30 листопада, в рамках 18-го туру Прем'єр Ліги України на стадіоні «Авангард» в Ужгороді відбувся матч між командами «Говерла» (Ужгород) - «Динамо» (Київ).

м. Ужгород, стадіон «Авангард» 8300 глядачів

«Говерла» - «Динамо» 2:4 (1:3)

"Говерла": Надь, Ле Таллек (Косирін, 70), Балафас, Одонкор, Малішич, Бордіян,

Єдігарян (Лопес 64), Трухін (Міщенко, 70), Печенкін, Райчевіч, Щедраков

Головний тренер: Олександр Севідов

"Динамо" : Коваль, Дуду (Мехмеді, 89), Тайво, Аруна (Вукоєвіч 68), Гусєв (Богданов 25),

Гармаш, Михалик, Ідеє, Ярмоленко, Велозу, Бетао

Тренер: Олексій Михайліченко

Голи: 1:0 Балафас 13, 1:1 Аруна 14, 1:2 Ідеє 18, 1:3 Дуду 45+2, 2:3 Райчевіч 62, 2:4 Ярмоленко 72.

Попередження: Єдігарян 24, Балафас 78 - Велозу 19, Аруна 45

Вилучення: Балафас 90 - Богданов 89

Завершальний матч цього року для «Говерли» створив справжнє свято на стадіоні «Авангард». Гостями на Закарпатті були футболісти київського «Динамо». Синьо-білі до Ужгорода привезли весь свій бойовий склад і про недооцінку нашого клубу у Києві мови й не було. Не було лише головного керманича «Динамо» Олега Блохіна, адже йому заборонені перельоти за станом здоров’я.

Олександр Севідов на поле випустив також усю основу. Проблема виникла лише з Макаренком та Допілкою, які за умовою оренди не мали права грати проти «Динамо». Приємно було прийнято вболівальниками повернення Одонкора. Також на полі з’явився Олександр Надь. Замість Макаренка на полі вийшов Печонкін на місце захисника.

Гру у свої руки взяли наші хлопці. Матч на важкому полі не давав «динамівцям» гостро атакувати, тому у «говерлянців» з’являлися перспективні атаки.

На 5 хв. чудова нагода була у Ле Таллека. Француз вийшов віч-на-віч з Ковалем, але в кінці йому забракло швидкості. Друга серйозна атака наших футболістів виникла на 13 хв. Одонкор навісив зі штрафного, де Ле Таллек пробив головою – Коваль парирував. Другий кутовий від Одонкора - і Коваль вже помилився на відбивані, а Балафас добив – 1:0. Не встигли ужгородці порадіти, як Олександр Надь через декілька секунд змушений був витягувати м’яч з власної сітки воріт. Андрій Ярмоленко, накрутивши захисників «Говерли» віддав передачу на Лукмана Аруну, а той з п’яти метрів розпечатав нашого голкіпера – 1:1.

Нічийний результат також довго не протримався. На 18 хв. в схожій на першу ситуацію відзначився Ідеє – 1:2. Ближче до середини першого тайму гра почала знижати оберти. «Динамівці» більше діяли в лінії захисту, а наші футболісти намагалися зрівняти рахунок якнайшвидше. У нас гостро діяли фланги. Знову приємно було бачити двох швидкісних півзахисників Трухіна та Одонкора. Але м’яч у ворота столичної команди йти не хотів. На другій доданій хвилині матчу Дуду штовхнув м’яч в сторону воріт Надя. Наш голкіпер запізнився із стрибком і пропустив втретє – 1:3.

Друга половина матчу розпочалась з боротьби. Футболісти «Говерли» не хотіли програвати жодного м’яча віце-чемпіону України. За 15 хв. другого тайму «шкіряний» навіть близько не бував біля воріт Саші Надя.

На 62 хв. Мірко Райчевіч наважився на удар з далеку і не без допомоги рикошету поцілив у ціль – 2:3. Такий перебіг подій зворушив нашу лаву запасних. На полі з’явилися одразу ж два нападника. Олександр Косирін та Олег Міщенко були готові зрівняти рахунок в будь-який момент. Так, за 10 наступних хвилин Олександр Косирін двічі міг забивати у ворота «Динамо», а ще один раз героєм міг стати Міщенко. Але не забиваєш ти, то забивають тобі. Андрій Ярмоленко, прибравши нашого захисника, пробив в протилежній кут від Надя – 2:4.

Сьогоднішня гра довела, що наша команда займає не своє місце. І, якщо в інших матчах «Говерла» буде показувати такий характер, то ми легко забудемо про зону вильоту. Зимову перерву треба провести дуже розумно і знайти гравців, які б підсилили гру нашої команди.